ДОСВІД ТА ЛЮБОВ!

Ми знаемо та вміємо добре діагностувати та лікувати дітей, любимо нашу професію. Все чого ми прагнемо – щоб кожна дитина котра потребує медичної допомоги була обстежена та вилікувана згідно сучасних стандартів на базі обласної дитячої клінічної лікарні.

ДОПОМОГА З ПЕРШИХ ГОДИН ЖИТТЯ!

Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня є єдиним в області багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який надає спеціалізовану невідкладну і планову допомогу дітям області з найтяжчою і найскладнішою патологією з перших годин життя.

СУЧАСНИЙ ЛІКУВАЛЬНИЙ ЗАКЛАД!

Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня - це сучасний потужний багатопрофільний лікувальний заклад, який об’єднує в собі функції третинного рівня надання медичної допомоги дітям області та лікарні швидкої допомоги. Саме на її базі сконцентровано практично всі види спеціалізованої стаціонарної, невідкладної, амбулаторно – поліклінічної, лікувально–діагностичної, виїзної екстреної та планової медичної допомоги дітям.

ВСЕ ЗАРАДИ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ!

Наша місія - надавати високоспеціалізовану медичну допомогу дітям, впроваджувати сучасні медичні технології з метою збереження та укріплення здоров’я дітей, покращення якості життя, зменшення показників захворюваності та смертності дитячого населення.

ПРО ЛІКАРНЮ

Історія розвитку Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні бере свій початок з 1964 року, коли наказом МОЗ СРСР дитячу міську лікарню було реорганізовано у дитячу обласну лікарю на 150 ліжок. У 1975 році було розпочато будівництво нового корпусу по вул. Українській. І в 1978 році фактично було побудовано нову лікарню, відкрито перші спеціалізовані дитячі відділення соматичного профілю, спеціалізовані хірургічні відділення, кількість ліжок збільшилась до 450. У 1992 році введено в експлуатацію шестиповерховий корпус для дітей раннього віку, в якому організовано відділення спеціалізованої допомоги новонародженим, дітям раннього віку, відділення реанімації новонароджених, Центр медико-соціальної реабілітації для дітей раннього віку з ураженням ЦНС.

КОНТАКТИ

АДРЕСА

73013, м. Херсон, вул.Українська, 81

ТЕЛЕФОНИ

0552 22-51-90, 0552 43-94-89

Херсон облрада Херсон ОДА ДЗ МОЗ НСЗУ

Державна установа «Херсонський обласний контактний центр»
0-800-50-40-77, +380552-264-234, +38067-81-91-722
e-mail:  medic@khor.gov.ua