title2015
укр | рус

Гематологічне відділення

        Завідувач відділення – Александрова Римма Олександрівна, лікар-гематолог дитячий другої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний дитячий гематолог Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації.

        Загальна характеристика відділення

         Гематологічне відділення функціонує у складі лікарні з 1978 року, відкривала відділення та була першим завідувачем і дитячим гематологом Колишкіна Любов Михайлівна.

         Розташовано у головному корпусі на третьому поверсі, має 10 палат та 3 блоки для проведення інтенсивної терапії. Відділення є багатопрофільним, тут розгорнуто 20 ліжок, зокрема 15 гематологічних, 5 онкологічних.

         Основні напрямки діяльності

         Надання висококваліфікованої стаціонарної допомоги дітям віком від 1-го місяця до 18 років, котрих госпіталізовано за направленням лікаря-гематолога обласної дитячої консультативної поліклініки та за екстреними показаннями із приймального відділення лікарні.

         У відділення госпіталізуються діти з патологією.

         Гематологічний профіль – гострі та хронічні лейкози; злоякісні неходжкінські лімфоми; лімфогранулематоз; злоякісний гістіоцитоз; анемії спадкові та набуті, середньої тяжкості та тяжкі; коагулопатії, у т.ч. гемофілія; ідіопатична тромбоцитопенічна пурпура та інші геморагічні стани; вторинні поліцитемії; хвороби селезінки; діагностично неясні хворі з підозрою на хвороби крові та кровотворних органів.

         Онкологічний профіль - онкологічні хворі на етапі встановлення діагнозу; онкологічні хворі, які потребують проведення хіміотерапії або ж проведення симптоматичного лікування в умовах спеціалізованого відділення.

         У відділенні застосовуються усі сучасні методи діагностики: біохімічні, імунологічні, УЗ діагностика, рентгенодіагностика, комп’ютерна томографія.

         Впроваджуються сучасні методи лікування хвороб. Проводяться всі види терапії злоякісних пухлин і захворювань крові, зокрема поліхіміотерапія згідно зі стандартами лікування, затвердженими МОЗ України, лікування пухлин згідно з європейським протоколом лікування пухлин (міжнародних програм ВFМ 90, SIOP Nephroblastoma 2001. NB-97, CWS-2000). Пролонгована інфузійна терапія здійснюється за допомогою дозаторів–інфузоматів.

         У відділенні створено умови для тривалого перебування хворих, обладнано ігрову кімнату, є педагоги-вихователі, котрі допомагають дітям адаптуватися до тяжкого та тривалого лікування.

         Кадровий склад

         Александрова Римма Олександрівна – лікар–гематолог дитячий другої кваліфікаційної категорії.

         Лук'янова Олена Вікторівна – лікар–педіатр, спеціаліст.

         У відділенні працюють: 13 медичних сестер (5 мають вищу категорію, 1 – першу категорію, 2 – другу категорію, 5 – сертифікат спеціаліста), 9 працівників молодшого персоналу, 1 вихователь.

         Контактні телефони

         Завідувач відділення, ординаторська, сестринський пост – (0552) 49-24-28

         Працівники відділення та наші пацієнти висловлюють велику вдячність за надану благодійну допомогу керівникам підприємств та організацій, благодійним Фондам, представникам різних релігійних конфесій, меценатам міста, політичним організаціям, батькам хворих дітей та усім людям, небайдужим до чужої біди, і сподіваються на подальшу спонсорську і благодійну підтримку.

На головну | Контакти

  © Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня. © Відділ АСУ 2007-15 рр.
Powered by © Sergei Polskoi: svyaz@bdp.ks.ua ( PoSeV )