title2015
укр | рус
Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5 Фото 6 Фото 7 Фото 8
Ми знаемо та вміємо добре діагностувати та лікувати дітей, любимо нашу професію, але вкрай не забезпечені необхідним для цього: немає необхідних медпрепаратів, перев’язувальних матеріалів, предметів догляду за дітьми тощо. Все , що ми маємо зараз – це наш досвід, честь та любов до професії. Все що ми хочемо – щоб кожна дитина котра потребує медичної допомоги була обстежена та вилікувана згідно сучасних стандартів на базі обласної дитячої клінічної лікарні.
     

Наші реквізити:

КЗ "Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня"
Код 02009873 МФО 852010 р/р 35425301022863 в ГУДКУ в Херсонській області

Інформаційно-аналітичний відділ
АСУ
 

Адрес: 73010, г.Херсон, ул.Украинская 81,
тел.(0552) 24-43-15
факс(0552) 51-93-00
dob@bdp.ks.ua
 

Реєстратура консультативної поліклініки ДОКЛ
тел.(0552)26-36-27

Секретар головного лікаря
тел.(0552) 22-51-90

 

 
       Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня є єдиним в області багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який надає спеціалізовану невідкладну і планову допомогу дітям області з найтяжчою і найскладнішою патологією з перших годин життя.
       У лікарні на 540 ліжок, розгорнуто усі види спеціалізованої допомоги, у тому числі з 1994 року, на базі неонатального центру – спеціалізована допомога новонародженим, з відділенням анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених з виїзною неонатальною бригадою.
       До складу лікарні входить консультативна поліклініка, в якій ведеться прийом за 27 спеціальностями. Щорічно у стаціонарі лікарні отримують допомогу близько 17 тис. дітей.

Політика в області якості КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР
Цілі у сфері якості КЗ « Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР на 2017 рік


Права та обов'язки пацієнта за законодавством України (в форматі DOC)

Пам’ятка для відвідувачів діти яких перебувають на лікуванні у відділеннях анестезіології з ПІТ

ІНФОРМАЦІЯ щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів та медичних виробів,
отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів,
благодійної діяльності та гуманітарної допомоги знаходиться у розділі "Для батьків "

1


ОГОЛОШЕННЯ

З 25 жовтня 2017 р. працює в тестовому режимі програма «Електронна регістратура» для реєстрації та запису на прийом у консультативну поліклініку за адресою www.bdp.ks.ua/registry

Можливість реєстрації і перегляду своєї амбулаторної карти відкрита для усіх. Можливість дистанційного запису на прийом у поліклініку, за наявністю направлення відкрита для жителів усіх районів, за винятком м.Херсон, Олешківського та Білозерського районів.
      На виконання рішення IX сесії обласної ради VII скликання від 18 листопада 2016 року №257 «Про внесення змін до рішення III сесії обласної ради VII скликання від 22 січня 2016 року №58 «Про обласний бюджет 2016 рік» та №259 «Про внесення змін до програми соціального, економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2016 рік» в області запроваджено безкоштовне обстеження за направленням лікаря підпорядкованого закладу, а саме:
 • загальний аналіз крові,
 • аналіз крові (цукор),
 • загальний аналіз сечі,
 • рентгенографічне обстеження органів грудної клітини,
 • ультразвукове обстеження (дослідження органів черевної порожнини, сечового міхура, малого тазу (транcабдомінального-жінки), простати (чоловіки).

      Інформацію щодо проведення безкоштовного обстеження можна отримати за телефонами:
      26-36-27, 49-40-23, 22-51-90

    Детальніше | Контакты
Новини

Шановні добродії!

 
  Як захиститись від дифтерії
    

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  18 жовтня 2019 року , перед початком пленарного засідання чергової сесії Херсонської обласної ради відбулося урочисте нагородження наших лікарів, які у позаминулому місяці здійснили справжнє диво. 11 серпня, відпочиваючи з батьками на річці 15 річний хлопчик отримав жахливу травму: у результат удару всі нервово-судинні сплетіння правої руки були розірвані, кістки переламані, а сама рука трималася буквально на шматку шкіри. Проте навіть у недільний день лікарі нашої лікарні спрацювали оперативно й встигли запросити на допомогу колег з інших медичних закладів. Операція тривала 6 годин і руку хлопчика було збережено.

        За сумлінну працю, професіоналізм, медичну допомогу дитячому населенню Херсонщини Почесною грамотою обласної ради нагороджено:
 • Гаркушу Володимира Анатолійовича – завідувача травматологічного відділення КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради;
 • Гордубея Євгенія Юрійовича – завідувача відділення хірургії судин КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.. Є.Є. Карабелеша»;
 • Спіріна Юрія Сергійовича – завідувача відділення серцево-судинної хірургії Херсонської обласної клінічної лікарні;
 • Фурмана Олександра Анатолійовича – лікаря-анестезіолога дитячого відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради;
 • Загайкана Миколу Володимировича – лікаря-ортопеда-травматолога дитячого травматологічного відділення КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Дифтерія – гостре інфекційне захворювання з переважно повітряно-крапельним шляхом передачі, також може передаватися контактно-побутовим шляхом.
    Джерело інфекції - хвора людина або бактеріоносії штаму дифтерійної палички. Захворіти можливо через 2-10 діб після контакту. Найбільш уразливі діти у віці 3-7 років, а також дорослі, які не мають щеплення. Дифтерія розвівається при попаданні дифтерійної палички на слизову оболонку верхній дихальних шляхів, кон’юнктиву очей, раньову поверхню шкіри або статеві органи. При цьому утворюються характерні нальоти у вигляді тонкої сітки, які швидко перетворюється на щільні фіброзні плівки від біло-сірого до чорного кольору. Збудник дифтерії виробляє токсин, що приводить до ураження нирок, надниркової залози, сердцево-судиної та нервової систем.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  23.08.2019 г. співробітники Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні на чолі з головним лікарем Холодняк І.В. прийняли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України з нагоди відзначення Дня Державного Прапора, яка відбулася біля Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.Гончара.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Матеріали до Всесвітнього тижня грудного вигодовування
01-07 серпня 2019

    

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Матеріали інформаційної кампанії з нагоди відзначеня Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми
30 липня 2019

    

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  19 червня 2019 року в актовій залі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні відбулася знакова подія: передача благодійної допомоги - медичного обладнання на суму 139 тис. грн для догляду та лікування передчасно новонароджених дітей в рамках соціального проекту «Orange Days» Лінії магазинів EVA. В урочистій події брали участь Холодняк Інна Вікторівна - головний лікар закладу, Олександра Гнатик - керівниця PR-відділу Лінії магазинів EVA, Тетяна Ростовська - представниця Благодійного фонду «Коло», Бакіна Наталія Володимирівна - експерт Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації за напрямком «Неонатологія», завідувач відділення для виходжування новонароджених, недоношених дітей; лікарі та медичні сестри лікарні, матері, дітки котрих лікуються у відділенні для виходжування новонароджених, недоношених дітей.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

     Вітаємо Вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

     Прийміть щирі слова вдячності за вашу благородну працю, талант та майстерність, вірність своїй професії. Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої наснаги та вдачі, щастя та благополуччя! Нехай збуваються ваші кращі задуми, а людська повага буде подякою за плідну роботу, чуйність та вміння творити добро!

     Адміністрація та профспілковий комітет лікарні

1

   ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  23 травня 2019 р. в актовій залі лікарні відбувся конкурс медичних сестер «Ми талановиті в усьому», присвячений Міжнародному дню медичної сестри. Як показує досвід, такі заходи не тільки підвищують престиж професії, але і розкривають художній потенціал та можливості наших медичних сестер. Конкурс проходив у творчому форматі поетапно, надзвичайно цікаво, та захоплююче.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  23 травня 2019 р. в актовій залі лікарні відбувся конкурс медичних сестер «Ми талановиті в усьому», присвячений Міжнародному дню медичної сестри. Як показує досвід, такі заходи не тільки підвищують престиж професії, але і розкривають художній потенціал та можливості наших медичних сестер. Конкурс проходив у творчому форматі поетапно, надзвичайно цікаво, та захоплююче.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  22 травня у місті Києві відбулася конференція “Безперервний професійний розвиток лікарів: можливості з Британським медичним журналом” за участі лікарів, експертів МОЗ України та Світового банку. Під час конференції директоркою із стратегічного розвитку BMJ Морган Кіндберг було представлено нову угоду щодо продовження дистанційного навчання та розвитку сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів. Навчання за світовими стандартами лікування, результатами новітніх досліджень та наукових публікацій, а також допомога у прийнятті клінічних рішень - все це можна опанувати, не покидаючи домівки.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  16 травня 2019 року у Палаці молоді та спорту відбулося урочисте святкування Міжнародного дня медичної сестри. Щирі вітання та безмежна вдячність лунали зі сцени представницям цієї найгуманнішої професії. Натомість у цьому році організатори святкування представили дещо інший формат, а саме обласний конкурс краси «Супермедсестра 2019». Адже наші медичні сестри не тільки прекрасні у професійному сенсі фахівці, але і чарівні, гарні жінки та дівчата. У конкурсі прийняли участь 15 медичних сестер із обласного та районних медичних закладів Херсонської області.
    Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню представляла медична сестра приймального відділення для новонароджених та дітей раннього віку Махнюк Світлана. Дружніми оплесками учасницю підтримували колеги та друзі. Світлана отримала почесний титул «Міс елегантність». Вітаємо, пишаємося та бажаємо й надалі бути такою ж активною, чарівною, творчою особистістю.
1

 

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  12 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

     Шановні медичні сестри!

     Вітаємо Вас з професійним святом. У цей день хочеться сказати вам багато теплих і лагідних слів. Ви – рятівники дитячого життя! Бажаємо вам здоров’я, витримки, невичерпаного душевного потенціалу, яким ви щиро ділитеся зі своїми маленькими пацієнтами. Добра та щастя, миру та злагоди, добробуту та безхмарного неба вам і вашим родинам. Низький уклін вам за невтомну працю та щире і відкрите серце.

     Адміністрація та профспілковий комітет лікарні

1

   ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  07 травня 2019 року у рамках Тижня безпеки колектив Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні долучився до заходу та провів акцію «Безпека на дорозі – безпека життя». Працівники лікарні вийшли на акцію з плакатами та листівками, щоб привернути увагу до складної ситуації з безпеки дорожнього руху. Адже безпека на дорозі – це справа кожного, тож необхідно сумлінно дотримуватися правил дорожнього руху та бути прикладом для інших. Необхідно пам’ятати, що тільки спільними зусиллями і свідомим ставленням до вивчення та дотримання правил дорожнього руху можна досягти безаварійної ситуації на шляхах.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  03 травня 2019 року вперше на Херсонщині відбувся благодійний марафон «Врятуємо життя разом!». Організатори благодійної акції – маленька, проте вже відома в Україні та за її межами співачка, переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів13 річна Ліза Волощенко та відомий меценат, лідер Громадської платформи «Добро переможе» Юрій Рожков.
    До заходу активно долучилися громадські діячі та відомі співаки, як регіональні, так і всеукраїнські,освітні заклади міста Херсона. Було зібрано майже 150 тис. грн. для онкохворих діток Херсонщини. Багато навчальних закладів відгукнулися на пропозицію зробити вироби своїми руками та продати на ярмарку у день благодійного концерту. Зокрема, під час Благодійного ярмарку вдалось виручити від реалізації дитячих поробок понад 46 тис. грн., які було передано мамам хворих діток, котрі зараз проходять лікування в гематологічному відділенні Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні. Також на сцені офіційно та урочисто, від імені усіх учасників благодійного музичного марафону, котрі придбали квитки, було передано головному лікарю Херсонської обласної клінічної лікарні Інні Вікторівні Холодняк обладнання для проведення медичних процедур хіміотерапії – 2 дозатори “Інфузомати”.
     Щиро дякуємо усім учасникам Благодійного марафону “Врятуємо життя разом”! Ви дуже щирі, небайдужі та ДОБРІ ЛЮДИ! Дякуючи Вашим зусиллям та відкритим серцям, ми зможемо допомогти ще багатьом діткам.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  До Всесвітнього дня нирки в Україні.

1

Гасло цього року професійно-просвітницької кампанії, присвяченої Всесвітньому дню нирки ( щорічно з 2006 р. більш ніж в 100 країнах світу стартує у березні): «Здорові нирки у всіх і всюди».

    Двічі у березні в Києві та квітні в Ірпені нефрологи нашої лікарні мали змогу прийняти участь в науково-практичних конференціях і долучитись до обговорення актуальних питань нефрології. Багато уваги в доповідях та дискусіях було приділено ренопротекції у хронічних хворих; діагностиці та генетичному картуванню спадкових нефропатій; визначенню морфологічних маркерів прогнозування перебігу нефриту; корекції порушень обміну речовин у пацієнтів з хронічною хворобою нирок та покращенню їх нутриційного стану; важливості фізичної активності при різних захворюваннях сечової системи, метафілактики сечо-кам’яної хвороби. Отримана інформація, безумовно, дозволить розширити діагностичні та лікувальні можливості нашого нефрологічного центру

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  25 березня 2019 р. до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітала Карпій Станіслава Зіновіївна, керівник гуртка Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості та провела майстер-класи з оригамі в нефрологічному та отоларінгологічному відділеннях. Діти з великим задоволенням виготовляли птахів з паперу, а потім їх розфарбовували різнокольоровими олівцями та слухали легенди про птахів – чому їх так назвали і за які заслуги.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  14 березня 2019 р. до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні знову завітали давні знайомі – театральний колектив «АртКлас» та вокальний ансамбль «Мелодія» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості з керівником Біневською Світланою Анатолііївною.
    Цього разу вони підготували для нас спектаклі «Одного разу в квітнику» та «Маленька Баба-Яга». Дуже гарно співали пісні дівчата з вокального ансамблю – «Скрипка плаче та страждає» та «Чарівна країна». Адміністрація, вихователі, діти дуже вдячні за чудовий виступ колективу.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Лікар-онколог нашої лікарні Ляшенко Сергій Юрійович став переможцем конкурсу «Британського медичного журналу» («BMJ») у номінації «Інфекційні захворювання» та удостоєний честі представляти інтереси країни на Міжнародному форумі з якості та безпеки охорони здоров’я, який відбудеться у Глазго 27-29 березня 2019 року («Quality and Safety in Healthcare»).
    Вітаємо з перемогою та пишаємося нашим лікарем! Бажаємо невичерпної життєвої енергії, сили, натхнення для подолання професійних висот.

1

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  14 лютого 2019 року в актовій залі лікарні проведено медичну раду за підсумками діяльності 2018 року. З доповідями виступили головний лікар Холодняк І.В. та представник керівництва з якості Тройнякова В.І. У доповіді головного лікаря було представлено та наочно продемонстровано аналіз діяльності закладу за усіма підрозділами та наголошено, що минулий рік був досить складним та плідним на події. Було проведено значну роботу щодо зміцнення матеріально-технічної бази і науково- діагностичного потенціалу, поліпшення кадрового забезпечення, виконано основні показники діяльності. Разом з тим вказано на недоліки, причини та шляхи їх усунення.
    Продемонстровано події у житті лікарні за 2018 рік, а їх чимало: перехід на новий стандарт якості та отримання сертифікату якості ДСТУ ISO 9001:2015, включення до пілотного проекту щодо впровадження інфекційного контролю в медичних закладах, організація та проведення Благодійного забігу «Моє сонце не згасне» на підтримку онкохворих дітей, традиційний День донора у лікарні, участь і призові місця у фестивалі «Мистецька толока» та щорічній галузевій XII спартакіаді працівників охорони здоров’я, присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України» заступнику головного лікаря з хірургічної роботи, лікарю дитячому анестезіологу Бурдовіцину Віктору Степановичу, презентація книги «Складна дитина» та 60-річний ювілей її автора – Горба Анатолія Леонідовича, заслуженого лікаря України, віце-президента Асоціації дитячих неврологів України, головного експерта ДОЗ облдержадміністрації за напрямком «Дитяча неврологія», завідувача неврологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні та багато інших цікавих подій.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  17 січня 2019 До Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітали аніматори із JUMP PARK – Супер Кіт, Леді Баг та Міні Маус з розважальною програмою. Казкові герої запрошували дітей із зали на різноманітні ігри і конкурси. Маленькі пацієнти з великим захопленням грали з м‘ячем, виконували завдання, розгадували загадки.
    Дуже вдячні казковим героям та чекаємо нових зустрічей.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання
з наступаючим Новим 2019 роком
та Різдвом Христовим!


     У це казкове свято світ навколо стає яскравішим, очі світяться від захоплення, а в житті відбуваються приємні і незабутні пригоди. Так нехай примножаться казкові миті у вашому житті.

     Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і впевненість у майбутньому, міцне здоров'я, родинне щастя, достаток і благополуччя!

     Нехай наступний рік буде щедрим на безмежне натхнення, яскраві успіхи, приємний смак перемог та дарує процвітання, злагоду Вам, вашим сім’ям та друзям!

     З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами!

     Адміністрація лікарні

1

   ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  26 грудня 2018 року до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітали казкові герої з Дідом Морозом. Діти, в свою чергу, проявляли таланти, розповідали новорічні віршики, відгадували загадки, приймали активну участь в конкурсах.
    Адміністрація лікарні оголошує подяку директору Херсонського Центру позашкільної роботи Свинаренко Ірині Павлівні, Адвокатовій Світлані Іванівні – керівнику волонтерького центру «Лідер», Моргуновій Ганні Йосипівні - керівнику театру-студії «Сувенір» за проведення чудового Новорічного свята. Бажаємо Вам і очолюваному Вами колективу подальших успіхів в опануванні вершин майстерності, щастя, здоров’я, успіхів у Новому році.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  21 грудня 2018 року. Адміністрація Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні висловлює щиру подяку директору Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Тавожнянському Валерію Михайловичу, методисту Василенко Ларисі Михайлівні, керівникам гуртків та їх учням за створені новорічні композиції, які прикрасили ігрові кімнати лікарні. Бажаємо Вам і очолюваному Вами колективу щастя, здоров’я, творчих успіхів.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  19 грудня 2018 року У День Святого Миколая до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітали студенти Херсонського базового медичного коледжу зі святковою виставою та подарунками. Казкові герої разом з дітками проводили ігри, вікторіни, водили хороводи, розповідали вірші, співали. Творчі виступи створили теплу та зворушливу атмосферу. Було дуже приємно спостерігати за піднесеним настроєм дітей та їх посмішками.
     Щиро дякуємо директору Ващук Миколі Сергійовичу, заступнику директора з виховної роботи Руденко Тетяні Іванівні, художнім керівникам Кузнецовій Олені Едуардівні, Слабчак Олені Іванівні, Кучерук Юрію Дмитровичу та студентам медичного коледжу за чудовий виступ.

11

  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  06 грудня 2018 року в Херсонській дитячій обласній клінічній лікарня відбулася урочиста та знаменна подія – посвята у професію молодих спеціалістів. Численна медична родина лікарні поповнилася 15 молодими спеціалістами, це лікарі та медичні сестри. У залі панувала особлива святкова атмосфера. Колектив лікарні зустрічав молодих спеціалістів дружніми оплесками та квітами.

11

      У другій частині урочистої події завершилося підведення підсумків конкурсу з благоустрою ділянок території лікарні , який проводився у 4 етапи. Перше місце отримало відділення променевої діагностики, друге місце - педіатричне відділення для лікування хворих з ГРІ, третє місце – 2 хірургічні відділення (хірургічне та хірургічне для новонароджених, недоношених та дітей раннього віку). У номінації «Завжди в лідерах» відділення фізіотерпевтичне та отоларингологічне.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  05.12.2018 р. лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні взяли участь у навчальному семінарі у форматі телемосту «Імплементація міжнародних протоколів у педіатричну практику», який проходив у ТК «Фрегат». Цей захід було проведено відповідно до вимог та стандартів Акредитаційної Ради з Безперервної Медичної Освіти «АССМЕ» у рамках співпраці Siyemi Learning та Групи компаній МедЕксперт. Також у семінарі брали участь педіатри, неонатологи та сімейні лікарі з усієї області

Підіймалися актуальні питання щодо імплементації міжнародних стандартів антипіретичної терапії у дітей, лікування грипу та ГРВІ, гельмінтозів, труднощі діагностики та перспективи у лікуванні розладів аутистичного спектру у дітей раннього віку, аналізувалися помилки, які допускають лікарі,при вакцинації в Україні. Проводився майстер- клас з приводу ацетонемічних станів у дітей. Робота семінару була досить цікавою, конструктивною та плідною. Ціль навчання було досягнуто, а саме: краща орієнтація у проблематиці, представленій у лекціях, та підвищення компетенції лікарів. По закінченні семінару учасники телемосту отримали міжнародні та національні сертифікати

1  

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

  05.12.2018 р. у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбулася вистава «Оскар і Рожева пані». Актори Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру з Ірмою Вітовською в головній ролі і музикою «Океану Ельзи» розповіли нам історію хлопчика Оскара, який невиліковно хворий і проживає останні дні у пошуках відповідей у Бога на питання про сенс життя, любов і смерть. Посередником між Богом і людьми для Оскара стає Рожева пані – сестра милосердя.

Щоб полегшити хлопчикові стан, вона пропонує йому зіграти у гру і уявити кожен прожитий день за 10 років. Так Оскар проживає дуже довге життя за 12 днів - аж 110 ілюзорних років Ця гра у «10 років за один день» на сцені перетворилася в метафору людського життя. Очима Оскара херсонці побачили його юність, перше кохання, подружнє життя, кризу середнього віку, старість і очікування близької смерті. У листах приречений малюк звертається до Бога, де розповідає про кожен свій день, що прожив, і просить у Бога милосердя, радості хоча б в останні дні життя та гармонії і любові у цілому світі.

1

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  30 листопада 2018 року у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулася прес-конференція, присвячена презентації благодійного театрального арт-проекту «Оскар і Рожева пані» ( за мотивами всесвітньо відомого роману Еріка Емманюеля Шмітта) у виконанні Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру. Вистава відбудеться 05.12. 2018р. на сцені Херсонського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша. Вистава психологічно тяжка, у сюжеті - відтворення монологів-звернень до Бога безнадійно хворого на онкологічне захворювання хлопчика Оскара. У своїх посланнях приречений малюк благає Всевишнього про милосердя, про радість хоча б в останні дні свого життя. Посередником поміж Богом та людьми для Оскара стає сестра милосердя - Рожева пані.

1

      Мета проекту: привернути увагу суспільства до проблеми доступності паліативної допомоги до невиліковних та тяжкохворих дітей та започаткувати суспільний рух з метою створення в українських містах дитячих Центрів паліативної допомоги. Усі зібрані кошти будуть направлені на забезпечення маленьких пацієнтів необхідними медичними препаратами. У прес-конференції взяли участь головний педіатр ДОЗ облдержадміністрації Карчевич Т.Є., головний лікар Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Холодняк І.В., експерт ДОЗ облдержадміністрації з дитячої онкогематології Александрова Р.О., засновники благодійного фонду «Фарби життя» Боцман А., Пуделко Н.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  22 листопада 2018 року у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулася ХІІІ Міжрегіональна науково-практична конференція «Актуальні питання дитячої неврології» за участю ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології Національної Академії медичних наук України» (м. Київ), ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної Академії медичних наук України» (м. Харків), Одеського національного медичного університету ім. М.І. Пирогова.
     У конференції взяли участь практичні лікарі-неврологи Херсонської, Одеської, Миколаївської, Івано-Франківської областей, лікарі-педіатри, магістри та випускники Херсонського державного педагогічного університету. З доповідями виступили: Кирилова Л.Г. – доктор медичних наук, науковий керівник відділення психоневрології для дітей перших 3-х років життя з перинатальним ураженням нервової системи, ДУ «ІПАГ НАМН України», президент Асоціації дитячих неврологів України; Горанський Ю.І. - доктор медичних наук кафедри нейрохірургії та неврології Одеського національного медичного університету, головний невролог ДОЗ Одеської облдержадміністрації. Горб А.Л. – заслужений лікар України, лікар-невролог дитячий вищої категорії, експерт ДОЗ Херсонської облдержадміністрації за напрямком «Дитяча неврологія», віце-президент Асоціації дитячих неврологів України.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  19 листопада 2018 року в актовій залі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні відбулася урочиста подія – презентація книги «Складна дитина». та 60-річний ювілей її автора – Горба Анатолія Леонідовича, заслуженого лікаря України, віце-президента Асоціації дитячих неврологів України, головного експерта ДОЗ облдержадміністрації за напрямком «Дитяча неврологія», завідувача неврологічного відділення Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні.

1

     Автор книги розповів про нелегкий шлях професійного зростання і висловив безмежну вдячність головному лікарю, герою України, заслуженому лікарю України Л.В. Лятецькій, головному лікарю І.В. Холодняк., головному дитячому неврологу МОЗ України, к.м.н. В.Ю.Мартинюку, д.м.н., професору С.К. Євтушенку, президенту Асоціації дитячих неврологів України, д.м.н. Л.Г. Кириловій, головному дитячому психіатру МОЗ України І.А. Марцинковському, д.м.н. Ю.І. Горанському, які протягом багатьох років ділилися своїм досвідом і підтримували дитячу неврологічну службу Херсонщини та особисто автора.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  23.11.2018 р. до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітало Лисеня Міроша у супроводі чарівних фей-казкарок Ольги Александрової та Інни Полонецької. Діти отримали у подарунок книжку, що створена цілим колективом чарівних фей. У цю книжку увійшли казки, що мають терапевтичний ефект та допомагають маленьким пацієнтам лікуватися швидше.

Адміністрація, педколектив та пацієнти всіх відділень дякують гостям за подарунки і бажають колективу здоров’я, щастя, творчих успіхів в роботі.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Адміністрація Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні висловлює щиру подяку Громадській організації «Фестиваль «Кінокімерія» за підтримкою Українського культурного фонду в особі голови правління Максимова Євгена Івановича за демонстрацію мультфільмів «Микита Кожум’яка» та «Велика котяча втеча», під час перегляду яких діти отримали багато позитивних емоцій.
ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  ДАЙДЖЕСТ ЗМІН В ОХОРОНІ ЗДОРОВ'Я №11, ЖОВТЕНЬ 2018

1

ЧИТАТИ В ПОЛНОМУ РОЗМІРІ >>>


  30.10.2018 р. Адміністрація Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні та маленькі пацієнти від всього серця дякують колективу Херсонського центру дитячої та юнацької творчості (директор Тавожнянський В.М.) за чудовий концерт.

    В концерті взяли участь:
 • народний хореографічний колектив «Райдуга», керівник Добровольська О.В.,
 • театральний колектив «Арт-клас», «Варіації на тему Ліни Костенко», керівник Біневська С.А.,
 • театральний колектив «Ідея» з виставами «Офелія і театр тіней», «Тук-тук! Хто там?», керівник Вовк В.А.
Бажаємо Вашому колективу здоров’я, щастя, творчих успіхів!

11

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  08-09 вересня 2018 року вкотре відбулася щорічна галузева XII спартакіада працівників охорони здоров’я за підтримки обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я та обласного спортивного товариства «Спартак», яка проходила на березі моря у смт Лазурне Скадовського району. У змаганнях брали участь медичні працівники з усієї області, загалом змагалися команди з 34 закладів охорони здоров’я Херсонщини. Про надзвичайну популярність цього спортивного свята свідчить те, що у першій спартакіаді 2006 року брали участь у змаганнях лише 11 команд.
         Як завжди, яскравою та урочистою була церемонія відкриття. Привітання з початком змагань і побажання перемог пролунали від директора ДОЗ облдержадміністрації Короленка Віктора Миколайовича. Очолювали нашу команду медиків головний лікар Інна Вікторівна Холодняк та голова профспілкового комітету Олександр Григорович Брюхно. Учасники команди дитячої обласної клінічної лікарні брали участь у наступних змаганнях: міні-футбол, пляжний волейбол, настільний теніс, легка атлетика, шахи, шашки, та довели на власному прикладі, що фізкультура і спорт - запорука міцного здоров’я. Протягом двох днів точилася напружена спортивна боротьба спортсменів–медиків, в результаті якої ми здобули призові місця у пляжному волейболі (2 місце) та легкій атлетиці (3 місце). У міні-футболі наша команда посіла 5 місце. Такі змагання допомагають нашим працівникам не тільки зміцнити своє здоров’я, а й дарують яскраві враження та чудовий настрій.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  З початку 2018 року у лікарні проводилася значна робота щодо переходу на нову версію стандарту якості ДСТУ ISO 9001:2015, а липні місяці поточного року заклад успішно пройшов сертифікаційний аудит на відповідність надання медичних послуг вимогам нового стандарту. Цей стандарт ввів нові позиції для оцінювання системи управління: лідерство, знання організації, управління ризиками тощо.
     Зовнішні аудитори ДП «Черкасистандартметрологія» оцінили якість та безпечність організації роботи у відділеннях, по всім ключовим направленням підтвердили надання якісних медичних послуг нашим пацієнтам. Було також відмічено, що в процес створення безпечних та комфортних умов перебування для пацієнтів залучені усі працівники закладу від головного лікаря до технічного працівника. Висновки аудиторів підтверджують той факт, що робота щодо якості та створенню безпечних умов, яка проводиться навіть в умовах обмежених резервів дає позитивні результати. Визнання відповідності якості надання медичної допомоги міжнародним стандартам - заслуга усього колективу лікарні, але потрібно відмітити, що високий статус потрібно підтверджувати постійно, наглядовий аудит в лікарні буде проводитися щорічно.

1

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Нове обладнання для дитячої обласної лікарні

     3 липня 2018 року у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні за участі голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера та директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Віктора Короленка відбулося урочисте вручення нового обладнання, закупленого за кошти обласного бюджету. Відтепер надсучасні апарати штучної вентиляції легень та ультразвукового дослідження працюватимуть у реанімаційному відділенні закладу і допомагатимуть рятувати життя маленьких пацієнтів.
     Досі у відділенні реанімації працювали апарати ШВЛ 2008-2009 року випуску, які вже технічно застарілі і не можуть забезпечити адекватну дихальну підтримку хворим дітям. Новий апарат ШВЛ – найсучасніший у цьому відділенні, універсальний для дітей різних вікових категорій. Наразі новий УЗД апарат вирішив величезну проблему – неможливість обстеження дітей, що знаходяться в реанімаційному відділенні і на штучній вентиляції легень. Він компактний і легко транспортується, тому застосовуватиметься як у реанімації для недоношених і новонароджених, так і в реанімації для старших діток.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  14 червня 2018 року на базі КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР відбулася заключна науково-практична конференція 2017-2018 року для лікарів Херсонщини «Актуальні питання педіатричної практики», яку організувала та провела кафедра педіатрії №3 з післядипломною підготовкою Одеського національного медичного університету.
     З доповідями та презентаціями виступили: завідувач кафедри д.мед.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України Зубаренко Олександр Всеволодович, к.мед.н., доцент Горностаєва Наталя Юріївна, к.мед.н., доцент Кравченко Тетяна Юріївна, к.мед.н., доцент Васильченко Лілія Вікторівна, к.мед.н., доцент Копійка Ганна Кузьмівна, ст. науковий співробітник Ковальов Олександр Степанович, аспіранти кафедри Лузан Валерія Вадимівна та Коваль Лариса Іванівна, а також асистенти кафедри - лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  Вітаємо з присвоєнням почесного звання «Заслужений лікар України»!
     За вагомий внесок в організацію охорони здоров’я дітей Херсонщини, високий професіоналізм, відданість справі медицини заступнику головного лікаря з хірургічної роботи, лікарю дитячому анестезіологу КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР Бурдовіцину Віктору Степановичу указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  26 травня 2018 року у місті Олешки на базі клубу «Grand Prix» відбувся фестиваль «Мистецька толока», організований Херсонським обласним Центром народної творчості.
     Місією фестивалю стало впровадження сучасних форм проведення дозвілля на основі національних українських традицій і звичаїв. Родзинкою цього заходу став кулінарний фестиваль найсмачнішої та найкориснішої страви української кухні «ТАВРІЯ БОРЩ». Це був відкритий конкурс-змагання з приготування борщу як для любителів, так і для професіоналів кулінарного мистецтва, після чого проводилася дегустація. Присутні мали можливість не тільки скуштувати цю унікальну автентичну страву, але і відчути буття і сучасність традиції, ставлення до основи національної кухні, що символізує смак, здоров’я, добробут, домашній затишок, родину.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  25 травня 2018 року у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбувся День донора. 30 медичних працівників закладу, які відповідали необхідним медичним вимогам, виявили бажання здати кров. День донора у лікарні вже став традиційним. Багато хто став постійним донором і завжди долучається до такого заходу. Таким чином обласна «скарбниця крові» поповнюється і зусиллям наших медиків. А це гарантія того, що ще кілька людських, дитячих життів буде врятовано. Своїм вчинком у цій шляхетній справі медичні працівники лікарні подають приклад гуманності та милосердя, стверджуючи загальнолюдські цінності. Ми щиро вдячні усім, хто відгукнувся на наш заклик.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


  19.05.2018 р. за підтримки голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, під егідою голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера відбувся Благодійний забіг «Моє сонце не згасне» на підтримку онкохворих дітей. Під час забігу було зібрано коштів на суму 31197 грн, на яку буде закуплено медичне обладнання для лікування онкохворих дітей. Колектив лікарні, батьки й наші маленькі пацієнти щиро вдячні усім учасникам за допомогу та підтримку.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 12 травня - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ


У день професійного свята хочеться сказати Вам багато теплих і лагідних слів.
Ви – запорука дитячого здоров’я.
Ви – рятівники у найтяжчі хвилини маленького дитячого життя!
Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце.
Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у батьків з’являється віра та надія на одужання дитини, і це найголовніше.
Від усієї душі бажаємо Вам здоров’я, щастя та безхмарного неба.
Нехай усе у Вас буде добре!
Зі святом Вас, дорогі медичні сестри!


ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


  12.04.2018р. Адміністрація Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні висловлює щиру подяку Немчонок Олександру Леонідовичу - керівнику естрадного ансамблю «Ф’южн» школи №12 за проведений концерт для діток, які лікуються в нашій лікарні.
    Шановний Олександре Леонідовичу! Ви привезли нам маленьку краплину своєї душі, надію і віру в те, що наші дітки отримають якнайшвидше одужання. Бажаємо Вам і очолюваному Вами колективу подальших успіхів в опануванні вершин майстерності, хай спалахують у Вас яскравими зірочками все нові й нові таланти.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 Продовжуючи українську традицію весняного прибирання присадибних ділянок, озеленення територій, 05.04 2018 року, саме напередодні Великодня, було організовано акцію «Чистий четвер» у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні.
    До заходу під керівництвом головного лікаря І.В.Холодняк активно долучилися медпрацівники з кожного структурного підрозділу. На чималому подвір’ї закладу лікарі, медсестри, молодші медсестри, технічні працівники висаджували кущі та квіти, обрізали дерева, перекопували грядки, підбілювали стовбури дерев та бордюри, упорядковували територію навколо лікарні. Чудовий весняний день, спільна праця, чистота створили у всіх піднесений настрій, викликали багато позитивних вражень та емоцій і не залишили сумнівів, що наша лікарня найкраща. Щиро дякуємо всім, хто взяв участь в акції.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 04.01.2018 року до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітали з новорічною програмою, цікавими іграми, конкурсами, загадками, Дідом Морозом, Снігуронькою, казковими героями та подарунками керівники Центру позашкільної роботи Моргунова Ганна Йосипівна зі своїм театром - студією «Сувенір», Адвокатова Світлана Іванівна з учасниками волонтерського клубу «Лідер».
    Щиро дякуємо директору Свинаренко Ірині Павлівні, керівникам гуртків та їх вихованцям за проведену на високому професійному рівні розважальну програму. Бажаємо Вам і Вашому колективу щастя, здоров’я, успіхів у Новому році.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 20 грудня 2017 року, до Дня Святого Миколая, театральний колектив Херсонського центру дитячої та юнацької творчості «АртКлас», керівник Біневська Світлана Анатоліївна, порадував дітей, які лікуються у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні, виставою «Миколай крокує по землі.»
    Адміністрація дитячої обласної клінічної лікарні висловлює щиру подяку директорові Херсонського центру дитячої і юнацької творчості Тавожнянському Валерію Михайловичу, керівнику театрального колективу «АртКлас» Біневській Світлані Анатоліївні, а також дітям, задіяним у виставі, за цікаву та пізнавальну святкову програму.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 18 грудня 2017 року до Дня Святого Миколая, Нового Року та Різдвяних свят хворим дітям дитячої обласної клінічної лікарні були подаровані яскраві новорічні композиції, які створені вмілими руками учнів херсонських шкіл на конкурс «Букет замість ялинки».
    Адміністрація дитячої обласної клінічної лікарні висловлює щиру подяку директорові Херсонського центру дитячої і юнацької творчості Тавожнянському Валерію Михайловичу і всьому колективу, а також всім учням, руками яких були створені новорічні композиції, за доставлену радість дітям, які вимушені проводити свята на лікарняному ліжку.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 З 2009 року у світі відзначають Міжнародний день недоношених дітей, запроваджений 17 листопада за ініціативи Європейського фонду догляду за новонародженими дітьми. День білих пелюсток - називають його у всьому світі, підкреслюючи особливу тендітність та незахищеність дітей, які народилися раніше строку.
    Як відомо, всі новонароджені діти вразливі, та передчасно народжені - особливо. Складність роботи з цими дітками полягає у тому, що більшість із них мають супутні проблеми зі здоров’ям. Як правило, порушення дихальних функцій - синдром дихальних розладів, асфіксії різної тяжкості. А недоношені з екстремально низькою масою тіла належать до групи найвищого ризику щодо формування органічної патології у вигляді церебрального паралічу, сліпоти, глухоти, затримки ментального розвитку, розладів аутистичного спектра, соціемоційних проблем, а також постнеонатальної смертності. Виходжування недоношених і лікування досить тривале та дороговартісне і потребує належного технічного оснащення відділень для передчасно народжених малюків.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 14 листопада 2017 р. до Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні завітали вихованці Херсонського центру дитячої та юнацької творчості з піснями та міні-виставами:
 • «Не буду просити пробачення» (театр «АртКлас», керівник Біневська С.А.),
 • «Офелія. Театр тіней» (театр «Ідея», керівник Вовк. В.А.).
    Висловлюємо подяку керівництву та колективу Центра за проведення благодійного заходу, що надало дітям чудовий настрій та позитивні емоції.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 26 жовтня поточного року у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбулося урочисте вручення високовартісного (на суму 1,2 млн.грн) сучасного лабораторного обладнання – автоматизованих біохімічного та гематологічного аналізаторів.
 Кошти були зібрані під час проведення благодійної акції «Допомагати просто». Придбане обладнання дасть змогу проводити обстеження дітей відповідно до Європейських стандартів. Це вже третя благодійна акція, яка проводиться адміністрацією Приватбанку. Щиро вдячні клієнтам та Адміністрації Приватбанку за надану допомогу.

11

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>


 18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми.
1

 


ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

 V з'їзд нефрологів України проходив 21-22 вересня у Вінниці.  V з'їзд нефрологів України проходив 21-22 вересня у Вінниці. 231 делегат, з них 70 дитячих нефрологів; 7 пленарних засідань; 49 доповідей; симпозіум молодих учених. Основні напрями роботи з'їзду:
 • Організаційні питання асоціації нефрологів України. Проведені:
  • звіт; вибори нового складу правління,
  • злиття з асоціацією фахівців з трансплантації нирки.
 • Затвердження нових редакцій класифікацій ниркової патології: клінічних і морфологічних;
 • Обговорення фундаментальних проблем нефрології;
 • Відпрацювання протоколу та моніторингу пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю;
 • Обмін досвідом з Білоруссю щодо організації трансплантації нирки у дітей і дорослих пацієнтів.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


 Вересень нинішнього став «урожайним» на нефрологічні форуми  Дві значні події:
 • міжнародна конференція «REENA 2017. Клінічний випадок у нефрологічній практиці» під патронатом Європейської асоціації дитячих нефрологів,
 • V з'їзд нефрологів України.
Нефрологи лікарні стали активними учасниками цих важливих злетів фахівців, задіяних в організації і наданні допомоги хворим нефрологічного профілю в нашій країні. Перший форум відбувся 15 вересня в Ірпені під Києвом.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 14-15 вересня 2017 року  у м. Запоріжжі відбувся XІ-й Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-Професіонал». Конкурс був заснований ще у 2007 році МОЗ України з метою підвищення рівня підготовки медичних спеціалістів, підняття престижу медичної сестри в Україні. У складі учасників з 21 регіону України Херсонщину представляла медична сестра хірургічного відділення КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР Стадник Олена – переможець обласного фахового змагання «Краща медична сестра – 2017 року».
      За результатами конкурсу Олена Стадник зайняла почесне ІІ місце та була нагороджена Дипломом Міністерства охорони здоров’я України «Переможець». Вітаємо Стадник Олену з перемогою!

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


09-10.09.2017 року  XI ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
    Спортивна команда медиків КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР прийняла активну участь у змаганнях XI обласної Спартакіади працівників охорони здоров’я, яка проходила 9-10 вересня 2017 року у смт. Лазурне на базі дитячого оздоровчого табору «Парус».
    На урочистій церемонії відкриття учасників Спартакіади привітали директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Короленко Віктор Миколайович, голова обласної міжгалузевої ради профспілок Лазник Петро Іванович, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Гайдученко Микола Іванович. Підтримати нашу команду приїхали головний лікар дитячої обласної клінічної лікарні Холодняк Інна Вікторівна та вболівальники – працівники лікарні.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


 26.06.2017 року  За плідну співпрацю, активну підтримку та пропагування культури донорства в Херсонській області КУ «Херсонський обласний центр служби крові» ХОР висловлює щиру подяку колективу Херсонської обласної клінічної лікарні.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


 20.06.2017 року   з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника в актовій залі лікарні відбулися урочисті збори за участю голови Херсонської обласної ради Мангера Владислава Миколайовича. На честь медичних працівників прозвучали теплі слова вдячності за таку нелегку працю, щирі серця та тисячі врятованих дитячих життів.
Голова Херсонської обласної ради відзначив, що колектив Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні серед найкращих медиків Херсонського регіону і вручив Подяку трудовому колективу лікарні за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я населення області, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди відзначення Дня медичного працівника. Побажав усім присутнім міцного здоров’я, миру, злагоди та благополуччя.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1


 16.06.2017 року  З метою поліпшення художньо-естетичного стану та благоустрою території у лікарні другий рік поспіль проводиться конкурс на краще оформлення ділянок, закріплених за підрозділами. У конкурсі брали активну участь усі відділення, які підійшли до справи творчо та з неабиякою фантазією. 16.06.2017 року відбулося підведення підсумків І етапу конкурсу, переможцями якого стали:
 • І місце – фізіотерапевтичне відділення;
 • ІІ місце – отоларингологічне відділення;
 • ІІІ місце – приймальне, діагностичне та нефрологічне відділення.
Остаточне підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться у вересні місяці.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

1 1


 08.06.2017 року  на базі КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР відбулася заключна науково-практична конференція 2016-2017 навчального року для лікарів Херсонщини, що була проведена кафедрою педіатрії №3 з післядипломною підготовкою Одеського національного медичного університету. У роботі конференції взяли участь близько 100 лікарів Херсонської області, серед учасників конференції було чимало лікарів-інтернів. На відкритті заходу з привітальною промовою, словами вдячності колективу кафедри та побажанням подальшої співпраці виступили Карчевич Тетяна Євгенівна - головний педіатр ДОЗ облдержадміністрації, Холодняк Інна Вікторівна - головний лікар Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.
      Науковий потенціал кафедри був представлений професорсько-викладацьким складом кафедри: Зубаренком Олександром Всеволодовичем – д.мед.н., професором, заслуженим діячем науки і техніки України, Кравченко Тетяною Юріївною - к.мед.н., доцентом, Васильченко Лілією Вікторівною - к.мед.н., доцентом, Горностаєвою Наталією Юріївною - к.мед.н., доцентом, Копійкою Ганною Кузьмівною - к.мед.н., доцентом. Учасники конференції прослухали 21 доповідь з проблемних питань педіатрії, 3 з яких представили лкарі - співробітники лікарні. Конференція була досить об’ємною, змістовною та плодотворною. По завершенні відбулося жваве обговорення доповідей. Учасники конференції отримали відповіді на всі хвилюючі їх питання.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 29.05.2017 року  у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні відбувся чудовий концерт, який допомогла організувати Біневська Світлана Анатоліївна – керівник Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості. У концерті взяли участь колективи цього центру, а саме: вокальна студія «Унісон» (керівник Усатюк Галина) та народний художній колектив «Райдуга» (керівники Добровольська Олена та Саланська Ольга).
      Висловлюємо щиру подяку за проведену розважальну програму, яка допомогла дітям отримати позитивні емоції під час перебування у лікарні.

ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


 У 2016 році в Україні був започаткований та стартував Міжнародний проект «Я - Українка»   - розповідь про берегинь роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Проект зібрав понад 120 історій про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для її блага та розквіту. Жінок, які невтомною працею возвеличують державу, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю та милосердям. Проект дав можливість розповісти про особистий внесок кожної жінки задля звеличення рідного краю. Заключна частина Міжнародного проекту відбулася 18 травня 2017 року у Будинку офіційних прийомів Уряду м.Київ за участі представників Адміністрації Президента, народних депутатів, органів влади та місцевого самоврядування, громадських організацій. На урочистому засіданні учасницям проекту було присвоєне народне звання «Берегиня України», вручено орден Подяки «За особистий внесок у розвиток України та вірність нації», а також Книгу Пошани «Я - Українка».

Щиро вітаємо головного лікаря Інну Вікторівну Холодняк - учасницю проекту «Я - Українка» з громадською відзнакою. Бажаємо наснаги на нові звершення. Хай ні на мить не залишають Вас оптимізм, удача, любов рідних людей. Щастя і здоров’я на довгі роки! Ми пишаємося Вами!
Ваш колектив
ДЕТАЛЬНІШЕ >>>

11


     На звернення комунального закладу «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради з проханням про надання благодійної допомоги, у термін с 01.10.2019 року по 31.10.2019 року було отримано коштів на суму 54325,00 грн. Використано коштів на суму 39972,99 грн.
     Від імені керівництва закладу, всього колективу та маленьких пацієнтів висловлюємо щиру подяку організаціям та мешканцям м. Херсона за фінансову підтримку, яку ви надали нашій лікарні.

Благодійна допомога за жовтень 2019 р. (переглянути список)

Формулярна система забезпечення лікарськими засобами

Державний рівень

Наказ МОЗ України від 18.04.2019 № 892 "Про затвердження одинадцятого випуску Державного формуляра лікарських засобів та забезпечення його доступності"

Інформаційно-пошукова система «Електронний формуляр» 11 випуск (ЗАВАНТАЖИТИ)

Державний формуляр лікарських засобів 11 випуск (XLS) (ЗАВАНТАЖИТИ)

Регіональний рівень

Проект Регіонального формуляра Херсонської області
9 ДФ_2019

Наказ про створення формуляру

Наказ про удосконалення формуляру

Наказ про затвердження формуляру

Формуляр 2019 (XLS) (ЗАВАНТАЖИТИ)

Локальний рівень

Локальний формуляр лікарських засобів (XLS) (ЗАВАНТАЖИТИ)

В лікарні впроваджено систему управління якістю відповідно до ISO 9001:2009

         Система управління якістю - це система, що забезпечує ефективну роботу закладу, у тому числі у сфері управління якістю наданих послуг.
         Робота з впровадження системи управління якістю згідно з ДСТУ ISO 9001: 2009 розпочалася у закладі з 2015 року з із залученням досвідчених консультантів.
         У ході роботи були розроблені, прописані та затверджені докладні алгоритми дій усіх внутрішніх підрозділів лікарні - задокументовані процедури системи управління якістю, визначені та сформульовані цілі в області якості медичних послуг, що надаються, політика у сфері якості послуг, а також настанова щодо якості, визначена модель взаємодії процесів системи управління якістю, процеси із зазначенням критеріїв оцінки їх якості. Ці документи є основними у нормативній документації системи управління якістю.
         Спільно з консультантом був проведений внутрішній аудит діяльності підрозділів закладу.
         20-21.04.2016 року Органом із сертифікації систем управління ДП«Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» було проведено зовнішній аудит на відповідність системи управління якістю вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009, за результатами якого 28.04.2016 року Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні було видано сертифікат відповідності вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009.
         Впровадження системи управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001: 2009 дозволить закладу підтримувати високий рівень обслуговування та задовольняти потребу споживачів, а також націлити на постійне покращення процесів, що в обов’язковому порядку буде підтверджуватися при щорічному аудиті.
         На даному етапі робота не закінчується, керівництво та колектив лікарні поставили перед собою завдання подальшого підвищення ефективного та безперервного поліпшення діючої системи управління якістю. Впровадження стандартів ДСТУ ISO 9001: 2009 у закладі дозволить не тільки успішно працювати сьогодні, але й сміливо дивитися в майбутнє.

Новое оборудование для больницы

     Самые маленькие и беззащитные пациенты Херсонской детской областной клинической больницы, а также сотрудники отделения патологии новорождённых детей, выражают сердечную благодарность спонсорам за приобретенные для отделения лампу для проведения фототерапии, пульсоксиметр и электронные весы.
     В наше нелёгкое время трудно найти людей, способных воспринимать чужие проблемы как свои. И как замечательно, что такие люди всё-таки есть!
     Благодарим Вас за проявленное милосердие и чуткое отношение к детям. Огромное человеческое спасибо!

Донори – це люди, які дарують життя, віддаючи заради цього порятунку свою кров.

     Мільйони людей зобов’язані своїм життям тим, кого вони ніколи не бачили – донорам, котрі добровільно здають кров. Ти даруєш її іншим людям, тим більше щасливих хвилин, усмішок і радості стає навколо нас. Ті, кого колись врятувала донорська кров, багато разів про себе казали «дякую» тому невідомому, але вже рідному донору, котрий заново подарував цілий світ.
     Існує багато захворювань у дітей, що потребують переливання крові. Донорами для наших дітей стають добрі люди: студенти, військовослужбовці, медпрацівники, співробітники фірми «Данон» тощо.
     Існуюча модель надання медичної допомоги дітям нашої області забезпечує у 100 % випадків препаратами крові. Випадків відмови від переливання крові у зв’язку з її відсутністю не існує.
     Лікарня і її маленькі пацієнти щиро вдячні за надану допомогу.

Шановні меценати, бізнесмени, батьки!

     КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР – єдиний в області багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, який надає спеціалізовану невідкладну і планову медичну допомогу дітям області з перших годин життя. У лікарні на 540 ліжок надаються усі види спеціалізованої допомоги, у тому числі виїзною неонатальною бригадою.
    Щороку у стаціонарі лікарні отримують допомогу близько 17 тис. дітей, при цьому питома вага мешканців сільської місцевості області складає 65%, у поліклініці отримують консультативну допомогу близько 90 тис. дітей, питома вага мешканців села складає 58%.
    На теперішній час медичне обладнання морально та технічно застаріло і потребує оновлення. Лікарня має нагальну потребу у наркозно-дихальній апаратурі, інкубаторах для новонароджених дітей та обладнанні для лапароскопічних хірургічних втручань.
    Ваша допомога дасть змогу вирішити нагальні проблеми лікарні.
    Звіт про використання коштів буде оприлюднено через засоби масової інформації та офіційні інтернет-ресурси.
    На процедуру тендерної закупівлі заклад запрошує громадські організації.
    Реквізити для надання благодійної допомоги:
    Комунальний заклад «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради
    р/р 31553301222863
    ГУДКСУ у Херсонській області
    МФО 852010
    ЄДРПОУ 02009873

    Заздалегідь вдячні за надану допомогу.
    З повагою, адміністрація закладу та маленькі пацієнти.

Шановні мешканці Херсона та області, підприємці та батьки!

     Адміністрація КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР запрошує Вас стати членами Опікунської ради КЗ «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР, яку буде створено у лікарні. Наша мета – це забезпечення права громадян на участь в управлінні та здійсненні громадського нагляду за роботою лікарні, тобто:
 • покращення якості та доступності медичних послуг для населення регіону;
 • сприяння ефективному управлінню і розвитку лікарні та покращення матеріально-технічної бази;
 • планування та здійснення заходів щодо залучення додаткових ресурсів на цільові потреби лікарні та пацієнтів;
 • залучення благодійних коштів, здійснення громадського нагляду за використанням коштів, що надійшли у вигляді благодійної допомоги;
 • установлення та підтримка взаємодії лікарні з відповідними структурами, в тому числі закордонними, та сприяння в організації заходів з обміну досвідом;
 • представництво інтересів та захист прав пацієнтів та працівників лікарні відповідно до законодавства України.
    У разі виявлення бажання звертатися за телефоном 22-51-90.

АДМІНІСТРАЦІЯ ЛІКАРНІ

 
 
 
 
 
 

 

"Урядова телефонна "Гаряча лінія" 1545 "

  © Херсонская детская областная клиническая больница. © Отдел АСУ 2007-2015 рр.
Powered by © Sergei Polskoi ( PoSeV)