title2015
укр | рус

ІБВ Діагностичне відділення

 

     

     

      Завідувач відділення – Василенко Наталя Іванівна, педіатр-імунолог дитячий вищої кваліфікаційної категорії, експерт Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації за напрямком "Дитяча імунологія".

     Інфекційно-боксоване діагностичне відділення організовано та функціонує в лікарні з 1978 року. Відділення знаходиться у головному корпусі лікарні, має 10 боксів, у т.ч. 4 мельцерівські та допоміжні приміщення, що дає можливість повної автономізації лікувально-діагностичного процесу. У складі відділення 33 ліжка, із них 20 педіатричних, 5 алергологічних, 8 імунологічних.

          Основні напрямки діяльності
     Госпіталізація дітей віком з 1 місяця до 18 років за направленням педіатрів амбулаторної мережі, лікарів загальної практики сімейної медицини, спеціалістів обласної дитячої поліклініки, за екстреними показаннями із приймального відділення, ізоляція і лікування хворих із соматичною патологією контактних по інфекційних захворюваннях.

     Педіатричний профіль: діагностика і лікування дітей із лихоманкою неясної етіології, неуточненими і складними для діагностики захворюваннями, гепатоспленомегалією, лімфоаденопатіями; надання допомоги дітям, котрі переведені з інших відділень лікарні з приєднанням інфекційних захворювань, що ускладнили перебіг основної хвороби; ізоляція контактних по інфекційних захворюваннях.

     Алергологічний профіль: діагностика і лікування дітей з алергодерматозами.

     Імунологічний  профіль: діагностика та лікування дітей з рецидивуючими вірусними і бактеріальными інфекціями, патологією іммунної системи, побічними реакціями на вакцинацію.

       Дітям, котрі госпіталізовані у відділення, крім загальноприйнятого, проводиться комплексне обстеження: біохімічне, серологічне, бактеріологічне, специфічне алергологічне, обстеження імунітету, TORCH-інфекцій, хвороб обміну амінокіслот, хромосомної, вродженої та спадкової патології, УЗД–діагностика, компьютерна томографія.

    У відділенні впроваджені і застосовуються сучасні методи лікування хворих із алергічними захворюваннями шкіри. Лікарями відділення накопичено унікальний досвід лікування дітей з тяжкими формами атопічного дерматиту та гострими алергічними реакціями, а також поєднаною, соматичною, хірургічною з інфекційною патологією.

Кадровий склад

      Василенко Наталя Іванівна – педіатр-імунолог дитячий вищої кваліфікаційної категорії.

      Даниленко Ірина Андріївна – лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії.

       У відділенні працюють: 7 медичних сестер (3 – мають вищу категорію, 2 – першу категорію), 8 працівників молодшого персоналу.

Контактні телефони

Завідувач відділення, ординаторська – (0552) 22-52-25

Старша медична сестра, сестринський пост – (0552) 22-52-25


На головну | Контакти
  © Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня. © Відділ АСУ 2007-2015 рр.
Powered by © Sergei Polskoi: svyaz@bdp.ks.ua ( PoSeV: pi-vo@mail.ru )