ВАЖЛИВО!!!

Шановні мешканці Херсонщини! КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР продовжує працювати в штатному режимі.

ВАЖЛИВО!!!

Шановні мешканці Херсонщини!

КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР продовжує працювати в штатному режимі.

Детальніше...

ДОПОМОГА З ПЕРШИХ ГОДИН ЖИТТЯ!

Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня є єдиним в області багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який надає спеціалізовану невідкладну і планову допомогу дітям області з найтяжчою і найскладнішою патологією з перших годин життя.

СУЧАСНИЙ ЛІКУВАЛЬНИЙ ЗАКЛАД!

Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня - це сучасний потужний багатопрофільний лікувальний заклад, який об’єднує в собі функції третинного рівня надання медичної допомоги дітям області та лікарні швидкої допомоги. Саме на її базі сконцентровано практично всі види спеціалізованої стаціонарної, невідкладної, амбулаторно – поліклінічної, лікувально–діагностичної, виїзної екстреної та планової медичної допомоги дітям.

ВСЕ ЗАРАДИ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ!

Наша місія - надавати високоспеціалізовану медичну допомогу дітям, впроваджувати сучасні медичні технології з метою збереження та укріплення здоров’я дітей, покращення якості життя, зменшення показників захворюваності та смертності дитячого населення.

ДОСВІД ТА ЛЮБОВ!

Ми знаемо та вміємо добре діагностувати та лікувати дітей, любимо нашу професію. Все чого ми прагнемо – щоб кожна дитина котра потребує медичної допомоги була обстежена та вилікувана згідно сучасних стандартів на базі обласної дитячої клінічної лікарні.

ПРО ЛІКАРНЮ

Історія розвитку Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні бере свій початок з 1964 року, коли наказом МОЗ СРСР дитячу міську лікарню було реорганізовано у дитячу обласну лікарю на 150 ліжок. У 1975 році було розпочато будівництво нового корпусу по вул. Українській. І в 1978 році фактично було побудовано нову лікарню, відкрито перші спеціалізовані дитячі відділення соматичного профілю, спеціалізовані хірургічні відділення, кількість ліжок збільшилась до 450. У 1992 році введено в експлуатацію шестиповерховий корпус для дітей раннього віку, в якому організовано відділення спеціалізованої допомоги новонародженим, дітям раннього віку, відділення реанімації новонароджених, Центр медико-соціальної реабілітації для дітей раннього віку з ураженням ЦНС.

КОНТАКТИ

АДРЕСА

73013, м. Херсон, вул.Українська, 81

ТЕЛЕФОНИ

0552 22-51-90, 0552 43-94-89

Херсон облрада Херсон ОДА ДЗ МОЗ НСЗУ

Державна установа «Херсонський обласний контактний центр»
0-800-50-40-77, +380552-264-234, +38067-81-91-722
e-mail:  medic@khor.gov.ua