title2015
укр | рус
Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8
     Ми знаемо та вміємо добре діагностувати та лікувати дітей, любимо нашу професію, але вкрай не забезпечені необхідним для цього: немає необхідних медпрепаратів, перев’язувальних матеріалів, предметів догляду за дітьми тощо. Все , що ми маємо зараз – це наш досвід, честь та любов до професії. Все що ми хочемо – щоб кожна дитина котра потребує медичної допомоги була обстежена та вилікувана згідно сучасних стандартів на базі обласної дитячої клінічної лікарні.

Наши реквизиты для перечисления благотворительной помощи:

КНП "Херсонская детская областная клиническая больница" ХОС
ЄДРПОУ 02009873 МФО 352479 р/с UA483524790000026002052223717 в АТ КБ "Приватбанк"

 
 

Адрес: 73010, г.Херсон, ул.Украинская 81,
тел, факс(0552) 43-94-89
dob@bdp.ks.ua

Регистратура консультативной поликлиники ДОКБ
тел.(0552)26-36-27

Секретарь главного врача
тел.(0552) 22-51-90

 

 
       Херсонская детская областная клиническая больница является единственным в области многопрофильным лечебно-профилактическим учреждением, которое оказывает специализированную неотложную и плановую помощь детям области с тяжелейшей и сложнейшей патологией с первых часов жизни.
       В больнице на 540 коек, развернуты все виды специализированной помощи, в том числе с 1994 года, на базе неонатального центра – специализированная помощь новорожденным, с отделением анестезиологии и интенсивной терапии для новорожденных с выездной неонатальной бригадой.
       В состав больницы входит консультативная поликлиника, в которой ведется прием по 27 специальностям. Ежегодно в стационаре больницы получают помощь около 17 тыс. детей.

Политика в области качества КУ "Херсонская детская областная клиническая больница" ХОС
Цели в сфере качества КУ "Херсонская детская областная клиническая больница" ХОС на 2017 год


Права и обязанности пациента по законодательству Украины (в формате DOC)

Памятка для посетителей, дети которых находятся на лечении в отделениях анестезиологии с ПИТ

ІНФОРМАЦІЯ щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів та медичних виробів,
отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів,
благодійної діяльності та гуманітарної допомоги знаходиться у розділі "Для батьків "

1


ОГОЛОШЕННЯ

З 25 жовтня 2017 р. працює в тестовому режимі програма «Електронна реєстратура» для реєстрації та запису на прийом у консультативну поліклініку за адресою www.bdp.ks.ua/registry

Можливість реєстрації і перегляду своєї амбулаторної карти відкрита для усіх.

При зверненні до реєстратури необхідно мати електронне направлення до спеціаліста, паспорт одного з батьків/особи, що їх замінює, свідоцтво про народження дитини, історію розвитку дитини/виписку з історії розвитку, дані попередніх обстежень.

Планові профілактичні огляди дітей вузькопрофільними спеціалістами консультативної поліклініки не проводяться.

На період карантинних обмежень у зв’язку з пандемією захворюваності на COVID-19:

 • cупровід дитини на прийом дозволяється тільки однією особою;
 • перебування в приміщенні лікарні виключно в масці, дотримання соціальної дистанції;
 • усім відвідувачам на вході до поліклініки вимірюється температура тіла безконтактним термометром;
 • у випадку виявлення у пацієнта (супроводжуючої особи) підвищеної температури тіла консультативні та діагностичні медичні послуги не надаються!
Інформацію щодо роботи консультативної поліклініки можна отримати за телефоном: 26-36-27

Шановні колеги, батьки!

На даний час мають місце звернення дітей, які перехворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та мають різноманітні проблеми зі здоров’ям.

Постковідний синдром – це небезпечний патологічний стан, який впливає на фізичне та психологічне здоров’я дітей, які перенесли COVID-19.

Симптоматика постковідного синдрому різноманітна: біль у м’язах, безсоння, порушення концентрації уваги, субфебрилітет, порушення ритму серця, біль у суглобах, висип на шкірі, підвищена втомлюваність при фізичних навантаженнях, порушення когнітивних функцій.

У інфекційно-боксованому відділенні діагностичному накопичено багато матеріалу та розроблена тактика ведення пацієнта з участю мультидисциплінарної команди лікарів нашого закладу.

Шановні колеги, батьки!

Якщо ваша дитина (пацієнт) перехворіли на COVID-19 у середньо-тяжкій або тяжкій формі звертайтеся для обстеження та лікування до консультативної поліклініки ДОКЛ.

Будьте здорові!

Адміністрація закладу.

    Подробнее | Контакты
Новости

Уважаемые благотворители!

  -->
У вашої дитини кашель…

         Кашель, особливо, тривалий – найчастіша сьогодні причина для звернення до дитячого пульмонолога. «Тривалим» зветься кашель, який продовжується більше 4-х тижнів.
        Кашель – це захисна реакція нашого організму для захисту дихальних шляхів від проникнення чужорідних частинок. Будь-яка нормальна людина повинна хоча б іноді кашляти. Організм таким чином очищує легені і бронхи від слизу, яка в них накопичується. При хворобах легень і дихальних шляхів кількість слизу збільшується, тому треба очищувати бронхи та нейтралізувати віруси та бактерії. А слиз, що накопичується (він називається мокротинням), організм видаляє за допомогою кашлю.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


В Україні зареєстрували вакцину Oxford/AstraZeneca (Covishield) проти COVID-19

         22 лютого 2021 року, Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування.
        Вакцина розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Вакцину Oxford/AstraZeneca для екстреного застосування вже схвалила Всесвітня організація охорони здоров’я, також дозвіл на її використання дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


5 лютого 2021 року до КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР надійшла благодійна допомога у вигляді антисептичного гелю для рук на спиртовій основі «Sarayn Gel SHI», що надає змогу забезпечити сталу роботу медичних працівників в умовах спалаху вірусу COVID-19.

         Висловлюємо щиру вдячність Бериславському районному в Херсонській області осередку Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» в особі голови Б.Проценка за надану благодійну допомогу.
        Бажаємо Вам та Вашому колективу міцного здоров’я та всіляких успіхів у подальших діяннях на благо здоров’я дітей та медичних працівників.
        З повагою, колектив закладу.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 

1ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Вже стало доброю традицією напередодні Дня Святого Миколая передавати до лікарні зроблені руками учнівських колективів херсонських шкіл в рамках конкурсу новорічні композиції благодійної акції «Діти - дітям». Ними прикрашають ігрові кімнати лікарні та створюють новорічний настрій для дітей.

         Адміністрація Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні щиро вдячна директору Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Тавожнянському В.М. методисту Василенко Л.М. за проявлене милосердя. Зичимо Вам та очолюваному Вами колективу педагогів та учнів здоров’я, щастя, добра а також успіхів у справі благодійності.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 04 грудня 2020 року в Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні презентували сучасне холодильне обладнання для зберігання та транспортування імунобіологічних препаратів.

         Рік тому в Україні було затверджено Стратегію розвитку імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики до 2022 року. Але без забезпечення холодового ланцюга ефективне впровадження стратегії є неможливим. Холодовий ланцюг – це технологія безперервного дотримання оптимальної холодної температури при зберіганні та транспортуванні біологічних препаратів, таких як вакцини, анатоксини, препарати крові. На даний час медичні заклади онащено побутовим холодильним обладнанням, яке не може забезпечити у повній мірі зберігання лікарських засобів, а особливо біологічних препаратів. Саме тому було запроваджено пілотний проєкт «Холодовий ланцюг», який реалізується Офісом Реформ Херсонської області, облдержадміністрацією за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
        У рамках реалізації проєкту для лікарні закуплено сучасні медичні холодильники (6 одиниць), 4 сумки холодильники для транспортування імунобіологічних препаратів та 15 реєстраторів температури.

1 
  1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Адміністрація та маленькі пацієнти закладу висловлюють щиру вдячність народним депутатам України Павлу Павлішу та Вікторії Вагнєр за сприяння у придбанні сучасного високотехнологічного ендоскопічного та рентгенологічного обладнання.

         Обладнання, яке було наявне у закладі, тривалий час експлуатувалося та морально і технічно застаріло. Введення в експлуатацію нового сучасного обладнання надасть змогу проводити якісну діагностику дітям, у тому числі і новонародженим.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Якісну апаратуру нового покоління придбали для відділення функціональної діагностики. Нам дуже приємно висловити подяку адміністрації закладу, завдяки якій у відділенні функціональної діагностики з’явився подійний моніторинг ЕКГ.

         Така діагностична процедура, при якій проводиться запис ЕКГ у кризові моменти (при порушеннях серцевого ритму, при виникненні болю в ділянці серця тощо). Запис ЕКГ проводиться за допомогою невеличкого приладу, який пацієнт повинен завжди носити з собою. Ця подія виводить нашу кардіологію на новий рівень діагностики порушень серцевого ритму у наших пацієнтів.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 13.10.2020 року 19 молодих спеціалістів, а саме 6 лікарів та 13 медичних сестер приєдналися до дружньої робочої родини медиків Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні

         Посвята у професію - це одна із традицій Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні, яка щороку проходила по особливому святково та радісно. Це подія, яка запам’ятовується молодому фахівцю на все життя. Тому навіть у такий надскладний час, що сьогодні переживає не тільки Україна , але і весь світ у зв’язку з пандемією на COVID19, в особливому форматі при дотриманні усіх карантинних заходів адміністрація закладу привітала молодих фахівців.
        Директор закладу Холодняк Інна Вікторівна, заступник директора з медичної частини Бурдовіцин Віктор Степанович, заступник директора з медсестринства Марченко Ірина Анатоліївна побажали молодим фахівцям бути добрими, чуйними і уважними до своїх пацієнтів, привітними до колег по роботі, підвищувати рівень своєї професійної майстерності та стати кращими в обраній професії, продовжувати славні традиції Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні. А на згадку про цей хвилюючий і важливий момент в житті майбутніх професіоналів, вручили подарунки та квіти.
        Успіхів, молоді колеги!

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 12 жовтня неврологічне відділення Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні відсвяткувало 60 років

         Що таке 60 років? Це майже 4 покоління дітей, від народження до 18 років, з якими працювали лікарі відділення. Це велика історія – від одного з перших неврологічних відділень на території України до провідних методик в лікуванні дитячої епілепсії та діагностики аутизму. Це розвиток міжнародних відносин під час першого Українсько-Баварського симпозіуму та 14 Міжрегіональних науково-практичних конференцій для фахівців півдня України.
        А ще – це люди, які роками розвивають відділення. Від засновників неврологічного напрямку на Херсонщині, лікаря Наума Давидовича Фогеля та першого дитячого невролога Валентини Василівни Авраменко. До лікарів, медичних сестер та молодшого медичного персоналу, які сьогодні виконують свої буденні, але такі важливі обов’язки під керівництвом завідуючого відділенням Анатолія Леонідовича Горба. Більшість з них присвятили допомозі дітям із неврологічними захворюваннями вже понад 20 років: вилікували тисячі дітей та виховали десятки молодих спеціалістів, які тепер працюють по всій країні.
         Саме наші працівники – це головне натхнення та рушійна сила розвитку відділення. Попереду ще багато звершень: відкрити Єдиний неврологічний центр та загалом змінювати формат неврології країни. Та в цей день ми впевнені, що здійсняться найамбітніші плани.
         З ювілеєм, відділення неврології. З вдячністю до кожного.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Горб А.Л. "Історія неврологічної служби Херсонщини" Авраменко Валентина Василівна – перший дитячий невролог Херсонщини

         Бути першим дитячим неврологом Херсонщини, першим завідувачем першого в області та одного із перших в Україні дитячого неврологічного відділення – дуже велика відповідальність. Відповідальність, як і любов до відділення, Валентина Василівна Авраменко пронесла через усе своє життя.
        Авраменко В.В. народилася 11.07.1925 року в м.Херсоні у родині службовців. У 1941 році родину було евакуйовано до м.Сталінград. Евакуація, яка повинна була зберегти людей від війни, відправила їх у саме пекло. Лише у 1944 році Валентина Василівна з родиною повертається до визволеного рідного міста. Медицину вивчала в Одеському медичному інституті. Навчання припало на тяжкі воєнні та повоєнні роки. Диплом отримала у 1949 році за спеціальністю «Лікувальна справа».

1

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 60 років дитячій неврології Херсонщини

         Неврологічній службі Херсонщини 93 роки, заснована у 1927 році, коли було відкрито перше неврологічне відділення в області (перший завідувач Гінзбург І.Д.). Через 33 роки було засновано дитячу неврологічну службу, 12 жовтня 1960 року відкрито перше неврологічне відділення для дітей, одне із перших на Україні (перша завідувачка Авраменко В.В.).
        Бути першим – це надзвичайно відповідально. Відповідальність, яка передавалася від покоління до покоління, забезпечила гідне місце дитячій неврологічній службі не тільки на Херсонщині, а й в Україні.
         60 років – це майже 4 покоління, від народження до 18 років. Це сотні тисяч амбулаторно пролікованих дітей, десятки тисяч пролікованих у відділеннях, тисячі врятованих тяжкохворих. Я дуже вдячний долі за дитячу неврологію, за професійний спадок, який залишили Гінзбург І.Д., Фогель Н.Д., Андрющенко Ю.А., Авраменко В.В. Безмежно вдячний головним дитячим неврологам МОЗ Гершман Р.Н., Перфілову О.П., Мартинюку В.Ю., президенту асоціації дитячих неврологів України Кириловій Л.Г., професорам Євтушенку С.К. (м.Донецьк), Підкоритову В.С., Танцурі Л.М.(м.Харків), Кушніру Г.М. (АР Крим), Горанському Ю.І., Стоянову О.І. (м.Одеса), доцентам Марцинковському І.А. (м.Київ), Сухоносовій О.Ю. (м.Харків), Шестовій О.П.(м.Донецьк), Сойко В.В., Клінкову В.М., Убийкінь А.А. (АР Крим) та практичним дитячим неврологам багатьох регіонів України за багаторічну співпрацю. Завдяки нашій співпраці було проведено І Українсько-Баварський симпозіум, 14 Міжрегіональних науково-практичних конференцій і безліч курсів тематичного удосконалення, семінарів, консультацій та інших заходів. За роки співпраці разом ми виховали декілька поколінь дитячих неврологів, котрі успішно працюють у різних куточках України, а для мене особисто дитяча неврологія стала сенсом усього мого життя.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 «Prime pediatrics – 2020» - найбільш потужна подія педіатричного руху, вперше в режимі он-лайн.

         В умовах COVID-19 трансформується освіта лікарів, ми отримуємо новий досвід он-лайн спілкування.
        З 04.09.2020 по 06.09.2020 відбувся Конгрес Української Академії педіатричних спеціальностей.
         3 дні насиченої праці! Більш 30 годин екранного часу.
        Українська педіатрія інтегрується у Європейську педіатричну спільноту.
        Кращі Європейські спікери та провідні українські фахівці ділились своїм досвідом роботи та своїм новим поглядом на педіатрію.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 1 вересня усі навчальні заклади м. Херсона та області гостинно відчинили свої двері першокласникам та всім своїм учням.

         Дітей, які вперше переступили пороги шкіл, запрошує до своїх володінь цікава Країна знань, яка навчить їх розуміти життя і пізнавати навколишній світ. Але, на жаль, є дітки, які у цей святковий день змушені залишатися у лікарні. Для ефективного лікування дітей, котрі хворіють, а отже, й не відзначаються оптимістичним настроєм, усе має значення: і гарний настрій лікарів, і оточення, і часті візити рідних та близьких.
        Колективно було вирішено, не залишати хворих діток за межами свята, з подарунками 1 вересня привітати школярів. Залучилися волонтери та спонсори, які придбали шкільне приладдя, інтерактивні ігри та цікаві книжки. Працівники відділень привітали наших пацієнтів маленьких та великих з Днем знань і побажали гарного настрою, скорішого одужання, якомога скоріше влитися у велику шкільну родину та здобувати якісну освіту.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 26 серпня 2020 року у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні стартувала «Школа супергероїв».

Що таке «Школа супергероїв»? це – перший в Україні освітній проєкт для дітей, які перебувають у лікарнях. Це школа на базі медичного закладу, де діти можуть відвідувати уроки, надолужувати програму та складати іспити. Її створено для дітей, які тривалий час знаходяться поза звичайним життям – через лікування серйозних захворювань в умовах стаціонару.


         Урочисте відкриття школи відбулося за участі голови обласної ради Юрія Гусєва, заступника голови обласної ради Оксани Рукавішнікової, директора Департаменту здоров’я Херсонської ОДА Віктора Короленка, директорки Департаменту освіти облдержадміністрації Ірини Дробиш, директора школи гуманітарної праці Артема Кияновського, директорки лікарні Інни Холодняк. Участь у відкритті “Школи супергероїв” взяли й організатор та куратор проєкту Євгенія Смірнова та Наталія Мосейчук, які через онлайн-зв'язок розповіли про важливість реалізації цього проєкту для батьків та діточок, котрі через довготривалі хвороби, позбавлені права отримувати якісну освіту.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Україна святкує 29 річницю своєї НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

       Напередодні Дня Незалежності України, дотримуючись необхідних карантинних заходів, в актовій залі лікарні відбулися урочистості. Поздоровити з великим національним святом нашої державності завітала Оксана Рукавішнікова – заступник голови Херсонської обласної ради. Оксана Олександрівна подякувала колективу лікарні за благородну та нелегку працю, милосердя, відданість обраній професії, а також відзначила, що наполегливість, професіоналізм та праця кожного з нас робить нашу державу кращою. Подяками голови Херсонської обласної ради були відзначені трудові колективи за значні здобутки у професійній діяльності.
         Директор закладу Інна Вікторівна Холодняк привітала усіх працівників з найбільшим державним святом та побажала міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання нашої незалежної України. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Шановні батьки! Готуйте дітей до школи, проведіть щеплення, захистіть своїх дітей!

       Сьогодні до нас завітав губернатор Херсонської ОДА Юрій Гусєв, щоб зробити щеплення своєму синові. Михайло Гусєв вже вакцинований та готовий до школи! А ваша дитина має всі щеплення?
         В 6 років необхідна ревакцинація проти коклюшу, дифтерії, правця, поліомієліту та проти кору, паротиту, краснухи.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  РЕФРАКЦІЙНА ТЕРАПІЯ. НІЧНА КОРЕКЦІЯ ЗОРУ. НІЧНІ ЛІНЗИ

1

  

        РЕФРАКЦІЙНА ТЕРАПІЯ РОГІВКИ (CRT) Нічна корекція зору, або Рефракційна Терапія Рогівки (CRT) – найсучасніший вид контактної корекції короткозорості та далекозорості. Це спеціальні лінзи, які мають форму реверсної геометрії. Особлива конструкція цих лінз забезпечує після 6-8 годинного їх носіння 100% зір без будь-якої додаткової корекції на тривалий термін (24 і більше годин). Їх використовують вночі – уві сні. Після сну лінзи знімаються, при цьому досягається 100% зір на наступні 24 години (без додаткових окулярів і лінз).

Чим же обумовлений цей дивовижний ефект?

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Комп’ютерний зоровий синдром у дітей

1

  

        ВПЛИВ КОМП’ЮТЕРА. На сьогоднішній день складно знайти хоча би одного школяра, який не мав би доступу до комп’ютера. Однак широке розповсюдження комп’ютерної техніки і мобільних цифрових пристроїв викликало значне підвищення навантаження на зоровий аналізатор і погіршення зору. З того часу, як в наше життя увійшли комп’ютерні технології, екран монітора та цифрового мобільного пристрою стали невід’ємною частиною в навчанні, на роботі та вдома, в транспорті і на відпочинку. Це значно полегшує життя, допомагає оперативно отримувати необхідну інформацію, швидше виконувати свої обов’язки, і спілкуватися з друзями, читати електронні книги і відпочивати, граючи в комп’ютерні ігри.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 

1ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 4 червня 2020 року вперше на Херсонщині спеціалісти Інституту серця МОЗ України за участі та всебічної підтримки місцевих колег провели операції на відкритому серці дітям з використанням апарату штучного кровообігу. Пацієнтами стали 4-річний хлопчик-вихованець обласного будинку дитини та 9-річна дівчинка з Миколаївської області, яка була прооперована за направленням

         Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України вже давно тісно співпрацює з Херсонською дитячою обласною клінічною лікарнею у питанні проведення операцій дітям з вродженими вадами серця. Проте, раніше київські фахівці, які відвідують нашу лікарню кожні півроку, лише обстежували дітей відповідної категорії та відбирали для подальшого оперування до Києва. Щороку реаномобілем до Інституту серця транспортується від 10 до 15 діток. А вже навесні цього року виникла ідея спробувати провести такі операції у місті Херсоні, адже в обласній клінічній лікарні є апарат штучного кровообігу та наркозна станція. Оперовані пацієнти - це діти, яких неодноразово консультували фахівці Інституту серця, але через карантин планову госпіталізацію та операцію було відтерміновано.
         Операції були проведені на базі відділення серцево-судинної хірургії Херсонської обласної клінічної лікарні. Керував процесом завідувач відділення дитячої хірургії Інституту серця МОЗ України Василь Карпенко за активної участі завідувача хірургічного відділення для дітей раннього віку Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Андрія Чернова та лікарів-хірургів Херсонської обласної клінічної лікарні.
         Операції пройшли успішно, прооперовані дітки переведені для подальшої реабілітації до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні, їх стан задовільний.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Матеріали до акції «2020 – Рік медсестринства в Україні»

                 Всеукраїнський конкурс МОЗ України серед медичних сестер та медичних братів «2020 лідери змінюють світ»

         https://best.medsprava.com.ua

        Відео до Міжнародного дня медсестринства 2020 «Я – медична сестра»

         https://www.youtube.com/watch?v=J1nDxQuRyf0

        Стаття директора ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ Украіни» Катерини Балабанової «Як розвиток медсестринства допоможе зробити мед послуги доступнішими»

         https://life.pravda.com.ua/columns/2020/05/25/241107/

        Телеграм-канал ДУ «Центр розвитку медсестринства МОЗ Украіни»

         https://t.me/nursingUA

1 

1ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 

1ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 20-26 квітня ЄРБ ВОЗ проводить щорічний Європейський Тиждень Імунізації. Дивізії кампанії - Попередь. Захисти. Зроби щеплення!

Україна доєднується #ПідтримайУкраінськийТижденьІмунізації


         Після того як 2020 рік був оголошений Роком медсестри та акушерки, ЄРБ ВОЗ використовує можливість щоб завдячити медсестрам та акушеркам за допомогу в підтримці імунізації.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Міністр охорони здоров'я Максим Степанов: “Ми не можемо втручатись у справи церкви, але можемо просити вас залишатись вдома, навіть на Великдень”

         Шановні українці!

         Залишилось кілька днів до святкування Великодня. Я розумію, що для багатьох це довгоочікуваний день. Навіть під час карантину це залишається незмінним. Зі свого боку Уряд забезпечив просту доставку через Укрпошту вже освячених Великодніх пасок. Влада домовилась про онлайн- та телевізійну трансляцію церковних служінь. Ми не можемо втручатись у справи церкви, але можемо просити вас залишатись вдома, навіть у свято. Ми змушені на деякий час бути роз’єднаними фізично, але не духовно. Молитва, родина, любов до близьких, віра — те, чого ніхто й ніщо не може позбавити.

         На момент запису цього відео нам відомо, що через коронавірус в Україні 1248 проведуть це свято у лікарні, а 98 уже ніколи не зможуть відсвяткувати Великдень. Я знаю, що якими б різними ми не були, у нас всіх є одне спільне бажання — щоб ці цифри скоріше почали зменшуватись. Та ми можемо зробити це тільки разом. Просто залишайтеся вдома. Не тому що МОЗ рекомендує чи лікарі просять, а заради себе, заради своїх близьких і найрідніших.

         Бережіть себе та будьте здорові!


ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Школа Супергероїв

#ПідтримуюЛікарів

         Бо щодня ви несете почесну варту життя наших супергероїв. Ви знаєте, як зробити укол безболісним та як важливо дати дітям шанс на освіту в лікарні. Ви тримаєте температуру малих карапузів на заповітних 36,6 та водночас тримаєте їх надії у своїх руках.

         Час подякувати вам за те, що ви працюєте понаднормово, за те, що змагаєтеся з супротивником, якого неможливо побачити. Ви реальні супергерої з даром зцілювання не лише тіла. Будьте певні, ми підставимо вам свої плечі

        https://www.facebook.com/superheroes.school/posts/2004455419687616

#stopкоронавірус #covid19

1

   ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Шановні пацієнти КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР та мешканці області!

         Повторно звертаюся до Вас з проханням з розумінням прийняти ситуацію з тимчасовим переміщенням хворих до інших відділень.

         У Херсонській області, як і в цілому по Україні зростає кількість хворих на короновірусну інфекцію. КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР вживає заходи щодо недопущення розповсюдження короновірусної інфекції серед пацієнтів закладу.

         У лікарні не проводяться планові оперативні втручання, планові госпіталізації. Роботу лікарні переведено в режим карантину, заборонено відвідування пацієнтів, посилено протиепідемічні заходи.

         В той же час лікарня залишається єдиним закладом в області, який надає невідкладну допомогу дітям до 18 років. Цілодобово працює дитячий травматологічний пункт, до приймального відділення за консультативною допомогою звертаються хворі з проявами гострих респіраторних інфекцій. За показами здійснюється госпіталізація та консультація дітей з усіх районів області. Щоденно реєструється до 100-150 звернень за медичною допомогою. З метою недопущення заносу короновірусної інфекції до лікарні, за показами дітям проводиться обстеження на короновірусну інфекцію експрес-тестами та ПЛР.

        Слід зазначити, що у лікарні отримують лікування діти з складною соматичною патологією: цукровий діабет, вроджені вади розвитку, захворювання нервової, сечостатевої, серцево-судинної систем, онкогематологічної патологією.

        В той же час обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського, яка є опорним закладом по наданню медичної допомоги хворим з короновірусною інфекцією, не має можливості приймати дітей з тяжкими проявами інфекційних хвороб (окрім короновірусної інфекції). Хворі діти, які будуть потребувати вказаної медичної допомоги (окрім короновірусної інфекції) будуть госпіталізовані до КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР. Інший заклад, де наявні дитячі фахівці та дитяча реанімація в області відсутній.

        З метою зменшення вірогідності інфікування дітей із складною патологією у закладі прийнято рішення тимчасово перемістити хворих без гострих інфекційних захворювань до неонатального корпусу лікарні (неврологічного для дітей з ураженням ЦНС та порушенням опорно-рухової системи, гематологічного відділень), хворих з педіатричного відділення №1 до педіатричного відділення № 2, а всі відділення, які надають медичну допомогу дітям при гострих респіраторних інфекціях до корпусу дітей старшого віку (педіатричне відділення для лікування дітей грудного віку, педіатричне відділення для лікування дітей з ГРІ).

        Переміщення дітей до інших відділень є тимчасовим та проведено з метою збереження життя та здоров'я дітей.

        Для дітей, які мають складну супутню патологію зараження короновірусною інфекцією може мати дуже серйозні наслідки!

        Адміністрація та колектив закладу прикладе всіх зусиль для забезпечення надання якісної медичної допомоги дітям та забезпечення заходів безпеки для пацієнтів.

        Сподіваємося на порозуміння!

        Колектив закладу всім бажає міцного здоров'я!         Директор та адміністрація закладу.

 

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Шановні батьки та відвідувачі!

         В умовах росту кількості осіб, які захворіли на короновірусну інфекцію, серед них і діти, адміністрація КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР вживає заходів щодо недопущення розповсюдження короновірусної інфекції серед пацієнтів закладу.

         Тому, з метою зменшення вірогідності інфікування дітей із складною патологією прийнято рішення тимчасово перемістити хворих з тяжкою соматичною патологією до неонатального корпусу лікарні, а всі відділення, які надають медичну допомогу дітям при гострих респіраторних інфекціях до корпусу дітей старшого віку.

         Вказані заходи є тимчасові та проведені з метою збереження життя та здоров'я дітей, а також батьків, які знаходяться по догляду за своїми дітьми.

         Адміністрація та колектив закладу прикладе всіх зусиль для забезпечення надання якісної медичної допомоги дітям та забезпечення заходів безпеки для пацієнтів.         З повагою,

         Директор       Інна ХОЛОДНЯК

 

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Від імені адміністрації та колективу лікарні, пацієнтів і їх батьків висловлюємо щирі слова вдячності заступнику голови Херсонської обласної ради Рукавішніковій Оксані Олександрівні, депутатам Херсонської обласної ради Гаркуші Георгію Івановичу та Рожкову Юрію Геннадійовичу за надану благодійну допомогу у боротьбі з COVID-19.

        Дезінфікуючі засоби та грошова допомога будуть е використані для придбання засобів індивідуального захисту та додатково дезінфікуючих засобів з метою проведення заходів щодо недопущення розповсюдження захворювань, спричинених спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 УВАГА! Шановні батьки наших пацієнтів та колеги!

         На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року №215 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” на період карантину 23 березня і до нормалізації епідситуації в області дитяча обласна консультативна поліклініка  припиняє плановий прийом пацієнтів.
         Прийом складних хворих з приводу погіршення стану лікарями консультативної поліклініки буде здійснюватись лише при наявності направлення сімейного лікаря/педіатра та довідки про епідоточення.
         Якщо вам необхідно отримати інформацію щодо надання медичної допомоги дітям в консультативній поліклініці, просимо звертатись за телефоном реєстратури (0552)-26-36-27.
         Сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку в ситуації, що склалася.
         У зв’язку з швидким розповсюдженням COVID-19 у світі та обмежувальними заходами на території України, звертаємо Вашу увагу на необхідність дотримання стандартних заходів гігієни (миття рук, гігієна кашлю, провітрювання приміщень, уникання контактів, домашній режим для дітей та людей старшого віку).
         Бажаємо всім міцного здоров'я.

 

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Шановні добродії!

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже 14 років поспіль проводить благодійні акції з метою збору коштів на придбання медичного обладнання для дитячих обласних лікарень України. Цього року фонд «Серце до серця» організовує 15-у Всеукраїнську акцію «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», яка розпочнеться 01 квітня та триватиме по 03 травня 2020 року. Кошти збиратимуться з метою придбання кардіореанімаційного медичного обладнання для дитячих лікарень України.

        Звертаємося до усіх небайдужих проявити милосердя та долучитися до цього суспільно-важливого благодійного проєкту.

 У ЗВ’ЯЗКУ З КАРАНТИННИМИ ЗАХОДАМИ АКЦІЮ ПРОДОВЖЕНО ДО ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ

Реквізити для благодійних внесків:

      1. АТ КБ «ПРИВАТБАНК» IBAN UA 02 312378 0000026001053813052
     ЄДРПОУ 34354227 МФО 312378 Призначення платежу:
     Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання
     для ________ області

      2. АТ «Кредобанк» IBAN UA 39 325365 0000002600501306399
     ЄДРПОУ 34354227 МФО 325365 Призначення платежу:
     Благодійний внесок на закупівлю медичного обладнання
     для ________ області

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


Із питаннями щодо коронавірусу звертайтесь на Урядову гарячу лінію 1545

Всю необхідну інформацію можна знайти на ресурсах, що вказані нижче.

Офіційний вебсайт Міністерства охорони здоров'я України:   http://www.moz.gov.ua/

Офіційна сторінка Міністерства охорони здоров'я України в Facebook:   https://www.facebook.com/moz.ukr/

Офіційні телеграм канали:

Міністерства охорони здоров'я України (@mozofficial,   https://t.me/mozofficial )

Коронавірус_інфо(@COVID19_Ukraine, https://t.me/COVID19_Ukraine )

Чат бот:   https://t.me/COVID19_Ukraine_Bot

Відповіді на основні запитання про COVID-19:   http://covid19.com.ua

 

  Рекомендації для громадян щодо коронавірусу COVID-19

1ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 27.12.2019р. Адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради оголошує подяку директору Херсонського Центру позашкільної роботи Свинаренко Ірині Павлівні, керівнику волонтерського клубу «Лідер» Адвокатовій Світлані Іванівні, керівнику театру-студії «Сувенір» Моргуновій Ганні Йосипівні, члену координаційної ради дорослих, волонтеру секції милосердя Крейзі Тетяні Віталіївні за проведення чудового Новорічного свята з Дідом Морозом, Снігуронькою, казковими героями та чудовими подарунками. На святі діти розповідали новорічні віршики, відгадували загадки, брали активну участь в конкурсах та розвагах.

         Бажаємо Вам і очолюваному Вами колективу подальших успіхів в опануванні вершин майстерності, щастя, здоров’я, успіхів у Новому році.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Сьогодні, 19.12.2019 року, у лікарні відбулася знакова подія, а саме було підписано тристоронній договір про співпрацю між Громадською організацією «Маленьке серце з мистецтвом», Комунальним некомерційним підприємством «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради та навчально-виховним комплексом «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради щодо участі у соціально-освітньому проєкті «Школа супергероїв». Головною метою Проєкту є створення освітніх просторів на базі обласних лікувальних закладів та надання у них освітніх послуг, розвитку творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку дітей, котрі перебувають на довготривалому лікуванні.

         Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня активно підтримала ініціативу та долучилася до соціально-освітнього проєкту, надала приміщення (на 3-му поверсі головного корпусу у гематологічному відділенні), яке відповідає вимогам Проєкту. У свою чергу Громадською організацією «Маленьке серце з мистецтвом», розроблено проєкт, відповідно до якого розрахована проєктно-кошторисна документація, вартість ремонтно- будівельних робіт та направлено запит до обласного бюджету на 2020рік. Фахівці Школи гуманітарної праці зобов’язалися надавати освітні послуги.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 19 грудня – чарівний день, якого чекають діти на всій планеті, день, коли трапляються маленькі дива. Саме в цей день до обласної дитячої лікарні завітали учні школи мистецтв № 1. Вони прийшли зі своїми подарунками – музичними привітаннями.

         В прекрасній залі для багатьох маленьких пацієнтів, їх батьків та медичного персоналу пролунає чудова музика на різних музичних інструментах.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 «Питання дитячої неврології та реабілітації дітей з органічним ураженням ЦНС» - саме цій темі була присвячена ХІV Міжрегіональна науково-практична конференція, яка відбулася 5 грудня 2019 року у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні.

         У конференції взяли участь лікарі-педіатри, неврологи, психіатри. Програма конференції була досить насиченою, а робота, як завжди, цікавою, конструктивною та плідною. У ході конференції слухачам було представлено чудовий матеріал Горба А.Л, який бере участь у відтворенні історії неврології півдня України. Підіймалися актуальні питання аутизму та розладів аутистичного спектру у дітей, особливостей епілепсії у дівчат та розвиток, проблемні питання діагностики і менеджменту церебрального паралічу в Україні.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 02.12.2019р. в рамках проєкту «Пілотне впровадження системи ДСГ в Україні» в Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбувся моніторинговий візит консультанта проєкту Дорохіної Анни Миколаївни. Мета - оцінка процесу кодування та надання підтримки і порад у вирішенні складнощів під час кодування та навчання персоналу.

         Надзвичайно цікавим та корисним був тренінг - заняття з лікарями. Під час презентації Анна Миколаївна стисло нагадала основні стандарти кодування УДСГ та представила наявний результат кодування. А потім відповідала на запитання, яких було чимало. Робота була конструктивною та плідною. Дуже дякуємо Анні Миколаївні за практичну допомогу.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Наприкінці листопада завершилося підведення підсумків конкурсу з благоустрою ділянок території лікарні, який проводився у 4 етапи. Перше місце розділили 2 відділення: педіатричне відділення для лікування хворих з ГРІ та гастроентерологічне відділення. Друге місце – приймальне відділення неонатального корпусу, на третьому місці – гематологічне відділення.

         У номінаціях: «Прорив року» - відділення ЦСВ, неврологічне, пральня; «Завжди в лідерах» - незмінно фізіотерапевтичне відділення.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  У Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні поповнення - 20 молодих медиків, серед них 4 лікарі та 16 медичних сестер приєдналися до великої та дружньої медичної родини дитячої обласної лікарні.

        З цієї нагоди 29 листопада відбулося святкування, яке вже стало доброю традицією і щороку проходить особливо святково та радісно. Урочистості проходили в актовій залі, де зібралися колективи усіх відділень та структурних підрозділів лікарні, вони квітами та оплесками привітали молодих медиків. Ведучі заходу підготували святкову програму, з піснями та комічними постановками.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  05 грудня 2019 року , в актовій залі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні відбудеться ХIV Міжрегіональна науково-практична конференція "Актуальні питання дитячої неврології та реабілітації дітей з органічним ураженням ЦНС"
    

  1

  

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОГРАМУ КОНФЕРЕНЦІЇ >>>


  29 листопада 2019 року до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітали колективи Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості з концертом.

        Вихованці театрального колективу «АртКлас», керівник Світлана Біневська, народний ансамбль танцю «Райдуга», керівник Олена Добровольська, солістки вокального ансамблю «Мелодія» Шинкарук Віолетта та Юдицька Анастасія з піснями «Хай радіють усі», «Як я люблю тебе» і Павло Фільєв з українським гумором. Адміністрація лікарні, вихователі, пацієнти дуже вдячні організаторам за чудовий концерт.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Матеріали всесвітньої інформаційної кампанії "16 днів проти насильства" 25 листопада - 10 грудня 2019
    

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Як захиститись від дифтерії
    

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  18 жовтня 2019 року , перед початком пленарного засідання чергової сесії Херсонської обласної ради відбулося урочисте нагородження наших лікарів, які у позаминулому місяці здійснили справжнє диво. 11 серпня, відпочиваючи з батьками на річці 15 річний хлопчик отримав жахливу травму: у результат удару всі нервово-судинні сплетіння правої руки були розірвані, кістки переламані, а сама рука трималася буквально на шматку шкіри. Проте навіть у недільний день лікарі нашої лікарні спрацювали оперативно й встигли запросити на допомогу колег з інших медичних закладів. Операція тривала 6 годин і руку хлопчика було збережено.

        За сумлінну працю, професіоналізм, медичну допомогу дитячому населенню Херсонщини Почесною грамотою обласної ради нагороджено:
 • Гаркушу Володимира Анатолійовича – завідувача травматологічного відділення КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради;
 • Гордубея Євгенія Юрійовича – завідувача відділення хірургії судин КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.. Є.Є. Карабелеша»;
 • Спіріна Юрія Сергійовича – завідувача відділення серцево-судинної хірургії Херсонської обласної клінічної лікарні;
 • Фурмана Олександра Анатолійовича – лікаря-анестезіолога дитячого відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради;
 • Загайкана Миколу Володимировича – лікаря-ортопеда-травматолога дитячого травматологічного відділення КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Дифтерія – гостре інфекційне захворювання з переважно повітряно-крапельним шляхом передачі, також може передаватися контактно-побутовим шляхом.
    Джерело інфекції - хвора людина або бактеріоносії штаму дифтерійної палички. Захворіти можливо через 2-10 діб після контакту. Найбільш уразливі діти у віці 3-7 років, а також дорослі, які не мають щеплення. Дифтерія розвівається при попаданні дифтерійної палички на слизову оболонку верхній дихальних шляхів, кон’юнктиву очей, раньову поверхню шкіри або статеві органи. При цьому утворюються характерні нальоти у вигляді тонкої сітки, які швидко перетворюється на щільні фіброзні плівки від біло-сірого до чорного кольору. Збудник дифтерії виробляє токсин, що приводить до ураження нирок, надниркової залози, сердцево-судиної та нервової систем.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  23.08.2019 г. співробітники Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні на чолі з головним лікарем Холодняк І.В. прийняли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України з нагоди відзначення Дня Державного Прапора, яка відбулася біля Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.Гончара.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Матеріали до Всесвітнього тижня грудного вигодовування
01-07 серпня 2019

    

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Матеріали інформаційної кампанії з нагоди відзначеня Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми
30 липня 2019

    

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  19 червня 2019 року в актовій залі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні відбулася знакова подія: передача благодійної допомоги - медичного обладнання на суму 139 тис. грн для догляду та лікування передчасно новонароджених дітей в рамках соціального проекту «Orange Days» Лінії магазинів EVA. В урочистій події брали участь Холодняк Інна Вікторівна - головний лікар закладу, Олександра Гнатик - керівниця PR-відділу Лінії магазинів EVA, Тетяна Ростовська - представниця Благодійного фонду «Коло», Бакіна Наталія Володимирівна - експерт Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації за напрямком «Неонатологія», завідувач відділення для виходжування новонароджених, недоношених дітей; лікарі та медичні сестри лікарні, матері, дітки котрих лікуються у відділенні для виходжування новонароджених, недоношених дітей.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

     Вітаємо Вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

     Прийміть щирі слова вдячності за вашу благородну працю, талант та майстерність, вірність своїй професії. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги та вдачі, щастя та благополуччя! Нехай збуваються ваші кращі задуми, а людська повага буде подякою за плідну роботу, чуйність та вміння творити добро!

     Адміністрація та профспілковий комітет лікарні

1

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Запрошуємо всіх бажаючих на освітній семінар «Особливості догляду за передчасно народженими дітьми. Вакцинація передчасно народжених дітей» 19 червня об 11:00 в актовій залі лікарні відбудеться офіційна передача нового медичного обладнання для догляду за передчасно народженими дітьми Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні в рамках проекту «Orange Days» Лінії магазинів EVA.

1

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

  23 травня 2019 р. в актовій залі лікарні відбувся конкурс медичних сестер «Ми талановиті в усьому», присвячений Міжнародному дню медичної сестри. Як показує досвід, такі заходи не тільки підвищують престиж професії, але і розкривають художній потенціал та можливості наших медичних сестер. Конкурс проходив у творчому форматі поетапно, надзвичайно цікаво, та захоплююче.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  22 травня у місті Києві відбулася конференція “Безперервний професійний розвиток лікарів: можливості з Британським медичним журналом” за участі лікарів, експертів МОЗ України та Світового банку. Під час конференції директоркою із стратегічного розвитку BMJ Морган Кіндберг було представлено нову угоду щодо продовження дистанційного навчання та розвитку сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів. Навчання за світовими стандартами лікування, результатами новітніх досліджень та наукових публікацій, а також допомога у прийнятті клінічних рішень - все це можна опанувати, не покидаючи домівки.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  16 травня 2019 року у Палаці молоді та спорту відбулося урочисте святкування Міжнародного дня медичної сестри. Щирі вітання та безмежна вдячність лунали зі сцени представницям цієї найгуманнішої професії. Натомість у цьому році організатори святкування представили дещо інший формат, а саме обласний конкурс краси «Супермедсестра 2019». Адже наші медичні сестри не тільки прекрасні у професійному сенсі фахівці, але і чарівні, гарні жінки та дівчата. У конкурсі прийняли участь 15 медичних сестер із обласного та районних медичних закладів Херсонської області.
    Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню представляла медична сестра приймального відділення для новонароджених та дітей раннього віку Махнюк Світлана. Дружніми оплесками учасницю підтримували колеги та друзі. Світлана отримала почесний титул «Міс елегантність». Вітаємо, пишаємося та бажаємо й надалі бути такою ж активною, чарівною, творчою особистістю.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  12 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

     Шановні медичні сестри!

     Вітаємо Вас з професійним святом. У цей день хочеться сказати вам багато теплих і лагідних слів. Ви – рятівники дитячого життя! Бажаємо вам здоров’я, витримки, невичерпаного душевного потенціалу, яким ви щиро ділитеся зі своїми маленькими пацієнтами. Добра та щастя, миру та злагоди, добробуту та безхмарного неба вам і вашим родинам. Низький уклін вам за невтомну працю та щире і відкрите серце.

     Адміністрація та профспілковий комітет лікарні

1

   ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  07 травня 2019 року у рамках Тижня безпеки колектив Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні долучився до заходу та провів акцію «Безпека на дорозі – безпека життя». Працівники лікарні вийшли на акцію з плакатами та листівками, щоб привернути увагу до складної ситуації з безпеки дорожнього руху. Адже безпека на дорозі – це справа кожного, тож необхідно сумлінно дотримуватися правил дорожнього руху та бути прикладом для інших. Необхідно пам’ятати, що тільки спільними зусиллями і свідомим ставленням до вивчення та дотримання правил дорожнього руху можна досягти безаварійної ситуації на шляхах.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  03 травня 2019 року вперше на Херсонщині відбувся благодійний марафон «Врятуємо життя разом!». Організатори благодійної акції – маленька, проте вже відома в Україні та за її межами співачка, переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів 13 річна Ліза Волощенко та відомий меценат, лідер Громадської платформи «Добро переможе» Юрій Рожков.
    До заходу активно долучилися громадські діячі та відомі співаки, як регіональні, так і всеукраїнські,освітні заклади міста Херсона. Було зібрано майже 150 тис. грн. для онкохворих діток Херсонщини. Багато навчальних закладів відгукнулися на пропозицію зробити вироби своїми руками та продати на ярмарку у день благодійного концерту. Зокрема, під час Благодійного ярмарку вдалось виручити від реалізації дитячих поробок понад 46 тис. грн., які було передано мамам хворих діток, котрі зараз проходять лікування в гематологічному відділенні Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні. Також на сцені офіційно та урочисто, від імені усіх учасників благодійного музичного марафону, котрі придбали квитки, було передано головному лікарю Херсонської обласної клінічної лікарні Інні Вікторівні Холодняк обладнання для проведення медичних процедур хіміотерапії – 2 дозатори “Інфузомати”.
     Щиро дякуємо усім учасникам Благодійного марафону “Врятуємо життя разом”! Ви дуже щирі, небайдужі та ДОБРІ ЛЮДИ! Дякуючи Вашим зусиллям та відкритим серцям, ми зможемо допомогти ще багатьом діткам.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  До Всесвітнього дня нирки в Україні.

1

Гасло цього року професійно-просвітницької кампанії, присвяченої Всесвітньому дню нирки ( щорічно з 2006 р. більш ніж в 100 країнах світу стартує у березні): «Здорові нирки у всіх і всюди».

    Двічі у березні в Києві та квітні в Ірпені нефрологи нашої лікарні мали змогу прийняти участь в науково-практичних конференціях і долучитись до обговорення актуальних питань нефрології. Багато уваги в доповідях та дискусіях було приділено ренопротекції у хронічних хворих; діагностиці та генетичному картуванню спадкових нефропатій; визначенню морфологічних маркерів прогнозування перебігу нефриту; корекції порушень обміну речовин у пацієнтів з хронічною хворобою нирок та покращенню їх нутриційного стану; важливості фізичної активності при різних захворюваннях сечової системи, метафілактики сечо-кам’яної хвороби. Отримана інформація, безумовно, дозволить розширити діагностичні та лікувальні можливості нашого нефрологічного центру

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  25 березня 2019 р. до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітала Карпій Станіслава Зіновіївна, керівник гуртка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості та провела майстер-класи з оригамі в нефрологічному та отоларінгологічному відділеннях. Діти з великим задоволенням виготовляли птахів з паперу, а потім їх розфарбовували різнокольоровими олівцями та слухали легенди про птахів – чому їх так назвали і за які заслуги.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  14 березня 2019 р. до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні знову завітали давні знайомі – театральний колектив «АртКлас» та вокальний ансамбль «Мелодія» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості з керівником Біневською Світланою Анатолііївною.
    Цього разу вони підготували для нас спектаклі «Одного разу в квітнику» та «Маленька Баба-Яга». Дуже гарно співали пісні дівчата з вокального ансамблю – «Скрипка плаче та страждає» та «Чарівна країна». Адміністрація, вихователі, діти дуже вдячні за чудовий виступ колективу.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Лікар-онколог нашої лікарні Ляшенко Сергій Юрійович став переможцем конкурсу «Британського медичного журналу» («BMJ») у номінації «Інфекційні захворювання» та удостоєний честі представляти інтереси країни на Міжнародному форумі з якості та безпеки охорони здоров’я, який відбудеться у Глазго 27-29 березня 2019 року («Quality and Safety in Healthcare»).
    Вітаємо з перемогою та пишаємося нашим лікарем! Бажаємо невичерпної життєвої енергії, сили, натхнення для подолання професійних висот.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  14 лютого 2019 року в актовій залі лікарні проведено медичну раду за підсумками діяльності 2018 року. З доповідями виступили головний лікар Холодняк І.В. та представник керівництва з якості Тройнякова В.І. У доповіді головного лікаря було представлено та наочно продемонстровано аналіз діяльності закладу за усіма підрозділами та наголошено, що минулий рік був досить складним та плідним на події. Було проведено значну роботу щодо зміцнення матеріально-технічної бази і науково- діагностичного потенціалу, поліпшення кадрового забезпечення, виконано основні показники діяльності. Разом з тим вказано на недоліки, причини та шляхи їх усунення.
    Продемонстровано події у житті лікарні за 2018 рік, а їх чимало: перехід на новий стандарт якості та отримання сертифікату якості ДСТУ ISO 9001:2015, включення до пілотного проекту щодо впровадження інфекційного контролю в медичних закладах, організація та проведення Благодійного забігу «Моє сонце не згасне» на підтримку онкохворих дітей, традиційний День донора у лікарні, участь і призові місця у фестивалі «Мистецька толока» та щорічній галузевій XII спартакіаді працівників охорони здоров’я, присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України» заступнику головного лікаря з хірургічної роботи, лікарю дитячому анестезіологу Бурдовіцину Віктору Степановичу, презентація книги «Складна дитина» та 60-річний ювілей її автора – Горба Анатолія Леонідовича, заслуженого лікаря України, віце-президента Асоціації дитячих неврологів України, головного експерта ДОЗ облдержадміністрації за напрямком «Дитяча неврологія», завідувача неврологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні та багато інших цікавих подій.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  17 січня 2019 До Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітали аніматори із JUMP PARK – Супер Кіт, Леді Баг та Міні Маус з розважальною програмою. Казкові герої запрошували дітей із зали на різноманітні ігри і конкурси. Маленькі пацієнти з великим захопленням грали з м‘ячем, виконували завдання, розгадували загадки.
    Дуже вдячні казковим героям та чекаємо нових зустрічей.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання
з наступаючим Новим 2019 роком
та Різдвом Христовим!


     У це казкове свято світ навколо стає яскравішим, очі світяться від захоплення, а в житті відбуваються приємні і незабутні пригоди. Так нехай примножаться казкові миті у вашому житті.

     Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і впевненість у майбутньому, міцне здоров'я, родинне щастя, достаток і благополуччя!

     Нехай наступний рік буде щедрим на безмежне натхнення, яскраві успіхи, приємний смак перемог та дарує процвітання, злагоду Вам, вашим сім’ям та друзям!

     З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами!

     Адміністрація лікарні

1

   ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  26 грудня 2018 року до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітали казкові герої з Дідом Морозом. Діти, в свою чергу, проявляли таланти, розповідали новорічні віршики, відгадували загадки, приймали активну участь в конкурсах.
    Адміністрація лікарні оголошує подяку директору Херсонського Центру позашкільної роботи Свинаренко Ірині Павлівні, Адвокатовій Світлані Іванівні – керівнику волонтерького центру «Лідер», Моргуновій Ганні Йосипівні - керівнику театру-студії «Сувенір» за проведення чудового Новорічного свята. Бажаємо Вам і очолюваному Вами колективу подальших успіхів в опануванні вершин майстерності, щастя, здоров’я, успіхів у Новому році.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  21 грудня 2018 року. Адміністрація Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні висловлює щиру подяку директору Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Тавожнянському Валерію Михайловичу, методисту Василенко Ларисі Михайлівні, керівникам гуртків та їх учням за створені новорічні композиції, які прикрасили ігрові кімнати лікарні. Бажаємо Вам і очолюваному Вами колективу щастя, здоров’я, творчих успіхів.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  19 грудня 2018 року У День Святого Миколая до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітали студенти Херсонського базового медичного коледжу зі святковою виставою та подарунками. Казкові герої разом з дітками проводили ігри, вікторіни, водили хороводи, розповідали вірші, співали. Творчі виступи створили теплу та зворушливу атмосферу. Було дуже приємно спостерігати за піднесеним настроєм дітей та їх посмішками.
     Щиро дякуємо директору Ващук Миколі Сергійовичу, заступнику директора з виховної роботи Руденко Тетяні Іванівні, художнім керівникам Кузнецовій Олені Едуардівні, Слабчак Олені Іванівні, Кучерук Юрію Дмитровичу та студентам медичного коледжу за чудовий виступ.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  06 грудня 2018 року в Херсонській дитячій обласній клінічній лікарня відбулася урочиста та знаменна подія – посвята у професію молодих спеціалістів. Численна медична родина лікарні поповнилася 15 молодими спеціалістами, це лікарі та медичні сестри. У залі панувала особлива святкова атмосфера. Колектив лікарні зустрічав молодих спеціалістів дружніми оплесками та квітами.

11

      У другій частині урочистої події завершилося підведення підсумків конкурсу з благоустрою ділянок території лікарні , який проводився у 4 етапи. Перше місце отримало відділення променевої діагностики, друге місце - педіатричне відділення для лікування хворих з ГРІ, третє місце – 2 хірургічні відділення (хірургічне та хірургічне для новонароджених, недоношених та дітей раннього віку). У номінації «Завжди в лідерах» відділення фізіотерпевтичне та отоларингологічне.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  05.12.2018 р. лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні взяли участь у навчальному семінарі у форматі телемосту «Імплементація міжнародних протоколів у педіатричну практику», який проходив у ТК «Фрегат». Цей захід було проведено відповідно до вимог та стандартів Акредитаційної Ради з Безперервної Медичної Освіти «АССМЕ» у рамках співпраці Siyemi Learning та Групи компаній МедЕксперт. Також у семінарі брали участь педіатри, неонатологи та сімейні лікарі з усієї області

Підіймалися актуальні питання щодо імплементації міжнародних стандартів антипіретичної терапії у дітей, лікування грипу та ГРВІ, гельмінтозів, труднощі діагностики та перспективи у лікуванні розладів аутистичного спектру у дітей раннього віку, аналізувалися помилки, які допускають лікарі,при вакцинації в Україні. Проводився майстер- клас з приводу ацетонемічних станів у дітей. Робота семінару була досить цікавою, конструктивною та плідною. Ціль навчання було досягнуто, а саме: краща орієнтація у проблематиці, представленій у лекціях, та підвищення компетенції лікарів. По закінченні семінару учасники телемосту отримали міжнародні та національні сертифікати

1


ДЕТАЛЬНІШЕ >>>  05.12.2018 р. у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбулася вистава «Оскар і Рожева пані». Актори Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру з Ірмою Вітовською в головній ролі і музикою «Океану Ельзи» розповіли нам історію хлопчика Оскара, який невиліковно хворий і проживає останні дні у пошуках відповідей у Бога на питання про сенс життя, любов і смерть. Посередником між Богом і людьми для Оскара стає Рожева пані – сестра милосердя.

Щоб полегшити хлопчикові стан, вона пропонує йому зіграти у гру і уявити кожен прожитий день за 10 років. Так Оскар проживає дуже довге життя за 12 днів - аж 110 ілюзорних років Ця гра у «10 років за один день» на сцені перетворилася в метафору людського життя. Очима Оскара херсонці побачили його юність, перше кохання, подружнє життя, кризу середнього віку, старість і очікування близької смерті. У листах приречений малюк звертається до Бога, де розповідає про кожен свій день, що прожив, і просить у Бога милосердя, радості хоча б в останні дні життя та гармонії і любові у цілому світі.

1

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  30 листопада 2018 року у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулася прес-конференція, присвячена презентації благодійного театрального арт-проекту «Оскар і Рожева пані» ( за мотивами всесвітньо відомого роману Еріка Емманюеля Шмітта) у виконанні Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру. Вистава відбудеться 05.12. 2018р. на сцені Херсонського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша. Вистава психологічно тяжка, у сюжеті - відтворення монологів-звернень до Бога безнадійно хворого на онкологічне захворювання хлопчика Оскара. У своїх посланнях приречений малюк благає Всевишнього про милосердя, про радість хоча б в останні дні свого життя. Посередником поміж Богом та людьми для Оскара стає сестра милосердя - Рожева пані.

1

      Мета проекту: привернути увагу суспільства до проблеми доступності паліативної допомоги до невиліковних та тяжкохворих дітей та започаткувати суспільний рух з метою створення в українських містах дитячих Центрів паліативної допомоги. Усі зібрані кошти будуть направлені на забезпечення маленьких пацієнтів необхідними медичними препаратами. У прес-конференції взяли участь головний педіатр ДОЗ облдержадміністрації Карчевич Т.Є., головний лікар Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Холодняк І.В., експерт ДОЗ облдержадміністрації з дитячої онкогематології Александрова Р.О., засновники благодійного фонду «Фарби життя» Боцман А., Пуделко Н.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  22 листопада 2018 року у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулася ХІІІ Міжрегіональна науково-практична конференція «Актуальні питання дитячої неврології» за участю ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології Національної Академії медичних наук України» (м. Київ), ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної Академії медичних наук України» (м. Харків), Одеського національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.
     У конференції взяли участь практичні лікарі-неврологи Херсонської, Одеської, Миколаївської, Івано-Франківської областей, лікарі-педіатри, магістри та випускники Херсонського державного педагогічного університету. З доповідями виступили: Кирилова Л.Г. – доктор медичних наук, науковий керівник відділення психоневрології для дітей перших 3-х років життя з перинатальним ураженням нервової системи, ДУ «ІПАГ НАМН України», президент Асоціації дитячих неврологів України; Горанський Ю.І. - доктор медичних наук кафедри нейрохірургії та неврології Одеського національного медичного університету, головний невролог ДОЗ Одеської облдержадміністрації. Горб А.Л. – заслужений лікар України, лікар-невролог дитячий вищої категорії, експерт ДОЗ Херсонської облдержадміністрації за напрямком «Дитяча неврологія», віце-президент Асоціації дитячих неврологів України.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  19 листопада 2018 року в актовій залі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні відбулася урочиста подія – презентація книги «Складна дитина». та 60-річний ювілей її автора – Горба Анатолія Леонідовича, заслуженого лікаря України, віце-президента Асоціації дитячих неврологів України, головного експерта ДОЗ облдержадміністрації за напрямком «Дитяча неврологія», завідувача неврологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

1

     Автор книги розповів про нелегкий шлях професійного зростання і висловив безмежну вдячність головному лікарю, герою України, заслуженому лікарю України Л.В. Лятецькій, головному лікарю І.В. Холодняк., головному дитячому неврологу МОЗ України, к.м.н. В.Ю.Мартинюку, д.м.н., професору С.К. Євтушенку, президенту Асоціації дитячих неврологів України, д.м.н. Л.Г. Кириловій, головному дитячому психіатру МОЗ України І.А. Марцинковському, д.м.н. Ю.І. Горанському, які протягом багатьох років ділилися своїм досвідом і підтримували дитячу неврологічну службу Херсонщини та особисто автора.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  23.11.2018 р. до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітало Лисеня Міроша у супроводі чарівних фей-казкарок Ольги Александрової та Інни Полонецької. Діти отримали у подарунок книжку, що створена цілим колективом чарівних фей. У цю книжку увійшли казки, що мають терапевтичний ефект та допомагають маленьким пацієнтам лікуватися швидше.

Адміністрація, педколектив та пацієнти всіх відділень дякують гостям за подарунки і бажають колективу здоров’я, щастя, творчих успіхів в роботі.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Адміністрація Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні висловлює щиру подяку Громадській організації «Фестиваль «Кінокімерія» за підтримкою Українського культурного фонду в особі голови правління Максимова Євгена Івановича за демонстрацію мультфільмів «Микита Кожум’яка» та «Велика котяча втеча», під час перегляду яких діти отримали багато позитивних емоцій.
ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  ДАЙДЖЕСТ ЗМІН В ОХОРОНІ ЗДОРОВ'Я №11, ЖОВТЕНЬ 2018

1

ЧИТАТИ В ПОЛНОМУ РОЗМІРІ >>>


  30.10.2018 р. Адміністрація Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні та маленькі пацієнти від всього серця дякують колективу Херсонського центру дитячої та юнацької творчості (директор Тавожнянський В.М.) за чудовий концерт.

    В концерті взяли участь:
 • народний хореографічний колектив «Райдуга», керівник Добровольська О.В.,
 • театральний колектив «Арт-клас», «Варіації на тему Ліни Костенко», керівник Біневська С.А.,
 • театральний колектив «Ідея» з виставами «Офелія і театр тіней», «Тук-тук! Хто там?», керівник Вовк В.А.
Бажаємо Вашому колективу здоров’я, щастя, творчих успіхів!

11

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  08-09 сентября 2018 года состоялась ежегодная отраслевая XII спартакиада работников здравоохранения при поддержке областной организации профсоюзных работников здравоохранения и областного спортивного товарищества «Спартак», которая проходила на берегу моря в пгт Лазурное Скадовского района. В соревнованиях участвовали медицинские работники всей области, в общем соревновались команды из 34 учреждений здравоохранения Херсонской области. О чрезвычайной популярности этого спортивного праздника свидетельствует то, что в первой спартакиаде 2006 года участвовали в соревнованиях всего лишь 11 команд.
     Как всегда, яркой и торжественной была церемония открытия. Приветствие с началом соревнований и пожелания победы прозвучали от директора ДОЗ облгосадминистрации Короленка Виктора Николаевича. Возглавляли нашу команду медиков главный врач Инна Викторовна Холодняк и председатель профсоюзного комитета Александр Григорьевич Брюхно. Участники команды детской областной клинической больницы участвовали в соревнованиях: мини-футбол, пляжный волейбол, настольный теннис, легкая атлетика, шахматы, шашки, и доказали на собственном примере, что физкультура и спорт – залог крепкого здоровья. На протяжении двух дней продолжалась напряженная спортивная борьба спортсменов-медиков, в результате которой мы заняли призовые места в пляжном волейболе (2-е место) и легкой атлетике (3-е место). По мини-футболу наша команда заняла 5-е место. Такие соревнования помогают нашим сотрудникам не только укрепить свое здоровье, но и дарят яркие впечатления и чудесное настроение.

11

ПОДРОБНЕЕ >>>


На обращение коммунального некоммерческого предприятия «Херсонская детская областная клиническая больница» Херсонского областного совета с просьбой о помощи, в срок с 01.01.2021 года по 31.01.2021 года было получено средств на сумму 42665,45 грн. Использовано средств на сумму 25009,11 грн.
     От имени руководства учреждения, всего коллектива и маленьких пациентов выражаем искреннюю благодарность организациям и жителям города Херсона за финансовую поддержку, которую вы оказали нашей больнице.

Благотворительная помощь за январь 2021 г. (смотреть список)

Формулярна система забезпечення лікарськими засобами

Державний рівень

Наказ МОЗ України від 18.04.2019 № 892 "Про затвердження одинадцятого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності"

Інформаційно-пошукова система «Електронний формуляр» 11 випуск (ЗАВАНТАЖИТИ)

Державний формуляр лікарських засобів 11 випуск (XLS) (ЗАВАНТАЖИТИ)

Регіональний рівень

Проект Регіонального формуляра Херсонської області
9 ДФ_2019

Наказ про створення формуляру

Наказ про удосконалення формуляру

Наказ про затвердження формуляру

Формуляр 2019 (XLS) (ЗАВАНТАЖИТИ)

Локальний рівень

Локальний формуляр лікарських засобів (XLS) (ЗАВАНТАЖИТИ)

В лікарні впроваджено систему управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001:2009

         Система управління якістю - це система, що забезпечує ефективну роботу закладу, у тому числі у сфері управління якістю наданих послуг.
         Робота з впровадження системи управління якістю згідно з ДСТУ ISO 9001: 2009 розпочалася у закладі з 2015 року з із залученням досвідчених консультантів.
         У ході роботи були розроблені, прописані та затверджені докладні алгоритми дій усіх внутрішніх підрозділів лікарні - задокументовані процедури системи управління якістю, визначені та сформульовані цілі в області якості медичних послуг, що надаються, політика у сфері якості послуг, а також настанова щодо якості, визначена модель взаємодії процесів системи управління якістю, процеси із зазначенням критеріїв оцінки їх якості. Ці документи є основними у нормативній документації системи управління якістю.
         Спільно з консультантом був проведений внутрішній аудит діяльності підрозділів закладу.
         20-21.04.2016 року Органом із сертифікації систем управління ДП«Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» було проведено зовнішній аудит на відповідність системи управління якістю вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009, за результатами якого 28.04.2016 року Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні було видано сертифікат відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009.
         Впровадження системи управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001: 2009 дозволить закладу підтримувати високий рівень обслуговування та задовольняти потребу споживачів, а також націлити на постійне покращення процесів, що в обов’язковому порядку буде підтверджуватися при щорічному аудиті.
         На даному етапі робота не закінчується, керівництво та колектив лікарні поставили перед собою завдання подальшого підвищення ефективного та безперервного поліпшення діючої системи управління якістю. Впровадження стандартів ДСТУ ISO 9001: 2009 у закладі дозволить не тільки успішно працювати сьогодні, але й сміливо дивитися в майбутнє.

Новое оборудование для больницы

     Самые маленькие и беззащитные пациенты Херсонской детской областной клинической больницы, а также сотрудники отделения патологии новорождённых детей, выражают сердечную благодарность спонсорам за приобретенные для отделения лампу для проведения фототерапии, пульсоксиметр и электронные весы.
     В наше нелёгкое время трудно найти людей, способных воспринимать чужие проблемы как свои. И как замечательно, что такие люди всё-таки есть!
     Благодарим Вас за проявленное милосердие и чуткое отношение к детям. Огромное человеческое спасибо!
    

Доноры – это люди, дарящие жизнь, отдавая ради этого свою кровь.

     Миллионы людей обязаны своей жизнью тем, кого они никогда не видели – донорам, которые добровольно дают кровь. Ты даришь ее другим людям, тем больше счастливых минут, улыбок и радости становится вокруг нас. Те, кого однажды спасла донорская кровь, много раз про себя говорили «спасибо» тому неизвестному, но все-таки ставшим родным донору, который заново подарил им целый мир».
     Существуют много заболеваний у детей, которые нуждаются в переливании крови. Донорами для наших детей становятся добрые люди: студенты, военнослужащие, медики, работники фирмы «Данон» и другие.
     Существующая модель оказания медицинской помощи детям нашей области обеспечивает в 100% случаев препаратами крови. Случаев отказа от переливания крови в связи с ее отсутствием не существует.
     Больница и маленькие пациенты благодарны за оказанную помощь.

Уважаемые меценаты, бизнесмены, родители!

     КУ «Херсонская детская областная больница» ХОС – единственное в области многопрофильное лечебно-профилактическое учреждение, которое оказывает специализированную неотложную и плановую помощь детям области с первых часов жизни. В больнице на 540 коек оказываются все виды специализированной помощи, в том числе выездной неонатальной бригадой.
    Ежегодно в стационаре больницы получают помощь около 17 тысяч детей, при этом удельный вес жителей сельской местности составляет 65%, в поликлинике получают консультативную помощь около 90 тысяч детей, удельный вес жителей села составляет 58%.
    В настоящее время медицинское оборудование морально и технически устарело и требует обновления. Больница остро нуждается в наркозно-дыхательной аппаратуре, инкубаторах для новорожденных детей и оборудовании для лапароскопических хирургических вмешательств.
    Ваша помощь даст возможность решить неотложные проблемы больницы.
    Отчет об использовании средств будет опубликован в средствах массовой информации и на официальных интернет-ресурсах.
    На процедуру тендерной закупки больница приглашает общетсвенные организации.
    Реквизиты для оказания благотворительной помощи:
    КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР
    р/р UA483524790000026002052223717
    в АТ КБ "Приватбанк"
    МФО 352479
    ЄДРПОУ 02009873

    Заранее благодарны за оказанную помощь.
    С уважением, администрация больницы и маленькие пациенты.

Уважаемые жители Херсона и области, предприниматели и родители!

     Администрация КУ «Херсонская детская областная клиническая больница» ХОС приглашает Вас стать членом Опекунского совета КУ «Херсонская детская областная клиническая больница» ХОС, который будет создан при больнице. Наша цель – это обеспечение права граждан на участие в управлении и осуществлении общественного надзора за работой больницы, а именно:
 • улучшение качества и доступности медицинских услуг для населения региона;
 • содействие эффективному управлению и развитию больницы, улучшение материально-технической базы;
 • планирование и осуществление мероприятий по привлечению дополнительных ресурсов на целевые потребности больницы и пациентов;
 • привлечение благотворительных взносов, осуществление общественного надзора за использованием средств, поступивших в качестве благотворительной помощи;
 • установление и поддержка взаимоотношений больницы с соответствующими структурами, в том числе зарубежными, и содействие в организации мероприятий по обмену опытом;
 • представительство интересов и защита прав пациентов и сотрудников больницы согласно законодательству Украины.
    При желании обращаться по телефону 22-51-90.

АДМИНИСТРАЦИЯ БОЛЬНИЦЫ

 
 
 
 
 
 

 

"Правительственная телефонная "Горячая линия" 1545 "

  © Херсонская детская областная клиническая больница. © Отдел АСУ 2007-2015 гг.
Powered by © Sergei Polskoi: svyaz@bdp.ks.ua ( PoSeV: pi-vo@mail.ru )