Співробітники КНП “Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня” долучились до відзначення Дня Єднання

 

Сьогодні колектив КНП  “Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня” зібрався на урочисті збори з нагоди відзначення Дня Єднання. У цей непростий для країни час лікарі, як і всі громадяни, стоять на варті української державності. День єднання несе собою важливу мету: показати, що українці єдина нація, яка любить свою Батьківщину та готова гідно протистояти будь-яким нападам.

7

2

-У цей складний час сильний український народ проявив свої найкращі якості - згуртованість та волю до перемоги. На відміну від пандемії два роки тому, сьогодні ми чітко розуміємо всі виклики, які стоять перед нами, і що з ними роботи. Ми прагнемо миру, ми не зазіхаємо на чуже, але й своє не віддамо. Ми впевнені у наших Збройних силах.І відповідно до указу Президента України 16 лютого відзначаємо День єднання! - звернулась до колективу директорка КНП “Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня” Інна Холодняк, - Усі на своїх місцях, ми усвідомлюємо, що працюємо на стратегічному об'єкті, і готові до будь-яких викликів.

3

5

Усі разом лікарі заспівали Державний гімн України, який одночасно пролунав о 10.00 у всіх містах та містечках нашої Держави. Українці сьогодні демонструють усьому світові єдність та незламність нації. У єдності наша сила!