Приймальне відділення

Image

Про наше відділення

Приймальне відділення розташоване в двох корпусах. Корпус №1 для дітей старшого віку функціонує з 1978 року, розташований на першому поверсі головного корпусу лікарні, має 5 боксів, збудованих за типом мельцерівські, для прийому ургентних, планових, хірургічних хворих, хворих з неврологічною та ЛОР-патологією.

Корпус №2 для новонароджених дітей і дітей раннього віку функціонує з 1993 року, розташований на першому поверсі неонатального корпусу, має 2 мельцерівські бокси.

Наші спеціалісти

Image

Біткова Н.М.

зав.відділенням, лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії, лікар-ендокринолог дитячий вищої кваліфікаційної категорії

Image

Нечитайло С.Є.

лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії

Image

Краєвська Л.В.

лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії

Image

Олійник О.В.

лікар-педіатр другої кваліфікаційної категорії

Image

Голубенко Є.І.

Лікар-анестезіолог дитячий

Основні напрямки діяльності

  • Організація і забезпечення цілодобового прийому хворих
  • Надання цілодобової невідкладної та екстренної допомоги дітям які доставляються у відділення каретою швидкої медичної допомоги або самостійно батьками
  • Планова госпіталізація пацієнтів за направленням з інших лікарень та поліклініки ХДОКЛ
  • У приймальному відділенні ведеться облікова медична документація ;
  • Лікарський огляд та діагностика;
  • Проводиться обстеження хворих із застосуванням лабораторних та                          інструментальних методів, організація екстрених консультацій кваліфікованими фахівцями спеціалізованих відділень;
  • Сповіщення органам поліції про суїцидальні випадки, дорожньо-транспортні травми, нещасні випадки, а також про осіб, які були доставлені в непритомному стані без супроводу рідних.
Image
Image
Image

Щорічно цілодобово через відділення проходить більш ніж 15 тисяч хворих, які потребують невідкладної допомоги та планової госпіталізації у профільні відділення дитячої обласної клінічної лікарні.

У відділенні функціонує бокс  невідкладних станів, який оснащено  апаратом для проведення  допоміжної  вентиляції легень, пульсоксиметром, електрокардіографом, централізована подача кисню, тощо.

Контактні телефони:

Завідувач відділення , ординаторська, сестринский пост

  • Корпус №1 - (0552) 26-34-36
  • Корпус №2 - (0552) 43-95-08