Відділення патології новонароджених дітей

Image

Про відділення

Період новонародженості – перші 28 днів після народжування, займає всього лише 0,6% життя людини. У цей час створюються умови, необхідні для формування здоров’я на все подальше життя. 

Новонароджена дитина – найтендітніший пацієнт, який потребує особливої уваги, виважених і лагідних дій, зібраності та терпіння. Тим більше, коли йдеться про малюка, котрий потрапляє до лікарні. Першими біля новонародженої дитини з’являються лікарі-неонатологи та медичні сестри, що стають  головними «охоронцями» його життя, їх дії приходять на допомогу, доповнюючи обійми та турботу батьків.

Image

НАШІ СПЕЦІАЛІСТИ

Image

Савченко І.І.

зав.відділення, неонатолог вищої категорії

Image

Кисільова О.О.

неонатолог вищої категорії

Image

Муратова І.В.

неонатолог вищої категорії

Основні напрямки діяльності

Вашій дитині нададуть допомогу лікарі-неонатологи вищої категорії, кваліфікаційні медичні сестри та чуйний молодший медичний персонал. Весь медичний персонал відділення відданий своїй роботі.

Відділення патології новонароджених дітей надає кваліфікаційну та інтенсивну допомогу при соматичних та інфекційних захворюваннях новонароджених дітей.

Проводиться діагностика вродженої, хромосомної, спадкової патології та інших захворювань.

Тільки в нашому відділенні лікують захворювання шкіри, легень, нирок та кішківника, жовтяниці, метаболічні та імунологічні порушення, ендокринну патологію, пологову травму, ураження ЦНС.

Наше відділення забезпечене необхідним сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням для здійснення якісного контролю за станом та розвитком немовлят:

Кювези та відкриті реанімаційні системи

Image
Image

Оснащеність відділення

У відділенні постійно проводиться спостереження немовлят іншими сумісними спеціалістами: кардіолог, генетик, офтальмолог, аудіо логічний скринінг слуху, УЗД дослідження: НСГ, УЗД ОБП, ДОППЛЕР ЕхоКГ, ЕКГ, невролог, нейрохірург, хірург.

Image
Image
Image

Шприцеві насоси та монітори цілодобового спостереження

Image
Image
Image

Наше відділення має великий та позитивний досвід співпраці з провідними центрами дитячої кардіології та кардіохірургії м. Києва, куди вже в перші години життя транспортуються немовлята з вродженою патологією серцево-судинної системи

 

Image
Image