Патологоанатомічне вiддiлення

Відділення працює з 1978 році і виконує функції централізованого дитячого патологоанатомічного вiддiлення в Херсоні та області. Тут забезпечується прижиттєва i посмертна діагностику захворювань, патологічних станів у дітей віком від народження до 18 років. Також здійснюється контроль якості надання медичної допомоги в закладах охорони здоров’я.

Відділення розташовано на території лікарні в одноповерховому типовому приміщенні.

Image

Особливості нашого відділення

У вiддiленнi проводяться дослідження аутопсiйного та біопсійного матеріалів з Херсонскьої дитячої обласної клінічної лікарні та лікувальних закладів області.

Image

Прижиттєве дослідження біопсійного i операційного матеріалів ми проводимо задля:

  • уточнення та підтвердження клінічного діагнозу;
  • встановлення діагнозу в клінічно неоднозначних випадках;
  • для визначення початкових стадій захворювання, розпізнання різних за формою та походженням запальних, гіперпластичних та передпухлинних процесів;
  • оцінки динаміки патологічного процесу, радикальності оперативного втручання, ефективності лікувального процесу.

При виготовленні, дослiдженнi біопсійного операційного та аутопсiйного матеріалів ми використовуємо сучасну апаратуру та комп’ютерну програму «Патологоанатомічне відділення».

Наші лікарі

Image

Рябенко Марія Василівна

завідувачка відділенням, дитячий лікар патологоанатом вищої кваліфікаційної категорії, експерт Департаменту здоров’я Херсонської обласної ради за спеціальністю «Дитяча патологічна анатомія»

Контактна інформація: (0552) 49-11-32