title2015
укр | рус

Відділення променевої діагностики

     

      Завідувач відділення – Шмалько Ірина Дмитрівна, лікар УЗ діагностики першої кваліфікаційної категорії.

      Відділення променевої діагностики організоване і функціонує у складі лікарні з 1951року, з 1987 року було впроваджено метод ультразвукового дослідження.

      Загальна характеристика відділення

       У складі відділення: 2 рентгенологічні кабінети та 4 кабінети ультразвукової діагностики.

       Рентгенологічні кабінети розташовані:

  • ургентний рентгенокабінет - на VI поверсі головного корпусу, здійснює цілодобово рентгенологічні обстеження, оснащений рентгенодіагностичним комплексом «Медікс»;
  • рентгенокабінет - на III поверсі поліклініки, оснащений Угорським рентгенодіагностичним апаратом EDR-750, час роботи кабінету 8.00-13.00 .

       Кабінети УЗ діагностики розташовані:

  • перший та другий кабінети - на першому поверсі поліклініки, тут обслуговуються діти, які лікуються у стаціонарі та направлені з консультативного прийому. Кабінети оснащені апаратами Siemens sonolain G50 та Philips HD 7;
  • третій та четвертий кабінети - на шостому поверсі неонатального корпусу і обладнані апаратами ACUSON CV70 для дослідження серця та апаратом Philips HD 11для проведення обстежень дітей раннього віку.

      Для обстеження хворих, які знаходяться в операційному блоці, реанімаційних відділеннях, у травматологічному відділенні та для нетранспортабельних хворих відділення має пересувні рентгенологічні апарати 9-Л-5, 12-П-6, РLX -102 та УЗ-апарат Siemens Sonolaіn – 1 у відділенні реанімації.

      Рентгенологічні та ультразвукові кабінети відповідають санітарно-технічним вимогам, паспортизовані, споряджені необхідними індивідуальними засобами захисту робітників та пацієнтів. Кожні 2 роки проводиться дозиметричний контроль радіологічною лабораторією обласнї СЕС, дози опромінювання на робочих місцях та в суміжних приміщеннях відповідають санітарним нормам. З 2010 року відділення має ліцензію щодо використання джерел іонізуючого випромінювання.

      Основні напрямки діяльності

       Виконання широкого спектру рентгенологічних та ультразвукових досліджень:

  • рентгенологічні обстеження органів сечовивідної системи, шлунково-кишкового тракту, кістково-м’язової системи, органів грудної клітки, кісток черепа;
  • ультразвукові обстеження органів черевної порожнини (ОЧП), нирок, наднирників, сечового міхура, органів малого тазу (ОМТ), допплер-ехокардіографія в імпульсному режимі з кольоровим допплерівським картуванням, нейросонографія (НСГ), плевральної порожнини, щитовидної залози, периферичних та внутрішньочеревних лімфатичних вузлів, органів калитки та передміхурової залози, тимусу, пілоричного відділу шлунка, молочної залози, ехоофтальмографія, допплерівське дослідження судин черевної порожнини та нирок, слинних залоз, м’яких тканин, дослідження судин, черезшкірна діагностична пункція поверхневих структур м’яких тканин та порожнини кіст, дослідження кісток та суглобів.

      Кадровий склад

       Шмалько Ірина Дмитрівна - лікар УЗ діагностики першої кваліфікаційної категорії.

       Яковенко Анна Вікторівна – лікар-рентгенолог та УЗ діагностики другої кваліфікаційної категорії.

       Мащенко Олексій Вікторович – лікар-рентгенолог, спеціаліст.

      Контактні телефони

      Поліклініка, реєстратура (0552) 26-36-27

      Неонатальний корпус, кабінети УЗ діагностики (0552) 43-95-06

На головну | Контакти
  © Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня. © Відділ АСУ 2007-2015 рр.
Powered by © Sergei Polskoi: svyaz@bdp.ks.ua ( PoSeV: pi-vo@mail.ru )