title2015
укр | рус
Отоларингологічне відділення
   

         Завідувач відділення – Бадзян Віталій Анатолійович, лікар-отоларинголог дитячий вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний дитячий отоларинголог Департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації.

         Загальна характеристика відділення

        Отоларингологічне відділення організовано та функціонує у складі лікарні з 1978 року, розташовано у головному корпусі на IV-ому поверсі. У складі відділення розгорнуто 45 ліжок, 8 палат, у т.ч. 1 боксована та 3 напівбоксовані. У відділенні надається планова та екстрена допомога дітям із захворюваннями, травмами і наслідками травм вуха, горла і носа.

          Основні напрямки діяльності

           На стаціонарне лікування діти госпіталізуются після первинного амбулаторного обстеження в отоларингологічному кабінеті Дитячого обласного консультативно-діагностичного центру, у разі необхідності - обстеження в сурдологічному кабінеті.

          У відділенні проводиться консервативне та оперативне лікування запальних і не запальних хвороб вуха, отогенних та риногенних внутрішньочерепних ускладнень, гострих і хронічних гайморитів та інших синуситів, поліпозних синуситів, кіст верхньощелепних пазух, захворювань лімфоїдного кільця, хронічних захворювань гортані, папіломатозу гортані, інших новоутворень гортані. Лікування синуситів здійснюється методом тривалого дренування навколоносових пазух.

          Надається хірургічна допомога дітям з капловухістю, іншими дефектами вушної раковини, вродженими кістами і свищами області вуха і носа, викривленням носової перегородки, різними формами ринітів, що супроводжуються порушенням носового дихання (септопластика і підслизова резекція носових раковин). Накопичено значний досвід хірургічного лікування папіломатозу гортані при прямій ларингоскопії під загальним знеболенням.

           Діагностичні та лікувальні маніпуляції дітям, котрі перебувають у стаціонарі, проводяться лікарями-отоларингологами у перев’язувальному та процедурному кабінеті спільно з висококваліфікованим середнім медичним персоналом. Кабінети оснащенні сучасним діагностичним, лікувальним обладнанням та інструментарієм, зокрема проводиться ендоскопічне обстеження порожнини носа та носоглотки сучасним ендоскопом.

           Операційна розташована в операційному блоці, укомплектована необхідним обладнанням та інструментарієм для проведення оперативних втручань під наркозом і премедикацією.

Кадровий склад

      Бадзян Віталій Анатолійович - лікар-отоларинголог дитячий вищої кваліфікаційної категорії.

      Ільяшенко Валентина Петрівна - лікар-отоларинголог дитячий вищої кваліфікаційної категорії.

      Славчева Вікторія Михайлівна - лікар-отоларинголог дитячий вищої кваліфікаційної категорії.

      Дев’ятко Антон Анатолійович - лікар-отоларинголог дитячий другої кваліфікаційної категорії.

      У відділенні працюють: 11 медичних сестер (3 – мають вищу категорію, 1 – першу, 5 – другу, 2 – сертифікати спеціаліста), 11 молодших медичних сестер, 1 вихователь.

Контактні телефони

Завідувач відділення, ординаторська, сестринський пост - (0552) 42-08-62

На головну | Контакти

  © Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня. © Відділ АСУ 2007-2015 рр.
Powered by © Sergei Polskoi: svyaz@bdp.ks.ua ( PoSeV: pi-vo@mail.ru )