Офтальмологічне відділення

Image

Про відділення

Ми відрилися 28 травня 1978 року. За цей час змінився персонал відділення, зросла кваліфікація наших фахівців та рівень складності операцій, що проводяться. Незмінними лишилися доброзичливість фахівців і бажання допомогти дітям із вадами зору. Ми надаємо планове лікування та працюємо із невідкладними випадками патології органів зору у дітей від народження до 18 років. 

Напрями роботи відділення

Консервативне   лікування дітей з амбліопією, міопією, косоокістю;

Гострі та хронічні хвороби рогівки, судинної оболонки, сітківки, скловидного тіла, зорового нерва;

Хірургічне лікування   усіх видів косоокості, на повіках при гострих та хронічних станах, видалення доброякісних пухлин, пластичні операції при птозах;

Реабілітаційне лікування тяжких форм вродженої та набутої патології ока.

Особливості нашого відділення: сучасне діагностичне та лікувальне обладнання допомагає своєчасно виявити та вилікувати знайдену патологію. У відділенні є вся необхідна апаратура для діагностики  порушень рефракції, косоокості, хвороб очного дна.

На планове лікування  ви можете попередньо записатися. Для госпіталізації обстеження проводиться за місцем проживання.

Наші контакти: (0552)  49-31-68

Image
Image
Image
Image

Наші спеціалісти

Image

Пармьонова Т.Н.

зав.відділення, лікар-офтальмолог дитячий вищої кваліфікаційної категорії , експерт Департаменту здоровя за спеціальністю “Офтальмологія дитяча”

Image

Ніколенко О.В.

лікар-офтальмолог дитячий першої кваліфікаційної категорії

Image

Носуліч М.Ю.

лікар-офтальмолог дитячий вищої кваліфікаційної категорії

Image

Харламова Н.С.

лікар-офтальмолог дитячий вищої кваліфікаційної категорії

Основні напрямки діяльності

АПАРАТНЕ ЛІКУВАННЯ: курс апаратного лікування допомагає осилити працездатність м'язів очей, підвищити гостроту зору, зменшити прогресування міопії, поліпшити зоровий комфорт очей, кровообіг і обмін речовин очі, зняти спазм акомодації.

Апаратне лікування є невід'ємною частиною лікування косоокості! Комп'ютерні програми дозволяють досягти правильного положення очей, а також відновити бінокулярний зір без хірургічного втручання, сприяють прискоренню процесу відновлення роботи очей після операції. У нашому відділенні застосовуються:

Відео-комп’ютерний комплекс для відновлення гостроти зору «Амбліокор»: терапевтичне лікування за допомогою «Амбліокор» дозволяє в ігровій формі нормалізувати роботу центральних відділів головного мозку, що відповідають за зір. 

Лазерна стимуляція;

Фосфен-стимуляція;

Квантова терапія;

Міостимуляція;

Електростимуляція напруження м’язів для лікування косоокості.

Image
Image

ДИПЛОПТИЧНЕ  ЛІКУВАННЯ косоокості направлене на відновлення бінокулярного зору в умовах, максимально наближених до природних. У нашому відділенні воно включає тренувальні вправи за допомогою призм та спеціального апарату «ДИПЛОПТИК».

ОРТОПТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ – це вправи для лікування косоокості, спрямовані на поліпшення одночасної їх «роботи. Під наглядом спеціаліста дитина робитиме вправи на синоптофорі, міостимуляцію, мускултренері та працювати із коп’ютерними програмами.

ПЛЕОПТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ – комплекс вправ, спрямований на підвищення гостроти зору при амбліопії. У нашому відділенні плеоптичне лікування проводиться за допомогою:

  • Фотостимуляції;
  • Квантової терапії;
  • Лазерної стимуляції;
  • Фосфен-стимуляції;
  • Компьютерних програм, зокрема «Амбліокор»;
  • Міостимуляції;
  • Фізіотерапевтичного лікування, масажу, ЛФК. 
Image
Image