title2015
укр | рус
Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8
Ми знаемо та вміємо добре діагностувати та лікувати дітей, любимо нашу професію, але вкрай не забезпечені необхідним для цього: немає необхідних медпрепаратів, перев’язувальних матеріалів, предметів догляду за дітьми тощо. Все , що ми маємо зараз – це наш досвід, честь та любов до професії. Все що ми хочемо – щоб кожна дитина котра потребує медичної допомоги була обстежена та вилікувана згідно сучасних стандартів на базі обласної дитячої клінічної лікарні.
     

Наші реквізити:

КЗ "Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня"
Код 02009873 МФО 852010 р/р 35425301022863 в ГУДКУ в Херсонській області

 

Адрес: 73010, г.Херсон, ул.Украинская 81,
тел.(0552) 24-43-15
факс(0552) 51-93-00
dob@bdp.ks.ua
 

Реєстратура консультативної поліклініки ДОКЛ
тел.(0552)26-36-27

Секретар головного лікаря
тел.(0552) 22-51-90

 

 
       Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня є єдиним в області багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який надає спеціалізовану невідкладну і планову допомогу дітям області з найтяжчою і найскладнішою патологією з перших годин життя.
       У лікарні на 540 ліжок, розгорнуто усі види спеціалізованої допомоги, у тому числі з 1994 року, на базі неонатального центру – спеціалізована допомога новонародженим, з відділенням анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених з виїзною неонатальною бригадою.
       До складу лікарні входить консультативна поліклініка, в якій ведеться прийом за 27 спеціальностями. Щорічно у стаціонарі лікарні отримують допомогу близько 17 тис. дітей.

Політика в області якості КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР
Цілі у сфері якості КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР на 2017 рік


Пам’ятка для відвідувачів діти яких перебувають на лікуванні у відділеннях анестезіології з ПІТ


Інформація про безкоштовні медикаменти знаходиться у розділі "Для батьків"

ОГОЛОШЕННЯ

З 25 жовтня 2017 р. працює в тестовому режимі програма «Електронна регістратура» для реєстрації та запису на прийом у консультативну поліклініку за адресою www.bdp.ks.ua/registry

Можливість реєстрації і перегляду своєї амбулаторної карти відкрита для усіх. Можливість дистанційного запису на прийом у поліклініку, за наявністю направлення відкрита для жителів усіх районів, за винятком м.Херсон, Олешківського та Білозерського районів.
      На виконання рішення IX сесії обласної ради VII скликання від 18 листопада 2016 року №257 «Про внесення змін до рішення III сесії обласної ради VII скликання від 22 січня 2016 року №58 «Про обласний бюджет 2016 рік» та №259 «Про внесення змін до програми соціального, економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2016 рік» в області запроваджено безкоштовне обстеження за направленням лікаря підпорядкованого закладу, а саме:
 • загальний аналіз крові,
 • аналіз крові (цукор),
 • загальний аналіз сечі,
 • рентгенографічне обстеження органів грудної клітини,
 • ультразвукове обстеження (дослідження органів черевної порожнини, сечового міхура, малого тазу (транcабдомінального-жінки), простати (чоловіки).

      Інформацію щодо проведення безкоштовного обстеження можна отримати за телефонами:
      26-36-27, 49-40-23, 22-51-90

    Детальніше | Контакты
Новини

Шановні добродії!

 
 04.01.2018 року до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітали з новорічною програмою, цікавими іграми, конкурсами, загадками, Дідом Морозом, Снігуронькою, казковими героями та подарунками керівники Центру позашкільної роботи Моргунова Ганна Йосипівна зі своїм театром - студією «Сувенір», Адвокатова Світлана Іванівна з учасниками волонтерського клубу «Лідер».
    Щиро дякуємо директору Свинаренко Ірині Павлівні, керівникам гуртків та їх вихованцям за проведену на високому професійному рівні розважальну програму. Бажаємо Вам і Вашому колективу щастя, здоров’я, успіхів у Новому році.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 20 грудня 2017 року, до Дня Святого Миколая, театральний колектив Херсонського центру дитячої та юнацької творчості «АртКлас», керівник Біневська Світлана Анатоліївна, порадував дітей, які лікуються у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні, виставою «Миколай крокує по землі.»
    Адміністрація дитячої обласної клінічної лікарні висловлює щиру подяку директорові Херсонського центру дитячої і юнацької творчості Тавожнянському Валерію Михайловичу, керівнику театрального колективу «АртКлас» Біневській Світлані Анатоліївні, а також дітям, задіяним у виставі, за цікаву та пізнавальну святкову програму.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 18 грудня 2017 року до Дня Святого Миколая, Нового Року та Різдвяних свят хворим дітям дитячої обласної клінічної лікарні були подаровані яскраві новорічні композиції, які створені вмілими руками учнів херсонських шкіл на конкурс «Букет замість ялинки».
    Адміністрація дитячої обласної клінічної лікарні висловлює щиру подяку директорові Херсонського центру дитячої і юнацької творчості Тавожнянському Валерію Михайловичу і всьому колективу, а також всім учням, руками яких були створені новорічні композиції, за доставлену радість дітям, які вимушені проводити свята на лікарняному ліжку.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 З 2009 року у світі відзначають Міжнародний день недоношених дітей, запроваджений 17 листопада за ініціативи Європейського фонду догляду за новонародженими дітьми. День білих пелюсток - називають його у всьому світі, підкреслюючи особливу тендітність та незахищеність дітей, які народилися раніше строку.
    Як відомо, всі новонароджені діти вразливі, та передчасно народжені - особливо. Складність роботи з цими дітками полягає у тому, що більшість із них мають супутні проблеми зі здоров’ям. Як правило, порушення дихальних функцій - синдром дихальних розладів, асфіксії різної тяжкості. А недоношені з екстремально низькою масою тіла належать до групи найвищого ризику щодо формування органічної патології у вигляді церебрального паралічу, сліпоти, глухоти, затримки ментального розвитку, розладів аутистичного спектра, соціемоційних проблем, а також постнеонатальної смертності. Виходжування недоношених і лікування досить тривале та дороговартісне і потребує належного технічного оснащення відділень для передчасно народжених малюків.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 14 листопада 2017 р. до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітали вихованці Херсонського центру дитячої та юнацької творчості з міні-виставами:
 • «Не буду просити пробачення» (театр «АртКлас», керівник Біневська С.А.),
 • «Офелія. Театр тіней» (театр «Ідея», керівник Вовк. В.А.).
 Висловлюємо подяку керівництву та колективу Центра за проведення благодійного заходу, що надало дітям чудовий настрій та позитивні емоції.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 26 жовтня поточного року у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулося урочисте вручення високовартісного (на суму 1,2 млн.грн) сучасного лабораторного обладнання – автоматизованих біохімічного та гематологічного аналізаторів.
 Кошти були зібрані під час проведення благодійної акції «Допомагати просто». Придбане обладнання дасть змогу проводити обстеження дітей відповідно до Європейських стандартів. Це вже третя благодійна акція, яка проводиться адміністрацією Приватбанку. Щиро вдячні клієнтам та Адміністрації Приватбанку за надану допомогу.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми.

1


ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

 20 жовтня 2017 року в Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулася урочиста та знаменна подія – посвята у професію молодих спеціалістів.
 Численна медична родина лікарні поповнилася 39 молодими спеціалістами, це майбутні лікарі, реабілітологи, медичні сестри. У залі панувала особлива святкова атмосфера. Колектив лікарні зустрічав молодих спеціалістів дружніми оплесками та квітами.

11

Ведучі свята привітали молодих медиків та продемонстрували слайди із життя лікарні та традиції закладу. Головний лікар Холодняк Інна Вікторівна зустріла молодих працівників із хлібом та сіллю та звернулася з щирими словами: «Ми дуже раді вітати молодих спеціалістів, які вперше прийшли працювати в нашу лікарню і приємно відзначити, що саме наша лікарня буде зазначатися першою у вашій трудовій книжці, – наголосила Інна Вікторівна. - Відтепер ви приєдналися до нашого колективу, тож ми чекаємо від вас, що ви станете добрими, чуйними і уважними до своїх пацієнтів, як великих, так і маленьких, будете постійно підвищувати рівень своєї професійної майстерності і продовжите славні традиції Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні». Ще раз вітаємо молодих спеціалістів та бажаємо натхнення, успіхів та професійного зростання у такій нелегкій, але святій справі!


ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


 V з'їзд нефрологів України проходив 21-22 вересня у Вінниці.  V з'їзд нефрологів України проходив 21-22 вересня у Вінниці. 231 делегат, з них 70 дитячих нефрологів; 7 пленарних засідань; 49 доповідей; симпозіум молодих учених. Основні напрями роботи з'їзду:
 • Організаційні питання асоціації нефрологів України. Проведені:
  • звіт; вибори нового складу правління,
  • злиття з асоціацією фахівців з трансплантації нирки.
 • Затвердження нових редакцій класифікацій ниркової патології: клінічних і морфологічних;
 • Обговорення фундаментальних проблем нефрології;
 • Відпрацювання протоколу та моніторингу пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю;
 • Обмін досвідом з Білоруссю щодо організації трансплантації нирки у дітей і дорослих пацієнтів.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


 Вересень нинішнього став «урожайним» на нефрологічні форуми  Дві значні події:
 • міжнародна конференція «REENA 2017. Клінічний випадок у нефрологічній практиці» під патронатом Європейської асоціації дитячих нефрологів,
 • V з'їзд нефрологів України.
Нефрологи лікарні стали активними учасниками цих важливих злетів фахівців, задіяних в організації і наданні допомоги хворим нефрологічного профілю в нашій країні. Перший форум відбувся 15 вересня в Ірпені під Києвом.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 14-15 вересня 2017 року  у м. Запоріжжі відбувся XІ-й Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-Професіонал». Конкурс був заснований ще у 2007 році МОЗ України з метою підвищення рівня підготовки медичних спеціалістів, підняття престижу медичної сестри в Україні. У складі учасників з 21 регіону України Херсонщину представляла медична сестра хірургічного відділення КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР Стадник Олена – переможець обласного фахового змагання «Краща медична сестра – 2017 року».
      За результатами конкурсу Олена Стадник зайняла почесне ІІ місце та була нагороджена Дипломом Міністерства охорони здоров’я України «Переможець». Вітаємо Стадник Олену з перемогою!

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


09-10.09.2017 року  XI ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
    Спортивна команда медиків КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР прийняла активну участь у змаганнях XI обласної Спартакіади працівників охорони здоров’я, яка проходила 9-10 вересня 2017 року у смт. Лазурне на базі дитячого оздоровчого табору «Парус».
    На урочистій церемонії відкриття учасників Спартакіади привітали директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Короленко Віктор Миколайович, голова обласної міжгалузевої ради профспілок Лазник Петро Іванович, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Гайдученко Микола Іванович. Підтримати нашу команду приїхали головний лікар дитячої обласної клінічної лікарні Холодняк Інна Вікторівна та вболівальники – працівники лікарні.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


 26.06.2017 року  За плідну співпрацю, активну підтримку та пропагування культури донорства в Херсонській області КУ «Херсонський обласний центр служби крові» ХОР висловлює щиру подяку колективу Херсонської обласної клінічної лікарні.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


 20.06.2017 року   з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника в актовій залі лікарні відбулися урочисті збори за участю голови Херсонської обласної ради Мангера Владислава Миколайовича. На честь медичних працівників прозвучали теплі слова вдячності за таку нелегку працю, щирі серця та тисячі врятованих дитячих життів.
Голова Херсонської обласної ради відзначив, що колектив Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні серед найкращих медиків Херсонського регіону і вручив Подяку трудовому колективу лікарні за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я населення області, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня медичного працівника. Побажав усім присутнім міцного здоров’я, миру, злагоди та благополуччя.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


 16.06.2017 року  З метою поліпшення художньо-естетичного стану та благоустрою території у лікарні другий рік поспіль проводиться конкурс на краще оформлення ділянок, закріплених за підрозділами. У конкурсі брали активну участь усі відділення, які підійшли до справи творчо та з неабиякою фантазією. 16.06.2017 року відбулося підведення підсумків І етапу конкурсу, переможцями якого стали:
 • І місце – фізіотерапевтичне відділення;
 • ІІ місце – отоларингологічне відділення;
 • ІІІ місце – приймальне, діагностичне та нефрологічне відділення.
Остаточне підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться у вересні місяці.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1 1


 08.06.2017 року  на базі КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР відбулася заключна науково-практична конференція 2016-2017 навчального року для лікарів Херсонщини, що була проведена кафедрою педіатрії №3 з післядипломною підготовкою Одеського національного медичного університету. У роботі конференції взяли участь близько 100 лікарів Херсонської області, серед учасників конференції було чимало лікарів-інтернів. На відкритті заходу з привітальною промовою, словами вдячності колективу кафедри та побажанням подальшої співпраці виступили Карчевич Тетяна Євгенівна - головний педіатр ДОЗ облдержадміністрації, Холодняк Інна Вікторівна - головний лікар Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.
      Науковий потенціал кафедри був представлений професорсько-викладацьким складом кафедри: Зубаренком Олександром Всеволодовичем – д.мед.н., професором, заслуженим діячем науки і техніки України, Кравченко Тетяною Юріївною - к.мед.н., доцентом, Васильченко Лілією Вікторівною - к.мед.н., доцентом, Горностаєвою Наталією Юріївною - к.мед.н., доцентом, Копійкою Ганною Кузьмівною - к.мед.н., доцентом. Учасники конференції прослухали 21 доповідь з проблемних питань педіатрії, 3 з яких представили лкарі - співробітники лікарні. Конференція була досить об’ємною, змістовною та плодотворною. По завершенні відбулося жваве обговорення доповідей. Учасники конференції отримали відповіді на всі хвилюючі їх питання.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 29.05.2017 року  у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбувся чудовий концерт, який допомогла організувати Біневська Світлана Анатоліївна – керівник Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості. У концерті взяли участь колективи цього центру, а саме: вокальна студія «Унісон» (керівник Усатюк Галина) та народний художній колектив «Райдуга» (керівники Добровольська Олена та Саланська Ольга).
      Висловлюємо щиру подяку за проведену розважальну програму, яка допомогла дітям отримати позитивні емоції під час перебування у лікарні.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 У 2016 році в Україні був започаткований та стартував Міжнародний проект «Я - Українка»   - розповідь про берегинь роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Проект зібрав понад 120 історій про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для її блага та розквіту. Жінок, які невтомною працею возвеличують державу, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю та милосердям. Проект дав можливість розповісти про особистий внесок кожної жінки задля звеличення рідного краю. Заключна частина Міжнародного проекту відбулася 18 травня 2017 року у Будинку офіційних прийомів Уряду м.Київ за участі представників Адміністрації Президента, народних депутатів, органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій. На урочистому засіданні учасницям проекту було присвоєне народне звання «Берегиня України», вручено орден Подяки «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книгу Пошани «Я - Українка».

Щиро вітаємо головного лікаря Інну Вікторівну Холодняк - учасницю проекту «Я - Українка» з громадською відзнакою. Бажаємо наснаги на нові звершення. Хай ні на мить не залишають Вас оптимізм, удача, любов рідних людей. Щастя і здоров’я на довгі роки! Ми пишаємося Вами!
Ваш колектив
ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 12 березня -  МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ


Дорогі медичні сестри! У день професійного свята хочеться сказати Вам багато теплих і лагідних слів.
Ви – запорука дитячого здоров’я.
Ви – рятівники у найтяжчі хвилини маленького дитячого життя!
Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце.
Завдяки Вашій турботі і професійній майстерності у батьків з’являється віра та надія на одужання дитини, і це найголовніше.
Від усієї душі бажаємо Вам здоров’я, щастя та безхмарного неба.
Нехай усе у Вас буде добре!


ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


 З 8 по 14 травня 2017 року   на території Херсонської області, а також по всій території України триватиме Тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року він пройде під гаслом «Збав швидкість - збережи життя». Основна мета проведення Тижня безпеки - привернення уваги органів державної влади та громадського суспільства до «тихої епідемії» смертності та травматизму в результаті дорожньо-транспортних пригод на дорогах, об’єднання зусиль у сфері безпеки та вжиття реальних та дієвих заходів для підвищення рівня безпеки дорожнього руху. Дорожньо-транспортні пригоди є першою за поширеністю причиною смертності молоді у віці від 15 до 24 років і другою – серед дітей у віці від 5 до 14 років.
10.05.2017 року у рамках Тижня безпеки дорожнього руху працівники Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні вийшли на акцію з плакатами та листівками, щоб привернути увагу до складної ситуації з безпеки дорожнього руху. Адже безпека на дорозі – це справа кожного, тож необхідно сумлінно дотримуватися правил дорожнього руху та бути прикладом для інших. Необхідно пам’ятати, що тільки спільними зусиллями і свідомим ставленням до вивчення та дотримання правил дорожнього руху можна досягти безаварійної ситуації на шляхах.
ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11 27-28 квітня 2017 року  у м. Києві відбувся ІІІ Всеукраїнський з’їзд дитячих кардіологів України з міжнародною участю. У з’їзді також взяли участь дитячі кардіоревматологи міста Херсона. На сесії «Доктор Хаус» була представлена доповідь Козіної Т.В головного дитячого кардіоревматолога Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації «Клінічний випадок гемангіоми міжшлуночкової перегородки у дитини». Доповідь викликала жваву дискусію. Колеги з України та Польщі надали свої поради щодо подальшого ведення таких пацієнтів.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


 27 квітня 2017 року   у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулася благодійна акція по здачі крові, присвячена Всесвітньому дню донора. В акції взяли участь 33 працівники лікарні: лікарі, лікарі-інтерни, медичні сестри та молодші медичні працівники. Забір крові здійснювала виїзна бригада медиків Херсонського обласного центру служби крові. Було здано понад 14 літрів крові. Вкотре працівники лікарні на власному прикладі показують суспільству, що кожен може допомогти врятувати людське життя, може подарувати, ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одне побачення, ще одну хвилину сміху, ще одну розмову, ще один шанс…
      Щиро дякуємо усім медичним працівникам, які взяли участь у цьому заході.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11 1


 25 квітня 2017 року   у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні було проведено наглядовий аудит системи управління якістю. Аудитори зробили об’єктивний аналіз результативності функціонування системи управління якістю: перевірили відповідність впровадженої системи вимогам стандарту ISO 9001:2009, а також внутрішнім вимогам, викладеним у настанові з якості, документованих методиках виконання процесів, інструкціях тощо. Аудит пройшов у доброзичливій атмосфері і дав підстави для подальшого розвитку та удосконалення системи управління якістю. Аудиторська група ДП «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» дала позитивну оцінку та прийняла обґрунтоване рішення щодо подовження терміну дії сертифікату якості, виданого у 2016 році.
      Вітаємо колектив з черговим підтвердженням високого рівня діяльності закладу.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 24-30 апреля 2017 г.   проводится Европейская неделя иммунизации.
       Европейский план действий в отношении вакцин является дорожной картой на пути к будущему, в котором все люди будут свободны от бремени управляемых инфекций.
      Целью Европейской недели иммунизации 2017 г. является повышение осведомленности о важности иммунизации на протяжении всей жизни для формирования и поддержания популяционного иммунитета во всех сообществах по всему Региону.

Вакцины действуют.
Вакцинация защищает здоровье на всех этапах жизни.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


 9-10 марта   нефрологи ДОКБ приняли участие в ежегодном форуме, посвященном международной кампании «Всемирный день почки». Кампания нынешнего года года проходит под лозунгом «Почки и ожирение». Ожирение статистически достоверно уменьшает продолжительность жизни.
      По данным ВОЗ 2015г. 42 млн детей до 5 лет имеет ожирение и избыточную массу. Избыточная масса является триггером запуска поражения почек, которое выражается в развитии клубочковой гиперфильтрации и эндотелиальной дисфункции. Что в конечном итоге приводит к сегментарно-фокальному нефросклерозу.
      У пациентов хронической болезнью почек ожирение увеличивает кардиоваскулярные риски; ускоряет прогрессирование хронической почечной недостаточности. Вот почему важно использовать весь арсенал методов коррекции избытка жировой ткани: диету, активный образ жизни, ренопротекцию, управление и ликвидацию артериальной гипертензии и метаболических нарушений.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 14.03.2017 р.   в конференц-залі Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбудеться науково-практичний семінар-нарада "Первазивні порушення розвитку в дитячому віці".
Початок об 11-00.

      ДОПОВІДАЧІ:
      - Горб Анатолій Леонідович, головний позаштатний дитячий невролог ДОЗ Херсонської облдержадміністрації, заслужений лікар України - "Розлади аутистичного спектру: актуальні питання розповсюдженості та діагностики",
      - Марценковський Ігор Анатолійович, к.м.н., зав. відділом психічних розладів дітей та підлітків Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України, Київ, головний позаштатний дитячий психіатр МОЗ України - "Розлади аутистичного спектру: рання діагностика, терапія, коморбідність первазивних порушень розвитку із епілепсією, РДУГ, афективними, тривожними та поведінковими розладами: подвійна діагностика та терапевтичні стратегії".

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

        Шановні та дорогі жінки!

       З нагоди Вашого свята Міжнародного жіночого дня 8 Березня прийміть найщиріші вітання від колективу Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні з побажаннями вічної молодості та нев’янучої краси, міцного здоров’я, сімейного щастя та щирого кохання!
      Хай перші весняні промені принесуть Вам сонячне тепло, добробут та надію на краще. Нехай цей день буде для Вас повним щасливих посмішок та приємних турбот!

З повагою, колектив ХОДКЛ


 01.03.2017 р   у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулася підсумкова медична Рада на тему: «Підсумки роботи лікарні у 2016 році та завдання на 2017 рік». У роботі взяли участь заступник начальника управління - начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню, акредитації управління лікувально-профілактичної допомоги населенню, медичних кадрів та звернень громадян Департаменту охорони здоров’я Н.В. Шахман, адміністрація та працівники лікарні, голова профспілкового комітету.
З доповідями виступили: головний лікар Холодняк І.В., представник керівництва з якості, заступник головного лікаря з медичної частини Тройнякова В.І., заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Марченко Н.М.
Головний лікар проаналізувала основні показники діяльності закладу, зазначила, що 2016 рік був досить результативним, зокрема впроваджено систему управління якістю у відповідності до вимог ДСТУ 9001:2009, проведено зовнішній аудит та отримано сертифікат ISO, підтверджено звання «Лікарня, доброзичлива до дитини», підтверджено вищу акредитаційну категорію. Інна Вікторівна зазначила пріоритетні напрямки та вказала на проблеми, що потребують вирішення у 2017 році.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 16.01.2017 р.   у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулася урочиста церемонія вручення компанією «Данон» в Україні спільно з партнерами медичного обладнання (ультразвукового апарату), яке було відремонтоване за рахунок коштів від благодійної акції «Пробіг з вірою в серці». Вже сьомий рік поспіль Пробіг підтримує лікарню, допомагає забезпечити надання якісної та своєчасної допомоги маленьким пацієнтам. За ці роки завдяки усім учасникам покращилися технічні можливості обстеження, лікування та реанімації дітей з вадами серця Це чудовий приклад соціально відповідального бізнесу та усіх небайдужих людей заради спасіння дитячого життя.
Почесні гості: голова міської ради Миколаєнко В.В., директор заводу «Данон-Дніпро» Михайло Юзва, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Бондарева Л.В., під час передачі обладнання виступили з побажаннями успіхів у діагностиці та лікуванні. Ми щиро вдячні усім, хто прийняв участь та залучився до цієї благородної, доброї справи.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 19.12.2016 р.   до дитячої обласної клінічної лікарні завітав дитячий театр Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості «АртКлас» (учні шкіл ЗОШ №5 та № 46) з керівником Біневською Світланою Анатоліївною та провів благодійний захід «Святий Миколай крокує до нас» в рамках благодійної акції «Чужих дітей не буває». Адміністрація лікарні дякує за прояв милосердя та турботи про наших маленьких пацієнтів.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 05.01.2017 р.   до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітали актори з чудовою новорічною виставою та подарунками. Діти, в свою чергу, проявили таланти, розповідали новорічні віршики, відгадували загадки, приймали активну участь в конкурсах. Свято дуже сподобалося нашим маленьким пацієнтам.
    Адміністрація та колектив вихователів висловлюють щиру подяку керівнику бібліотеки-філії №5 (для дітей) Херсонської ЦБС Пугачовій Людмилі Миколаївні та громадському спонсору просвітницького Фонду «Міжнародне партнерство», який очолює Тугаріна Ірина Віталіївна. Бажаємо Вам і Вашому колективу здоров’я та подальших успіхів у вихованні молоді.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 04.01.2017 р.   в Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулося Новорічне свято з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями. Завдяки керівникам Херсонського центру позашкільної роботи Моргуновій Ганні Йосипівні, Адвокатовій Світлані Іванівні, театру-студії «Сувенір» та волонтерському центру «Лідер» було проведено творчі виступи, конкурси, розважальні номери із сюрпризами та подарунками.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11 19.12.2016 р.   до Дня Святого Миколая в гематологічному відділенні Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні було проведено свято з врученням подарунків хворим дітям, а для актової зали та фойе лікарні і поліклініки було придбано ялинки. Адміністрація лікарні щиро дякує Тарас Метал (ТОВ «Вікона 8») за привітання, розуміння, душевне ставлення. Ваша благодійна допомога рятує життя наших маленьких пацієнтів. Ваш приклад укріплює в нас віру в непереможність добра. Бажаємо здоров’я, людськго щастя і радості!

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11 21.12.2016 г.   до Херсонської обласної клінічної лікарні завітали студенти волонтерського центру «Власний вибір» з Югай Оленою Валеріївною. Вже не один рік студенти 111 групи факультету культури і мистецтва приїздять до наших діток зі Святим Миколаєм та новорічною казкою. Дивлячись на новорічне дійство героїв, наші дітки отримують позитивні емоції, які допомагають їм швидше одужати.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 20.12.2016 г.   Адміністрація дитячої обласної клінічної лікарні висловлює щиру подяку директору Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Тавожнянському Валерію Михайловичу та методистам Коваленко Інні Володимирівні, Василенко Ларисі Михайлівні, Козуб Наталії Марківні за роботи, зроблені вмілими руками учнів шкіл «Букет замість ялинки».

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11 19.12.2016 р.   у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулася урочиста подія – вручення медичного транспорту та обладнання, зокрема двох реанімобілів, одного робочого місця у відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії для новонароджених, недоношених дітей та лапароскопічного обладнання для проведення хірургічних втручань, яке було придбано за кошти медичної субвенції на суму 8,6 млн. гривень.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11
11


 01.12.2016 р.   в актовій залі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні відбулася науково-практична конференція для педіатричної мережі області та лікарів загальної практики сімейної медицини. З доповідями виступили: завідувач кафедри педіатрії №2 НМАПО ім. П.Л.Шупика професор Бережний В.В. та доцент кафедри Козачук В.Г. Під час конференції висвітлено сучасні аспекти лікування гострих респіраторних інфекцій у дітей, проблеми дефіциту вітамінів та мікроелементів у дитячому віці. Конференція пройшла цікаво, відбулося жваве обговорення проблем сучасної педіатрії.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 24.11.2016 г.   Когнітивні розлади у людини – це особливі зміни, які виникають у її пізнавальній діяльності і проявляються зниженням пам’яті, погіршенням розумових здібностей порівняно з початковим особистісним рівнем. Про ці розлади говорять, коли є зниження мнестико-інтелектуальних здібностей відносно індивідуальної норми для даного пацієнта. У дитини це ті випадки, коли ці функції не розвиваються або ж розвиваються із затримкою різного ступеня. – це особливі зміни, які виникають у її пізнавальній діяльності і проявляються зниженням пам’яті, погіршенням розумових здібностей порівняно з початковим особистісним рівнем. Про ці розлади говорять, коли є зниження мнестико-інтелектуальних здібностей відносно індивідуальної норми для даного пацієнта. У дитини це ті випадки, коли ці функції не розвиваються або ж розвиваються із затримкою різного ступеня.
Саме цій темі була присвячена ХІ Міжрегіональна науково-практична конференція «Порушення когнітивного розвитку у дітей», яка відбулася 24 листопада 2016 року у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11

11


 17 листопада 2016 року   У рамках Десятиліття дії із забезпечення безпеки дорожнього руху 2011-2020 р.р. в усьому світі проводяться Тижні безпеки дорожнього руху, метою яких є привернення уваги суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах, а найголовніше - пошук шляхів вирішення цієї проблеми.
Щорічно у світі в результаті дорожньо-транспортних пригод помирає 186300 дітей, тобто понад 500 дітей щодня. Сумною є і статистика по Україні. Так, згідно з даними Міністерства внутрішніх справ України, щорічно внаслідок ДТП гине 200-250 дітей. Дуже прикро, що більшість цих випадків можна було попередити.
Дорожньо-транспортні пригоди відносяться до чотирьох найпоширеніших причин смерті у дітей у віці старше 5 – ти років.
За ініціативи МОЗ України та за участі Міністерства внутрішніх справ, інших міністерств та відомств з 14 по 20 листопада 2016 року в Україні проводиться другий етап Тижня безпеки дорожнього руху, мета якого - підвищення рівня обізнаності населення щодо безпеки на дорозі, особливо дітей, попередження дорожньо-транспортного травматизму, медичного забезпечення безпеки дорожнього руху тощо.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 16 листопада 2016 року   у актовій залі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні відбулася урочиста посвята у професію молодих спеціалістів.
    Колектив лікарні зустрічав молодих спеціалістів гучними оплесками та квітами, головний лікар лікарні Холодняк Інна Вікторівна у своєму зверненні побажала їм професійного зростання, творчих здобутків та, за традицією, прийняла їх у свій колектив хлібом та сіллю. Також з щирими привітаннями виступили заступник головного лікаря з медсестринства Марченко Ірина Анатоліївна, голова профспілкового комітету Брюхно Олександр Григорович та колеги. Були продемонстровані фільм та слайди про життя і традиції колективу, а молоді спеціалісти в знак подяки продемонстрували свої творчі здібності в піснях та танцях.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1 1

1 1


 11 листопада 2016 року   в актовій залі КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР відбулася благодійна акція дарування благодійниками та меблевим арт-центром «NICOLAS» меблів та постільної білизни для відділень лікарні. Покращені умови перебування допоможуть нашим пацієнтам якнайшвидше подолати недуги.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11
1 1


 13 жовтня 2016 року   в Херсонській ДОКЛ відбулася подія, присвячена Всесвітньому дню артриту. У нашій області проживає біля 80 дітей, хворих на Ювенільний артрит. Це діти, віком від 1-го до 18 років. На сьогодні це ще невиліковне захворювання. Ще 10-15 років тому діагноз Ювенільного артриту прирікав дітей на інвалідність. Хвороба невпинно прогресувала, вражала суглоби, призводила до незворотніх змін. Життя дітей і сім’ї мінялося: вони не могли відвідувати дитячі заклади, не могли займатися спортом, багато дітей переставали рости. На сьогодні у світі існують ефективні ліки, які контролюють хворобу. Діти можуть ходити до школи, ростуть і розвиваються. Зовні вони нічим не відрізняються від ровесників, проте мають отримувати ліки і бути під постійним наглядом лікаря. Препарати для лікування Ювенільного артриту дороговартісні. На рік для лікування однієї дитини потрібно біля 400 000 гривень. Держава на сьогодні не забезпечує в повному обсязі всіх, хто потребує такого лікування. У багатьох областях України (наприклад, Львівській, Кіровоградській, Київській) існують місцеві програми, які повністю забезпечують потребу дітей в лікуванні.
     Державна програма забезпечила в нашій області менше половини від потреби. На сьогодні всі вони вже використані.
     Саме з метою привернути увагу спільноти і керівництва області до проблеми дітей з Ювенільним артритом Департамент охорони здоров’я ініціював цей захід. В ньому взяли участь: заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Бондарева Л.В. , головний педіатр Карчевич Т.Є., головний лікар ДОКЛ Холодняк І.В, головний дитячий кардіоревматолог Козіна Т.В., голова пацієнтської організації Яценко Ірина, лікарі, пацієнти та їх батьки. Керівники відповіли на питання журналістів.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 28 сентября 2016 года   в Херсонской детской областной клинической больнице проведен День Донора. На этот раз в акции приняли участие 48 человек. Надеемся на активное продолжение акции не только в пределах больницы. Приглашаем родителей наших пациентов и всех неравнодушных принять и поддержать это благородное и важное дело.
ПОДРОБНЕЕ >>>

11
11


 18 вересня 2016 року  в Херсоне в 7-й раз провели «Пробег с верой в сердце», во время которого были собраны деньги в помощь детям с кардиологическими заболеваниями. В пробеге участвовали 651 человек, из них около 100 человек сотрудники нашей больницы.    Организатор пробега – компания "Данон", передала Херсонской детской областной клинической больнице сертификат на ремонт ультразвукового аппарата HD11 общей стоимостью 153 тыс. грн.
        Выражаем искреннюю благодарность всем участникам забега за оказанную помощь. Благодаря Вашей помощи врачи больницы имеют возможность своевременно оказывать помощь маленьким жителям Херсонщины.ПОДРОБНЕЕ >>>

 03-04 вересня 2016 року  у селищі Лазурне Скадовського району на базі оздоровчого комплексу «Парус» відбулася X обласна Спартакіада працівників охорони здоров’я. Участь у змаганнях взяло 37 команд медичних закладів міста та області.   Спортивна команда нашої лікарні змагалася у таких видах спорту – шахи, шахмати, настільний теніс, біг, міні-футбол. Бажаємо спортивних досягнень, успіхів та перемог нашим спортсменам.ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

 06.09.2016  ЩО ТАКЕ ПРАВЕЦЬ І ЯК ВІД НЬОГО ВБЕРЕГТИСЯ ?ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 23 та 24.08.2016  співробітники Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні на чолі з головним лікарем І.В. Холодняк прийняли участь в святкуванні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.   На головній площі міста з нагоди Дня Незалежності відбулися святкові заходи – мітинг за участю керівників області, учасників АТО, громадських активістів та жителів міста.ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

     На звернення комунального закладу «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради з проханням про надання благодійної допомоги, у термін с 01.12.2017 року по 31.12.2017 року було отримано коштів на суму 25142,00 грн. Використано коштів на суму 70832,72 грн.
     Від імені керівництва закладу, всього колективу та маленьких пацієнтів висловлюємо щиру подяку організаціям та мешканцям м. Херсона за фінансову підтримку, яку ви надали нашій лікарні.

Благодійна допомога за грудень 2017 р. (переглянути список)

В лікарні впроваджено систему управління якістю відповідно до ISO 9001:2009

         Система управління якістю - це система, що забезпечує ефективну роботу закладу, у тому числі у сфері управління якістю наданих послуг.
         Робота з впровадження системи управління якістю згідно з ДСТУ ISO 9001: 2009 розпочалася у закладі з 2015 року з із залученням досвідчених консультантів.
         У ході роботи були розроблені, прописані та затверджені докладні алгоритми дій усіх внутрішніх підрозділів лікарні - задокументовані процедури системи управління якістю, визначені та сформульовані цілі в області якості медичних послуг, що надаються, політика у сфері якості послуг, а також настанова щодо якості, визначена модель взаємодії процесів системи управління якістю, процеси із зазначенням критеріїв оцінки їх якості. Ці документи є основними у нормативній документації системи управління якістю.
         Спільно з консультантом був проведений внутрішній аудит діяльності підрозділів закладу.
         20-21.04.2016 року Органом із сертифікації систем управління ДП«Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» було проведено зовнішній аудит на відповідність системи управління якістю вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009, за результатами якого 28.04.2016 року Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні було видано сертифікат відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009.
         Впровадження системи управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001: 2009 дозволить закладу підтримувати високий рівень обслуговування та задовольняти потребу споживачів, а також націлити на постійне покращення процесів, що в обов’язковому порядку буде підтверджуватися при щорічному аудиті.
         На даному етапі робота не закінчується, керівництво та колектив лікарні поставили перед собою завдання подальшого підвищення ефективного та безперервного поліпшення діючої системи управління якістю. Впровадження стандартів ДСТУ ISO 9001: 2009 у закладі дозволить не тільки успішно працювати сьогодні, але й сміливо дивитися в майбутнє.

Новое оборудование для больницы

     Самые маленькие и беззащитные пациенты Херсонской детской областной клинической больницы, а также сотрудники отделения патологии новорождённых детей, выражают сердечную благодарность спонсорам за приобретенные для отделения лампу для проведения фототерапии, пульсоксиметр и электронные весы.
     В наше нелёгкое время трудно найти людей, способных воспринимать чужие проблемы как свои. И как замечательно, что такие люди всё-таки есть!
     Благодарим Вас за проявленное милосердие и чуткое отношение к детям. Огромное человеческое спасибо!

Донори – це люди, які дарують життя, віддаючи заради цього порятунку свою кров.

     Мільйони людей зобов’язані своїм життям тим, кого вони ніколи не бачили – донорам, котрі добровільно здають кров. Ти даруєш її іншим людям, тим більше щасливих хвилин, усмішок і радості стає навколо нас. Ті, кого колись врятувала донорська кров, багато разів про себе казали «дякую» тому невідомому, але вже рідному донору, котрий заново подарував цілий світ.
     Існує багато захворювань у дітей, що потребують переливання крові. Донорами для наших дітей стають добрі люди: студенти, військовослужбовці, медпрацівники, співробітники фірми «Данон» тощо.
     Існуюча модель надання медичної допомоги дітям нашої області забезпечує у 100 % випадків препаратами крові. Випадків відмови від переливання крові у зв’язку з її відсутністю не існує.
     Лікарня і її маленькі пацієнти щиро вдячні за надану допомогу.

Шановні меценати, бізнесмени, батьки!

     КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР – єдиний в області багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, який надає спеціалізовану невідкладну і планову медичну допомогу дітям області з перших годин життя. У лікарні на 540 ліжок надаються усі види спеціалізованої допомоги, у тому числі виїзною неонатальною бригадою.
    Щороку у стаціонарі лікарні отримують допомогу близько 17 тис. дітей, при цьому питома вага мешканців сільської місцевості області складає 65%, у поліклініці отримують консультативну допомогу близько 90 тис. дітей, питома вага мешканців села складає 58%.
    На теперішній час медичне обладнання морально та технічно застаріло і потребує оновлення. Лікарня має нагальну потребу у наркозно-дихальній апаратурі, інкубаторах для новонароджених дітей та обладнанні для лапароскопічних хірургічних втручань.
    Ваша допомога дасть змогу вирішити нагальні проблеми лікарні.
    Звіт про використання коштів буде оприлюднено через засоби масової інформації та офіційні інтернет-ресурси.
    На процедуру тендерної закупівлі заклад запрошує громадські організації.
    Реквізити для надання благодійної допомоги:
    Комунальний заклад «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради
    р/р 31553301222863
    ГУДКСУ у Херсонській області
    МФО 852010
    ЄДРПОУ 02009873

    Заздалегідь вдячні за надану допомогу.
    З повагою, адміністрація закладу та маленькі пацієнти.

Шановні мешканці Херсона та області, підприємці та батьки!

     Адміністрація КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР запрошує Вас стати членами Опікунської ради КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР, яку буде створено у лікарні. Наша мета – це забезпечення права громадян на участь в управлінні та здійсненні громадського нагляду за роботою лікарні, тобто:
 • покращення якості та доступності медичних послуг для населення регіону;
 • сприяння ефективному управлінню і розвитку лікарні та покращення матеріально-технічної бази;
 • планування та здійснення заходів щодо залучення додаткових ресурсів на цільові потреби лікарні та пацієнтів;
 • залучення благодійних коштів, здійснення громадського нагляду за використанням коштів, що надійшли у вигляді благодійної допомоги;
 • установлення та підтримка взаємодії лікарні з відповідними структурами, в тому числі закордонними, та сприяння в організації заходів з обміну досвідом;
 • представництво інтересів та захист прав пацієнтів та працівників лікарні відповідно до законодавства України.
    У разі виявлення бажання звертатися за телефоном 22-51-90.

АДМІНІСТРАЦІЯ ЛІКАРНІ

 
 
 
 
 
 

 

"Урядова телефонна "Гаряча лінія" 1545 "

  © Херсонская детская областная клиническая больница. © Отдел АСУ 2007-2015 рр.
Powered by © Sergei Polskoi ( PoSeV)