title2015
укр | рус
Фізіотерапевтичне відділення

         Завідувач відділення - Чернова Лілія Вікторівна, лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії, експерт Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації за напрямком "Дитяча фізіотерапія".

         Фізіотерапевтичне відділення організовано та функціонує у складі дитячої обласної клінічної лікарні з 1965 року.

         Загальна характеристика відділення

        Відділення фізіотерапії розташоване у двох корпусах лікарні:

  • фізіотерапія для дітей старшого віку (від 3-х до 18-ти років) - на першому та другому поверхах обласної дитячої консультативної поліклініки;
  • фізіотерапія для новонароджених та дітей раннього віку - на шостому поверсі неонатального корпусу.

        У складі відділення фізіотерапії в наявності кабінети: електролікування, світлолікування, лазеротерапії, магнітотерапії, ультразвукової терапії, теплолікування, інгаляційної терапії, масажу, а також зала лікувальної фізкультури та механотерапії. Розташовані лікувальні кабінети у спеціально обладнаних приміщеннях, які повністю відповідають вимогам експлуатації та техніки безпеки, оснащені сучасною апаратурою для проведення як лікувальних, так і реабілітаційних заходів.

          Основні напрямки діяльності

           У фізіотерапевтичному відділенні проводиться лікування дітей за направленням лікарів стаціонарних відділень лікарні, лікарів обласної дитячої консультативної поліклініки, а також за направленнями лікарів міських та районних дитячих лікувальних закладів.

          Застосовується практично весь спектр апаратного фізіотерапевтичного та відновлювального лікування: електролікування, світлолікування, ультразвукова терапія, інгаляційна терапія, лазеротерапія, магнітотерапія, теплолікування, лікувальна фізкультура, а також нові методи лікування: інгаляційна терапія з використанням небулайзерів, лікувальна фізкультура для дітей молодшого віку в «сухому басейні» з м’ячами, рефлекторно-навантажувального апарату «Гравістат». Для дітей з неврологічною патологією впроваджена й використовується сенсорна інтеграція.

Кадровий склад

      Чернова Лілія Вікторівна - лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії.

      Крутевич Лариса Володимирівна - лікар-фізіотерапевт першої кваліфікаційної категорії.

      Біляков Дмитро Вікторович - фахівець з фізичної реабілітації.

      Фахрієв Айдер Асанович - фахівець з фізичної реабілітації.

      У відділенні працюють: 19 медичних сестер (2 - мають вищу кваліфікаційну категорію, 13 – першу, 3 - другу категорії) і 11 молодших медичних сестер.

Контактні телефони

Завідувач відділення, старша медична сестра

(0552) 43-95-01 (головний корпус);

(0552) 43-94-96 (неонатальний корпус).

 
На головну | Контакти

  © Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня. © Відділ АСУ 2007-2015 рр.
Powered by © Sergei Polskoi: svyaz@bdp.ks.ua ( PoSeV: pi-vo@mail.ru )