Хірургічне відділення для дітей раннього віку

Image

Про відділення

Відділення працює з 1993 року в окремому неонатальному корпусі лікарні на 5 поверсі. Ми пишаємося тим, що наше відділення стало одним з перших в Україні, де було започатковано проведення хірургічної корекції вроджених вад новонародженим з перших годин життя. Зараз ми працюємо з вродженими вадами серця та судин так званими «закритими методиками».

Усі хірурги є членами Всеукраїнської асоціації дитячих хірургів.

Відділення складається з:

  • 28 ліжок, з них 14 хірургічних, 6 гнійної хірургії, 5 ортопедичних, 3 нейрохірургічних;
  • 15 боксованих палат для спільного перебування матері і дитини;
  • для безпеки відвідувачів відділення розділене на чисту і гнійну хірургії. Кожна має свій маніпуляційний кабінет, перев'язну і процедурну.

Щорічно у відділенні проходять лікування понад 900 дітей, проводиться понад 500 оперативних втручань, розробляються нові методи лікування і діагностики.

Наше відділення має звання «Лікарня, доброзичлива до дитини». Лікарі та медперсонал відділення підтверджують цей статус кожен день – своєю роботою та особливим піклуванням про малят.

На стаціонарне лікування госпіталізуються діти від народження до 6 років за направленням лікарів-хірургів обласної дитячої консультативної поліклініки, лікарів-неонатологів пологових відділень, лікарів хірургів районних і міських лікарень, за екстреними показаннями з приймального відділення.

У відділенні цілодобово надається планова та ургентна кваліфікована допомога, проводиться оперативне і консервативне лікування дітей з хірургічною патологією.

Наші телефони: (0552) 43-94-87

Image
Image
Image

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Image

Чернов А.В.

зав.відділенням, лікар-хірург дитячий вищої кваліфікаційної категорії та першої кваліфікаційної категорії із серцево-судинної хірургії, лікар-фахівець з організації охорони здоров'я

Image

Рибась С.М.

лікар-хірург дитячий вищої кваліфікаційної категорії

Image

Герус С.В.

лікар-нейрохірург дитячий вищої кваліфікаційної категорії

Image

Баранчук Я.В.

лікар-педіатр другої кваліфікаційної категорії

Image

Галінський Є.О.

лікар-хірург дитячий

Основні напрямки діяльності

Корекція вроджених вад розвитку: діафрагмальная грижа; гастрошизис; атрезія стравоходу; атрезія товстої кишки; незавершенний поворот кишечника; різні види кишкової непрохідності; хвороба Гіршпрунга; вроджені аномалії розвитку жовчних шляхів; хірургічний етап  лікування пухлин різної локалізації; оперативне і консервативне лікування гемангіом; перативне лікування гриж різної локалізації; перативне лікування крипторхізму, водянки яєчка, варикоцеле та інших зовнішніх форм урологічної патології; екротичний ентероколіт; гнійно-запальні хвороби у дітей раннього віку.

Ортопедичний профіль: вроджена кривошия; вроджена патологія тазостегнових суглобів (дисплазії, підвивихи, вивихи, в.т.ч. патологічні внаслідок гострого гематогенного остеомієліту); вроджені вади розвитку верхніх і нижніх кінцівок (полідактилія, синдактилія, клишоногість, плосковальгусні стопи та інше); варусна і вальгусні деформації нижніх кінцівок; пошкодження і переломи верхніх і нижніх кінцівок у дітей раннього віку.

Нейрохірургічний профіль: пухлини головного і спинного мозку; спинно-мозкові та черепно-мозкові грижі; гідроцефалія; черепно-мозкова травма, травма хребта і спинного мозку; ураження  периферичних нервів.