title2015
укр | рус

Педіатричне відділення для лікування дітей грудного віку

      Завідувач відділення – Лютікова Наталія Павлівна, лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії.

      Педіатричне відділення для лікування дітей грудного віку організовано та функціонує у складі лікарні з 02.01.1978 року і протягом усього часу існування є базовим з виховання та підготовки кадрів.

       На базі відділення у 2007 році було засновано Регіональний організаційно-методичний центр з підтримки лактації та грудного вигодовування.

      У 2008 році педіатричне відділення для лікування дітей грудного віку у складі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні пройшло акредитацію на звання «Лікарня, доброзичлива до дитини», а в 2011 році це звання було підтверджено.

     Загальна характеристика відділення

     Педіатричне відділення для лікування дітей грудного віку розташовано у корпусі для новонароджених та  дітей раннього віку на III-ому поверсі, має 6 палат та 10 боксів, де забезпечено сумісне  перебування матері та дитини, функціонує молочний буфет. Для матерів, котрі госпіталізовані по  догляду  за дітьми, обладнано буфет з усім необхідним для прийняття їжі.

     У відділенні розгорнуто 35 ліжок, з яких 5 ліжок для хворих на ЛОР-патологію.

      Основні напрямки діяльності

      До відділення госпіталізуються діти віком від 1 місяця до 1,5 року за направленням педіатрів амбулаторної мережі, спеціалістів обласної дитячої поліклініки, за екстреними показаннями із приймального відділення з тяжкими захворюваннями верхніх та нижніх дихальних шляхів, дистрофіями різної етіології, алергічною патологією, вродженими вадами розвитку та спадковими захворюваннями, анеміями різної етіології, отоларингологічною патологією, вродженими та набутими TORCH-інфекціями, з патологією імунної системи.

      Для діагностики різних патологічних станів використовуються, поряд із загальноклінічними та біохімічними обстеженнями також дослідження імунітету, TORCH-інфекцій, хвороб обміну амінокислот, хромосомної, вродженої та спадкової патології. Також проводяться інструментальні та апаратні обстеження: бронхоскопія, цистографія, урографія, цистоскопія, езофагогастроскопія, УЗД, нейросонографія, ЕЕГ, ДХ 5000, ЕКГ, доплер ЕКГ, магнітно-резонансна томографія, мультиспіральна комп’ютерна томографія.

    Лікування здійснюється згідно із затвердженими протоколами, зокрема у лікуванні бронхолегеневих захворювань використовується небулайзерна базисна терапія.

     Кадровий склад

     Лютікова Наталія Павлівна - завідуюча відділення, лікар-педіатр вищої категорії.

     Нечитайло Світлана Миколаївна - лікар-педіатр першої категорії.

     Полева Антоніна Анатоліївна - лікар-педіатр спеціаліст.

     У відділенні працюють: 12 медичних сестер (1 – має вищу категорію, 5 – першу, 1 – другу, 5 – сертифікати спеціаліста), 16 молодших медичних сестер.

     Контактні телефони

     Завідувач відділення, ординаторська, сестринський пост - (0552) 22-52-16

На головну | Контакти
  © Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня. © Відділ АСУ 2007-2015 рр.
Powered by © Sergei Polskoi: svyaz@bdp.ks.ua ( PoSeV: pi-vo@mail.ru )