13.10.2020 року 19 молодих спеціалістів, а саме 6 лікарів та 13 медичних сестер приєдналися до дружньої робочої родини медиків Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні

Посвята у професію - це одна із традицій Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні, яка щороку проходила по особливому святково та радісно. Це подія, яка запам’ятовується молодому фахівцю на все життя. Тому навіть у такий надскладний час, що сьогодні переживає не тільки Україна , але і весь світ у зв’язку з пандемією на COVID19, в особливому форматі при дотриманні усіх карантинних заходів адміністрація закладу привітала молодих фахівців.

Директор закладу Холодняк Інна Вікторівна, заступник директора з медичної частини Бурдовіцин Віктор Степанович, заступник директора з медсестринства Марченко Ірина Анатоліївна побажали молодим фахівцям бути добрими, чуйними і уважними до своїх пацієнтів, привітними до колег по роботі, підвищувати рівень своєї професійної майстерності та стати кращими в обраній професії, продовжувати славні традиції Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні. А на згадку про цей хвилюючий і важливий момент в житті майбутніх професіоналів, вручили подарунки та квіти.

Успіхів, молоді колеги!