Відділення патології новонароджених дітей

Image

Про відділення

Період новонародженості – перші 28 днів після народжування, займає всього лише 0,6% життя людини. У цей час створюються умови, необхідні для формування здоров’я на все подальше життя. 

Новонароджена дитина – найтендітніший пацієнт, який потребує особливої уваги, виважених і лагідних дій, зібраності та терпіння. Тим більше, коли йдеться про малюка, котрий потрапляє до лікарні. Першими біля новонародженої дитини з’являються лікарі-неонатологи та медичні сестри, що стають  головними «охоронцями» його життя, їх дії приходять на допомогу, доповнюючи обійми та турботу батьків.

Image

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Image

Савченко І.І.

зав.відділення, неонатолог вищої  кваліфікаційної категорії

Image

Кисельова О.О.

неонатолог вищої кваліфікаційної категорії

Image

Муратова І.В.

неонатолог вищої кваліфікаційної категорії

Основні напрямки діяльності

Вашій дитині нададуть допомогу лікарі-неонатологи вищої кваліфікаційної категорії, кваліфіковані медичні сестри та чуйний молодший медичний персонал. Весь медичний персонал відділення відданий своїй роботі.

Відділення патології новонароджених дітей надає кваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу  немовлятам при соматичних та інфекційних захворюваннях.

Проводиться діагностика вродженої, хромосомної, спадкової патології та інших захворювань.

Тільки в нашому відділенні лікують захворювання шкіри, легень, нирок та кішківника, а також жовтяниці, метаболічні та імунологічні порушення, ендокринну патологію, пологові травми, ураження ЦНС.

У відділенні постійно проводиться консультування немовлят іншими профільними спеціалістами: кардіологом, генетиком, офтальмологом, отоларингологом, неврологом, нейрохірургом, хірургом, ортопедом-травматологом. Здійснюється обстеження: аудіологічний скринінг слуху, УЗД дослідження: НСГ, Допплер ЕхоКГ, ЕКГ тощо.

Відділення забезпечене необхідним сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням для здійснення якісного контролю за станом та розвитком немовлят.

Оснащеність відділення

Кювези та відкриті реанімаційні системи
Image
Image
Шприцеві насоси та монітори цілодобового спостереження
Image
Image
Image

Наше відділення має великий та позитивний досвід співпраці з провідними центрами дитячої кардіології та кардіохірургії м. Києва, куди вже в перші години життя транспортуються немовлята з вродженою патологією серцево-судинної системи

 

Image
Image