title2015

Наказ 617 від 23.07.2010 р.

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ №617 від 23.07.2010
Про внесення змін до наказу МОЗ від 20.07.2005 № 364 "Про затвердження протоколів надання медичної допомоги дітям за спеціальністю "Дитяча гематологія"

 

З метою покращення надання медичної допомоги дітям із неходжкінськими злоякісними лімфомами та гострим лімфобластним лейкозом
НАКАЗУЮ:
1. Унести до протоколів лікування дітей з гематологічними захворюваннями затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 20.07.2005 № 364 "Про затвердження протоколів надання медичної допомоги дітям за спеціальністю "Дитяча гематологія" такі зміни:
1.1. Розділ "Лікування" Протоколу лікування дітей з неходжкінсьми злоякісними лімфомами доповнити новим абзацом у такій редакції:
"При лікуванні хворих з CD 20-позитивними нелімфобластними неходжкінськими лімфомами може використовуватись таргетний препарат "Ритуксимаб" (анти CD 20 антитіла), який у пацієнтів з продвиненими стадіями захворювання може підвищити рівень досягнення повних ремісій та рівень довготривалого безподійного виживання".
1.2. У другому абзаці розділу "Лікування ГЛЛ" Протоколу лікування дітей з гострим лімфобластним лейкозом після слів та цифр "ALL IC-BFM-2002" доповнити словами та цифрами "ALL IC-BFM-2009";
1.3. Додаток до Протоколу лікування дітей з гострим лімфобластним лейкозом викласти у новій редакції, що додається.
2. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам лікувально-профілактичних закладів, що належать до сфери управління МОЗ, забезпечити впровадження в діяльність закладів охорони здоров'я змін до наказу МОЗ України від 20.07.2005 № 364 "Про затвердження протоколів надання медичної допомоги дітям за спеціальністю "Дитяча гематологія", починаючи з 1 вересня 2010 року.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров'я України Мостовенко Р. В.


Міністр

З.М.МитникЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони
здоров’я України
___________ № _____

Додаток
до протоколу лікування дітей з гострим лімфобластним лейкозом затвердженого наказом МОЗ України
від 20.07.2005 № 364 «Про затвердження протоколів надання медичної допомоги дітям за спеціальністю «Дитяча гематологія»

Загальний лікувальнй план для дітей з гострими лімфобластними лейкозами


ГРН
ГСР

Протокол І

Протокол М

Протокол ІІ

Підтримуюча терапія

ГВР

Протокол І

НR - блоки

Протокол ІІ

Підтримуюча терапія

Опромінення ЦНС 12 Гр
Цнс + 24 Гр

У залежності від типу Протоколу, який використовується, застосовуються mM (з МТХ в дозі 1 чи 2 г/м2)  або M-протокол, Протокол III (№2 або №3) замість Протоколу II, проводиться або ні профілактичне опромінення головного мозку.

Експериментальні гілки терапії можуть використовувати у межах рандомізації тільки центри, які офіційно беруть участь у міжнародному дослідницькому Протоколі „ALL IC BFM 2002”, „ALL IC BFM 2009”!

1111111111
Директор Департаменту                                                                                                            Р.О. Моісеєнко


На головну | Контакти
  © Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня. © Відділ АСУ 2007-2015 рр.
Powered by © Sergei Polskoi: svyaz@bdp.ks.ua ( PoSeV: pi-vo@mail.ru )