Надати фінансову допомогу

Реквізити для фінансової допомоги

 

Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня оголошує збір коштів на придбання дефібрилятора

Ми звертаємось до всіх небайдужих людей Херсонщини з проханням про допомогу. Ми оголошуємо збір коштів на придбання вкрай необхідного для нас усіх обладнання і наголошуємо,що рання дефібриляція – рятує життя!

Дефібрилятор - це компактний пристрій, який призначений для надання екстреної допомоги у разі раптового порушення ритму серця та фібриляції шлуночків. Якщо надати допомогу людині у перші 4 хвилини, то це збільшує її шанси на життя на 30%.

Важливо наголосити, що серцево-легеневу реанімацію за допомогою автоматичного зовнішнього дефібрилятора Defi5 може не лише медичний працівник, лише слід суворо дотримуватись інструкцій. Пристрій легкий у використанні, має голосове меню-помічника, і вмикає заряд, коли зафіксовано порушення ритму серця.

Серцево-легенева реанімація допоможе протримати пацієнта до приїзду медиків!

Місця масового перебування людей в Україні будуть обладнані саме автоматичними дефібриляторами. Вони будуть позначені спеціальною наклейкою - серце з символом електричного розряду на зеленому тлі та абревіатурою АЗД.

Якщо у вас є змога допомогти, будь ласка, не лишайтесь осторонь.

 

Гуманітарна та благодійна допомога:

Комунальне некомерційне підприємство «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради

73013, м.Херсон, вул. Українська, 81
ЄДРПОУ 02009873

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» ( МФО 305299)

Р/р UA313052990000026007041102770 валюта UAH (украЇнська гривня)

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ПЕРЕКАЗІВ

Requisites dollar page 0001Requisites euro page 0001

Проект «Благодійна допомога на поліпшення якості надання медичної допомоги та умов перебування дітей у КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР» (ЗАВАНТАЖИТИ)

Уся інформація про закупівлю обладнання буде прозоро публікуватись на нашому сайті, щоб кожен мав змогу ознайомитись з нею.

Кожна гривня важлива, тому просимо вас долучиться самим та розповісти друзям, знайомим, колегам про збір коштів.